mama alınca kusuyor

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve karaelmas35 tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : karaelmas35
  1. karaelmas35

karaelmas35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slmlar.80günlük kızımvar.şu an 4950kilosu boy57.beni emiyor.çocuk dr 2 öğün mama verebilirsin demişti 1 ay önce.mama taraftarı değilim ama denedim.aptamil numune denedim kustu.3gün sonra bebelac numune verdim kustu.bende vazgeçtim.dün tekrar aptamil 1 verdim yine kustu.busefer sarı idi son çıkardığı.korkuyorum mama vermeye.napayım angi mamayı deneyebilirim

2. 12 Ekim 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Sütün geliyorsa neden bebegini emzirmiyorsunki?benneyaptımki

Kilosu boyu normal bence...doyuyorda muhtemelen sütünden...niye mama vermeni tavsiye etti doktor anlamadim!!CADIARZU

Vallaha bence emzir....hic olmazsa söyle 6-8 ayligna kadar....zaten o zaman yavas yavas ek gidayada basliyorsun...a.s

Illaki mama vermek istiyorsanda Milumil pre benim cocuklarima cok iyi geldi....6 aydan sonra aksamlari verdim...bir iki defa benim büyük kizda kusmustu....doktora söyledim agir gelmistir tekrar deneyin ilk baslarda olabilir dedi....:hulya:

4. 14 Ekim 2009
  5. karaelmas35

karaelmas35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol.bendeemzirmeye devam ediyorum.zaten 3kez mama denemesi yaptım 3de de kustu.her ağladığında emzirin demişler genelde.ama kızım ağlarken asla meme almıyor.sakinleştirip veriyorum.inadından mı ki.dik pozisyondan yatar hale gelir gelmez ağlamaya başlıyor.bende çareyi ya uyanınca yada uykuya dalarken veriyorum.başka çözümü olan varmı

6. 15 Ekim 2009
  7. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de bu yüzden çok çektim ..... en son doktorumuz aptamil ar önerdi onu kullandık ve şükür kusmadık .... ara sıra çıkardı ama o kadar çok değildi .... üzülme biliyorum çok zor ama geçiyor .... kimi 6 aylık kimi 8 aylık olana kadar kusuyor bu veletlerin :)

8. 15 Ekim 2009
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    evet bende ar kullandım kusmuyor ar de.
    ama sütün varsa mama verme arkadaşım.sütünü gerekiyosa sağıp ver biberonla ama genede mamaya başlama.
    anne sütü gibisi varmı.