mama ile beslenen bebişler

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve figenaliarda tarafından 1 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : figenaliarda
  1. figenaliarda

figenaliarda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebeğim 3 aylık 36 haftalık doğdu anne sütü almadı sezeryanla doğum yaptım sütüm 4 gün snra geldi bebek bu arada mamayla beslendi emzirmeye çalıştığım sıralarda almadı reddetti biberona alışmıştı çünkü milupa aptamil kullanıyorum araştırmalarıma göre zararlı bir mamaymış avrupada ambalajındaki zehirli maddeler yüzünden toplatılmış içinde yabancı maddeler varmış vs. burası türkiye olduğu için üzerinde dyrulmuyormuş bilgisi olan varmı sizler hangi mamaları kullanıyorsunuz neleri tavsiye edebilirsiniz

2. 1 Temmuz 2009
  3. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok ilginç yurt dışında akrabalarım var(Almanya .ingiltere.Avusturya vs.)halen milupa kullanıyolar bebişlerine.dr tavsiye ediyooo.öğle bişey olsaydı sanırım kullanmazlardı.CADIARZU

4. 1 Temmuz 2009
  5. niva

niva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yavrum aynı durumdaydım bende mama veriiiim.ama senin söylediğin şeyin kaynağı neresi..zira 9 aydır benmama veriyorum..nerden duydun

6. 1 Temmuz 2009
  7. figenaliarda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    internetten şikayetlerle ilgili bilgileri karıştırırkrn tesadüf milupa ile ilgili yukarıda yazdıklarım yazıyordu bende çok şaşırdım karalamada olabilir zaten bebeğim mama ile besleniyor diye üzülüyorum birde bu sorun çıktı

8. 1 Temmuz 2009
  9. figenaliarda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    uyanıkken bebeğim mama içmiyor uyurkrn içiyor sizinde böyle sorunlarınız varmı

10. 1 Temmuz 2009
  11. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    daha küçükmüş keşke uyanık içmeye alıştırabilsen.
    bizimki de uyanıkken içmiyor epey bir süredir.

12. 1 Temmuz 2009
  13. alisana

alisana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimki de emerken de mamayla da hep uykuya yakın yada uyurken beslenirdi. hala daha uyanıkken ağzına süt sürmez, uyurken biberonla veriyorum. uykuyu çok seven bir bebekti, uyandıramıyordum ben de uyurken nasılsa alıyor diye verdim memeyi verdim mamayı. bizim ciddi bir iştah sorunumuz var. bazen diyorum acaba uykuda beslenmeye alıştı diye mi uyanıkken bişey yediremiyorum, yemek düzeni oluşmadı.
    bence de mümkün olduğu kadar uyanıkken vermeye çalış. olmazsa da olmaz, çünkü ben de çok uğraşmıştım.
    ben 3. ayda başladım emzirdikten sonra ilave vermeye mamayı, 6. aydan 1 yaşına kadar da sürekli verdim. milupa aptamil, bir sorunla karşılaşmadım.

14. 2 Temmuz 2009
  15. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    benim kizim da sezeryanla dogdu sütüm gec geldi ve azdi..sonra hic emmedi dr mama yedir dedi kac tane mama denedik kizim hicbirini yemedi en sonunda aptamil kullanmaya basladik birtek onu yiyor ...burada öyle zararli oldugu icin falan toplatilma olmadi olsaydi dr bize onermezdi..biz cok memnunuz sikayetimiz yok bence sen duyduklarina cok takma canim.milupa kaliteli bir marka guvenle kullanabilirsin.kendi adima benim icim rahat..

16. 3 Temmuz 2009
  17. fikriye_bg

fikriye_bg SaNBeRk 14/08/2008 Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    bende ogluma aptamilden yogurt yapiyorum cokda severk iciyor.Yurdisindan da almistik ve sasirdigim sey yurdasindaki ambalaci farkli.yani kayittan bir kutu icindede bu mamalarin posetleri olurya boyle bir posette oluyor.Nie oyle bilmiyorum.Cok degisik gelmisti.Hani ayni marka ambalacida ayi olmasi gerekmiyormu acaba?