Maltepe Üniversitesi Hastanesi (Eksi Özel Marmara Hastanesi) Hakkında Ne Dersiniz?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve yercekimlikaranfil tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

4 Kasım 2009
    Konu Sahibi : yercekimlikaranfil
  1. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba herkese! Maltepe Üniversitesi Hastanesi'ne gidenler hastane ve doktorlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Özellikle Berna Hanım'ın hastası olan kimse var mı acaba? Hastanenin fiyatları hakkında da hiçbir fikrim yok.
    Kadın doğum uzmanı doktor arayışı içndeyim, bilenler önerir mi Maltepe Üniversitesi Hastanesi'ni?
    Şimdiden teşekkürler.
  2. 4 Kasım 2009
  3. kevbarayev

kevbarayev Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba
    arkadaşım ağustos ayında orda doğum yaptı doktoru aygen hanım çok memnun kaldı tavsiye ediyor herkese ssk'nız varsa fiyatlar makul ama yoksa gerçekten pahalı
  4. 4 Kasım 2009
  5. yercekimlikaranfil

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Teşekkür ederim, ben SGK'ye tabiyim. ıyi bir haber verdiniz bana. Çünkü evime yakınlığı ve üniversite hastanesi olması bakımından orada bir doktor edinmeyi istiyorum. Arkadaşınız normal doğum mu yaptı acaba?
  6. 6 Kasım 2009
  7. yercekimlikaranfil

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Salı için randevu aldım ben, Ama Aygen Hanım'dan değil Berna Hanım'dan. Aygen Hanım doçent sanırım, vakti daha azdır diye düşündüm.
    Gelişmeleri yazarım. Muayene ücreti farkı SGK için 50 Liraymış, diğer fiyatları da öğrenince paylaşırım.
  8. 6 Kasım 2009
  9. Teletubby

Teletubby Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba, bende bu hastanenin doğum fiyatlarını merak ediyordum. Bu konuda bilgilerini aktarmaya devam edersen çok sevinirim. Hastane ve doktorun hakkında izlenimlerini öğrenmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.
  10. 6 Kasım 2009
  11. yercekimlikaranfil

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Tabi aktarırım, geçen gün aradım ama doğum fiyatları ile ilgili telefonda bilgi veremeyiz dediler. Ben hamile değilim ama ön kontrol için gideceğim, bir doktor bulayım sürekli onun takibinde olayım istiyorum. O yüzden şimdiden doğum fiyatlarını filan merak ediyorum.
    Bir de benim için önemli kriter doktorun normal doğumu destekleyen bir doktor olması. Tıbben gerekirse elbette yapılır ama doktoruma güvenmek ve aslında gerekmediği halde beni korkutup sezeryana ikna etmeye çalışmayacağından emin olmak istiyorum.
    Herşeyi yazarım öğrendikçe.
  12. 6 Kasım 2009
  13. Teletubby

Teletubby Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşım sen zaten doktorun niyetini başından anlarsın. ınşallah iyi bir doktor çıkarda bir daha aramak zorunda kalmazsın. Bu arada sana yakın zamanda minik bir bebecik diliyorum.
  14. 6 Kasım 2009
  15. flowersgarden

flowersgarden Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba, ben özellikle Berna hanım için Maltepe Hastanesine gittim. Çok ama çok iyi bir doktor. Annemin ameliyatını yaptı. Benimde hamilelik takiplerini yapmıştı. Çok başarılı ve işinde uzman birisi. Berna hanıma gözün kapalı güvenebilirsin. işinin uzmanı ve gerçekten çok iyi bir doktor.
  16. 9 Kasım 2009
  17. yercekimlikaranfil

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Teşekkür ederim, bir gideyim bakalım. Muayene bir izlenim verir.
    Son düzenleyen: Moderatör: 17 Kasım 2009
  18. 9 Kasım 2009
  19. yercekimlikaranfil

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Çok sağolun bunu duyduğuma sevindim. Umarım iletişimimiz de iyi olur. Çünkü hani bazen doktor ne kadar iyi olursa olsun, hasta ile frekansı tutmayabiliyor. O da önemli.