malum günlerde...:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve MissMini tarafından 28 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : MissMini
  1. MissMini

MissMini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar yardım edin bana yaa offf çıldrmak üzereyim..mafoldumben adet olduğum zamanlar çok aksi sinirli herşeye herkese ters davranan,yanlış anlayan,kafasında kuran, olayları büyüten nalet biri oluyorumbenneyaptımki:1no2: hele de bazeenn offffffff patlamaya hazır bi bombaaa...ne kendimi ifade edebiliyorum ne anlıyorum bide anlayış bekliyorum hemde çok duygusal oluyorum saatlerce ağlayabiliyorum ölmek isteyebiliyorum...bu sevgilimle aramızda bazen çok büyük sorun oluyor beni anlamıyor üstüme gelebiliyor..bişiden tartışırken konuyu hooopppp başka yönlere çekebiliyorum bak bunu bunu da yapmıştın diyorum.. ve inanılmaz kırıcı şeyler söyleyebiliyorum bazense alttan alır sorun daha kolay hallolur ama bazen inanılmaz noktalara gelebiliyoruz...senağlama mesela bu gece o gecelerden biriydi ne ben kendimi ona anlatabildim ne o beni anladı nede ben onu... şuan toparladık gibi ama bu tarz şeyleri hep yaşıyoruz her zaman bu kadar olmuyor ama...
    napabilirim kızlar bu dönemlerde biraz daha sakin olabilmem için napabilirim yaa..lütfen yardımcı olun..a.s.

2. 28 Ağustos 2010
  3. hatic22

hatic22 aşığımmmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sen bunu eşinle konuştun mu canım bu dönemde hassas olduğunu anlat ona...
    bende de aynısı oluyor
    sinirli çabuk kırılan bi ruh haline bürünüyorum
    hiç yoktan eşime kızıyorum
    eşimde bana sen hastalanacak mısın günün yakın mı diye soruyor beni alttan alıyor ve konu kapanıyor
    çünkü böyle tartışma anlarında bi tarafın alttan alması lazım ki konu çabuk kapansın

4. 28 Ağustos 2010
  5. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Bende hep öyle oluyorum off herseyi yanlıs anlıyorum.
    Kimseye tahammül edemiyorum.
    Sanki herkes batıyor bana.. :çok üzgünüm:

6. 28 Ağustos 2010
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Bu kadar tavan ve tabanı aynı anda yaşamanız bence psikolojik yada hormonsal.
    Bir jinekoloğa gidin derim hormon tahlili yaptırın.Eğer bir şey çıkmazsada kendi kendnizi bu konuda telkin edin derim..
    Sevgiliniz hadi neysede ilerde iş hayatınız iş arkadaşlarınız,evliliğiniz bilmem ne olacak..
    Regl günlerinizdesiniz diye kimse size katlanmak zorunda değilki?:bbo:

8. 28 Ağustos 2010
  9. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    bitki çayları için banada doktor tavsiye etmişti

10. 28 Ağustos 2010
  11. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    163
    Benim de regl olurken değil de olmadan bir kaç gün önce oluyo sinirlilik hali ama olunca hepsi geçiyor. :eek:

12. 28 Ağustos 2010
  13. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    163
    özellikle bir bitki önerdi mi doktor size?

14. 28 Ağustos 2010
  15. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    melisa rezene yada istediğin herhangi bir bitki içebilirsin dedi gerçekten faydasını gördüm sakinleştiriyo daha relaxs oluyorsun

16. 28 Ağustos 2010
  17. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    ben sari kantaron iciyorum arada sinirliyken cok rahatlatiyor aradada melisa iciyorum birde arkadaslar bergamut kokusu ve lavanta kokusu tasiyin sakinlestirici maranki.com da hepsi yaziyo bu arada antidepresan iciyorsaniz sari kantaron icemezssiniz ikisinden biri

18. 28 Ağustos 2010
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bu biraz karsindaki ile olan iletisimine ve kendini nasil telkin ettginle alakali birsey.
    regl e normal gozle bakip sadece oylesine bir donem dersen kendini ikna edersen etkilerini daha hafif atlatabiliyorsun..
    ama tabiki duygusal sinirli felan olmak kacinilmaz.. tabi bunlari kontrol edebilmek muhim olan.. cok agir atlatiyor olabilirsiniz ama onemli olan idare edebilmek..
    madem huyunuz belli regl zamaniniz belli ben yerinde olsam o donemli acikca belirtirim ve ustumue gelinmemesi gerektigini de anlatirim surekli iletiism halinde isem karsimdaki ile..tabi zaman icerisinde de verdigim tepkilerimi kontrol etmeye calisirm..
    ben de eskiden cok cok agir atlatiyordum ayni senin gibi ama kendimi zorladim eskisi gibi hissetmiyorum artik.. bi de agrin felan oluyorsa da etkiler tiabiki psikolojini..
    ilik banyo yap bitkisel caylar ic guzel kokular sk etrafina.. kendi kendinin ilaci olcaksin canim bu durum boyle malesef..