Malatyada ocuunu kree yollayan veya bakcya teslim edenler...

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve kubosss tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

16 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kubosss
  1. kubosss

kubosss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar ben malatyada evlıyım aılem ıstda okula baslayacagım ıcın kres veya bakıcı konusunda karar vermek zorundayım..bakıcıdan yana cok tedırgınım nasıl davranacagını dusunurken hep olumsuz dusunuyorum,burda egıtımlı bırını bulmakta cok zor kreste arastırıyoeum bakıcıda cok kararsızım oglum 22 aylık sizcene yapmalıyım malatyada cocugunu krese yollayan memnun olan varmı varsa bana yol gosterırmı kres ıcın cokmu erken tecrubelı annelerden yardım beklıyorum kreste en azından kotu davranmazlar kameradan gorurum dıyorum bır yandanda duzenı bozulucak sogukta cıkarıcam dıye korkuyorum bana yardımcı olursanız cok sevınırım sızın yardımınız benım ıcın cok onemlı cvp yazarsanız sevınırım..sımdıden tesekkurler

2. 20 Kasım 2009
  3. ecemm

ecemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bneım oglum 18 aylık ve bugün bakıcıyı şutladım...bende malatyalı degılım.. yenı bir bakıcı arıyorum ama bulmak cok zorrr..

cok uzun olur bır baslarsam bitiremem..offf offf

4. 20 Kasım 2009
  5. kubosss

kubosss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ewet canım bakıcı cok zor ben kres arastırıyorum en azındaan kotu davranılmadıgını bılıcem kameralı olanları tercıh edıcem cok sıkılıyor evın ıcınde tek basına benımle cok hırcın kafa atıyor bana belkı uysallasır bıraz sende kresı dusun canım bence ne dusunuyorsun kres hakkında..

6. 20 Kasım 2009
  7. kubosss

kubosss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çiçek kreş varmıs cok ıyı dıoyrlar yarın gıdıp gorusecegım fahrı kayhan bulvarındaymıs ben valı konagındayım ama yakında oraya tasınacagım merkezdede subesı varmıs ıkısınede bakıccam cocuklarımızın yas grubundakı cocuklarındurumundan kresten sana bahsederım

8. 21 Kasım 2009
  9. ecemm

ecemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu ara kres düsünmüyorum ben ..
    malum domuz grıbı ne kadar az ınsanla karsılasırsa o kadar ıyı olur yanı ben 3 yasına kadar krese vermeyı düsünmüyorum ALLAH tan bır manı cııkmazsa..ben tsk hava lojmanlarında oturuyorum esım asker.
    2 günde 4 tane kadınla görüstüm hıcbırı ıcıme sınmedı.. arıyorum hala...

senın iş neydıı..yanı saatlerın falan..

Son düzenleme: 21 Kasım 2009
  10. 21 Kasım 2009
  11. MUTLUYUM1111

MUTLUYUM1111 uğurum büyüyorrrrrrrrrr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canımben malatyadayım bizim akraba yuvam kreşe gönderiyor çok memnun

12. 21 Kasım 2009
  13. kubosss

kubosss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben okuyorum son sınıftayım bu donem dersım yoktu 2. donem baslayacagım 3 veya 4 saat okulda kalacagım tam bellı degıl tam gun vermem zaten krese ben bakıcıdan daha cok guvenıorumkrese bı tanesı geldı oglumun kunyesını aldı gıttı mesaala kafam cok karısık uyku tutmuyo gecelerı valla mutluyum akrabanın cocugu kac yasında canım

14. 21 Kasım 2009
  15. kubosss

kubosss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ne gıbı krıterler arıyoosun canım bakıcı ararken sen tam gunmu calısıyorsun ben secım ısınıde yapamıyorum temızlıkte yapmasını ıstıyormusun ılanlamı arıyorsun bakıcıyı?

16. 21 Kasım 2009
  17. ecemm

ecemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    küboss ben tam gün haftada 5 gün calısacak temızlıkte yapacak yemek ütü falan yanı hem evımı cekıp cevirecek hemde cocuguma ıyı bakacak bırını arıyorumm..bulmak zor gercekten benımde günlerdır kafam cok karısık ..

saglık bakanlıgını duyurusu var..

4 yas altı cocuklar zorunlu olmadıkca krese gönderılmemelıler .. diye

yınede sen bılırsın

18. 21 Kasım 2009
  19. ecemm

ecemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ılanla aramıyorum canım bırkac kısıye haber bırakmıstım hem onlardan geldı hemde askerı lojmanlarda cocuk bakmak ısteyen cok malatyalı var..

7 kısıyle görüstüm ama hıcbiri icime sinmedı.. üfff