mama konusunda yardım

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve adiyef tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : adiyef
  1. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bebeğim 4 buçuk aylık.aslında 9 10 gün sonra 5 aylık olacak.ben şimdiye kadar anne sütünden başka birşey vermedim.sütüm çok fazla.doktora sormuştum.ek gıdaya geçeyimmi diye.sütün yeterliyse çocuğun kilosuda iyi geçmesen de olur dedi.öğretmenim yarım gün çalışıyorum bebeğe kayınvaldem bakıyor.sütümü sağıp bırakıyordum bebeğim içmiyormuş.nedense tadından tiksiniyormuş.dün mama aldım.milupanın doğumdan itibaren bebek sütü.bazılarında devam sütü yazıyor yada devam maması yazanlar da var.kafam karıştı eczacıya sordum bunu önerdi.siz ne veriyorsunuz.bir de sizce kaç cc vermeliyiz.sadece sabah ben yokken verilecek onun dışında sadece anne sütü alacak.

2. 7 Ekim 2009
  3. neden

neden Guest

devam maması ve devam sütü hemen hemen aynı şeyler. ikisinden birini versende olur.kutu üzerinde ölçüler var ona göre verirsin.veya ordaki ölçülerin bir eksiğini ver.

4. 7 Ekim 2009
  5. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sabah ben yokken iki defa 30 ar cc veriyorlar.ek gıdalara geçsek rahat olur işte bakalım