malesef hamile değilmişim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve iclal tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : iclal
  1. iclal

iclal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar dün transferin 13.günüydü yani test günümdü büyük hayal kırıklığı yaşadım beta HCG sonucum 1,00 bu benim ilk tüp bebek denememdi hayallerimiz yıkıldı ağlamaktan gözlerim şişti ama rabbim sabrını veriyomuş önce yıkıldım ama sonra kalktım Allah hepimizin yardımcısı olsun....

2. 9 Ocak 2009
  3. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iclal canımcım niçin bu sitede toplandık herşeyi paylaşabilmek için benimde ilki başarısız
    ama hep böyle kalacak değil allahın izni ile bizlerinde bebişleri olacak sabır sabır sabır ben sonucu alalı 1 ay oldu hala geceleri uyuyamıyorum neden arıyorum ama ayaktayım ve daha da ısrarcıyım 2.cisinde inşallah olacak bu yüzden ağlama ve bundada var bir hayır de
    :teselli:

4. 9 Ocak 2009
  5. tulay24

tulay24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım lütfen üzülme ben olucağına inanıyorum biraz ara ver 2.yi farklı biyerde yaptırabılırsın ben tutucağını düşünüyorum klendını üzme lütfen canını sıkıldıkca yaz burası mutlulukları ve sorunları paylaşıp dertleşme yeri sonuçda canım

6. 9 Ocak 2009
  7. aylinhanim

aylinhanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canim üzülme insallah bidahaki sefere olur daha ilkmis insallah ikincide olur Allah yardimcin olsun,herseyin hayirlisi demekki hayirlisi degilmis ikinci denemede olur Allah nasip ederse.

8. 9 Ocak 2009
  9. iclal

iclal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim yumurtalar bölünürken küçük parçacıklar oluşmuş bu parçacıklar ölü hücreymiş ayrıca 19 olgun yumurtadan 11 döllenmişti embriyoların bölünmesini beğenmedikleri için 2.gün tarnsfer yapılmıştı tabi tutmadı şimdi bizden kanda genetik kromozom testi istediler bu konuda bigisi olan yazarsa sevinirim..

10. 9 Ocak 2009
  11. 11MayisSilam

11MayisSilam ღSensizlik Bana Cok Zorღ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Daha yolun cok basindasin ..
    Mutlaka basaracaksin ... Umudunu sakin yitirme ...
    Ben 8 senelik evliyim ve 9 kez tüp bebek denedim .
    Son denememde halime kalmistim fakat o da düsükle sonuclandi ...

Bunlari sana söylememdeki neden : Güclü olmalisin ..
    Senden ve benden daha zor durumda olanlar var ...
    Halimize binlerce sükür etmeliyizz ...

Seni cok ama cok iyi anliyorum ..
    Maddi manevi bir cok fedakarlik yapip bu tedaviye basliyoruz her birimiz ..
    Sonuc negatif olunca yikiliveriyoruz ...

Ama sunu da düsünmeliyiz ki ..
    Bebeklerini 20. haftalara kadar getirmis ve malesef kaybetmis öyle cok arkadasimiz var ki ..
    Bastan negatif sonuc bir ödül gibi o yüzden ..
    Ikinciye daha azimli , daha güclü baslamak icin ...

Ben hala bikmadim ... Hala yenilmedim .. Hala umutluyum ..
    10 . denememi sabirsizlikla bekliyorum ..
    Meger ki ucunda canimdan bir can var ...Bebegim var !
    Sagligim ve maddi durumum el verdikce bu yoldan vaz gecmiycem ..

Sende vazgecme ... :teselli:

12. 9 Ocak 2009
  13. gamze-su

gamze-su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım seni çok takdir ettim bende 4.denemeden sonra yıkılan ve bebek için psikolojik tedavi gördünlerdenim.gerçi faydasınıda gördüm 8 yıllık evliliğimin 4 yılı bebek sahibi olabilmek için çabayla geçti o 4 senenin birikmişinide çok rahatlayarak çıktım dr yanından kafamdan demekki bebek olayını silmişimki bu ayda 6 günüm geçti adet olmadım inşallah hamişimdir çünkü hamile değilsem sağlığımda bir sorun var demektir allah yardımcımız olsun arkadaşlar.

14. 10 Ocak 2009
  15. zuzuay

zuzuay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım duygularını anlayabiliyorum tarifi olmayan duygular bunlar bende aralık ayında negatif sonucu aldığımda herşey bitti demiştim ama şimdi şubatta tekrar deneyeceğim biraz nazlı bizim bebeklerimiz diğerleri gibi koşup gelmiyorlar sadece . doktorunu değiştirme derim ben sana her dr değiştirmek bizi biraz daha geriye atar sonuçta şimdiki dr.un senin hangi ilaçlara cevap vereceğini daha iyi biliyor bol şanslar hepimize.

16. 10 Ocak 2009
  17. EU2

EU2 Guest

çok haklısınn canımmm,,4.aşılamamla hamileydimm 34 haftalık doğurduğum bebeğimi kaybettimsenağlama

18. 10 Ocak 2009
  19. saveist

saveist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sılam ne kadar güzel yazmışsın öyle. insana umut verici.Allah bu isteği içinden hiç eksiltmesin. azimli olman çok güzel.
    bende ilk tüp bebek denemesi yaptım. 12. günde 21 14. günde 53 çıktı değer güzel 2 ye katlamış dedik 17. günse 66 olmuş yavaş ilerliyo bi terslik mi var nedir bilmiyorum. 2 gün sonra tekrar yaptırıcam testi katlamazsa anlarımki bi terslik var. senin gibi düşünemem gibi geliyo bana ilk olmasına rağmen bu strese dayanmak zor geliyo heralde 2. denemeyi yapamam gibi geliyo
    kızlar bana dua edin ki değerlerim normal artsın
    allah herkesin gönlüne göre versin
    sevgiler:CüvCüv: