malesef benimki de olmadı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ESRACAG tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ESRACAG
  1. ESRACAG

ESRACAG Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar bugün sonucumu aldım ve sonuç kocaman bir 0,14 bir bile değil zaten benim ne aşılamalarım da ne de şimdi hiç iki olmadı bu sonuç,bu sınavdan da zayıf aldım.evet bir ara ağladım üzüldüm hiç bir şeye değil emeklerimin boşa gitmesine ağladım.birde iki hafta izin alıp evden dışarı bile çıkmadım.Dedim ya hiç birşeye değil boşa giden emeklerime ağladım.eve gelene kadar arabada zırıl zırıl ağladım.tabi bu arada arayan arayana ne oldu esra sonuç nasıl diye birde herkese tek tek olmadı tutmadı gibi açıklamalarda bulundum.tam eve geldim yatağa uzandım ikinci (belki üçüncü) hıçkırık dalgası geliyordu ki işyerinden çok sevdiğim bir arkadaşım durumu öğrenmiş ve destek olmak için bana geleceğini söyledi.tabi bu arada ev dandini heryer birbirinde hemen ani bir hamleyle (test sonucundan sonra artık ani hareketlere devam) yataktan kalktım elimi yüzümü yıkadım saçımı başımı düzeltim evi toparladım olduğum depresif moddan çıkıp etrafa gülücükler saçmaya başladım ve arkadaşımla güzel bir saat geçirdik ve onun ardından iki arkadaşım daha bana destek olmak için çıkıp geldiler.Böylece bende ne dert kaldı ne tasa sıfırmış hıh beni bu sıfırlar yıldıramaz.Şimdi ne mi yapacam tabiki hayatıma kaldığım yerden devam edecem ölmedik ya ALLAH a şükür.İnşallah bir daha ki sefere tuttururum.Pazartesiden itibaren güzel bir yaz diyeti ( bütün rejimler pazartesi başlar ya işte bu pazartesi o pazartesi arrrkaaadaşşlar) ve spor başlıyor(gerçi vermem gereken çooookkkkkkk kilom varda) şu horman ilaçlarının etkisinden kurtulup yenilenmeyi düşünüyorum.Haaa birde bu ilk denememizin borçlarının bitmiş olur.Bakarsınız tedavisiz olur ne dersiniz delikafadulden

2. 12 Haziran 2009
  3. ADAM

ADAM ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ne güzel yazmışsın.....................

4. 12 Haziran 2009
  5. ADAM

ADAM ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ama ben ağlamak istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumdelikafadulden

6. 12 Haziran 2009
  7. figenn_

figenn_ mucizeni ver allahım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun ama dediğin gibi yılmak yok.gücün yoksa bu yolda hiçbir sey elde edmezsin.düşüncelerin için tebrik ederim seni.

8. 12 Haziran 2009
  9. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim üzüldüm yaa...bende böyleydim...ilk tüp bebek denemem için 2 tüp bebeklik para harcadım..transferi bile yapamadan yarıda kaldı..resmen çöpe attım paramı..bide taaaaa istanbullara geldim 1,5 ay kaldığımda cabası..mecbur hepimiz bi fedakarlıkta bulunuyoruz..ama sonuç kesin değil kimse için..rabbim hayırlısını nasib etsin

10. 12 Haziran 2009
  11. kahvelokum

kahvelokum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    üzülmeyin lütfen...Allah en uygun zamanda sağlıklı gebelikler, sağlıklı doğumlar nasip eder inşallah..

12. 12 Haziran 2009
  13. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    geçmiş olsun...inş bi dahaki sefere hayırlısıyla evlatlarına kavuşursun.

14. 12 Haziran 2009
  15. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    çok güzel yazmissin.tebrik ederim arkadasim.hayatta her daim böyle güçlü ve umutlu ol.

16. 12 Haziran 2009
  17. burge

burge Bismillahirrahmanirrahim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esracım Allah sana ve hepimize eısa zamanda sağıklı hayırlı evlatlar versin ve bu zor günleri unuttursun inşalah. etrafıda bunu paylaşabileceğin ve hm senin yanında olabilecek arkadaşlarnın olması ne güzel. Dileklerinin en kısa sürede gerçekleşmesi dileğiyle...

18. 12 Haziran 2009
  19. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm üzülme bende pkoluyum aşılamalarım tutmadı inş tüp bebeğim olur kendine iyi bak