Mama sandalyeleri

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve erkflz tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : erkflz
  1. erkflz

erkflz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar, ek gıdaya geçtik ve artık mama sandalyesi almayı düşünüyorum. yemekte çok zorlanıyoruz.
    Kızlar, hangi marka nasıl bir mama sandalyesi almalıyız? Çok pahalı birşey almayı düşünmüyorum. Sizce ne almalıyız.

2. 31 Ekim 2010
  3. melegim084

melegim084 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    chicco nun polly magic var cnm ondan almayı düşünüorum ben daha doğmadı benim ki de hani ana kucağı gibi de kjullan ılıyormuş evde bak istersen

4. 1 Kasım 2010
  5. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bende çok araştırdım mama sandalyesi işini. Annelerle tek tek konuştum. Kesinlikle İkea Antilop mama sandalyesi alın derim. Ucuz, rahat, kullanışlı, az yer kaplıyor, seyahate giderken aracınıza atın gidin...

6. 2 Kasım 2010
  7. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    biz 2 tane adık..1i ananede, 1.chicco,2.e bebekten vib,2.si daha ucuz ve arada fazla kalite farkı yok

8. 2 Kasım 2010
  9. atinese

atinese Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    BENDE ALMAYI DUSUNUYORUM ANAKUCAGINDA YEDIRMEK COK ZOR OLUYOR ARTIK, SUAN ARASTIRIYORUM MAMA TEPSISI GENIS OLSUN ISTIYORUM VE SAGLAM OLMASINI,YERINDE HIC DURMUYO OGLUM SAGA SOLA ONE ARKAYA DEVAMLI KIPIR KIPIR CUNKU :KK46:

10. 2 Kasım 2010
  11. atinese

atinese Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ikea katalogunda gormustum fıyatı uygun gercekten ama bana cok sade gelmıstı bırde fazla korunaksız gıbı gordum tekrar ıncelıycem

12. 5 Kasım 2010
  13. cococookie

cococookie Canım Oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İkea mama sandayesini çevremde çok kullanan var. Ve hepsi de çok memnunlar. Hatta bir tanesi çok pahalı bir mama sandalyesi almış bebeği hiç rahat etmediğinden o da ikea mama sandalyesi aldı ve çok memnun

14. 5 Kasım 2010
  15. meltemsahin

meltemsahin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende ,ikea tavsiye ediyorum.çok memnunum.oğlum çok hareketli ve bağlı kalmayı sevmediği iin pahalı bişey almaya cesaret edemedim.ama ikea ucuz olduğu için sevmezsede bi kaybım olmaz dedim.gerçektende sevmedi başlarda.hiç durmadı.iyiki almamışım dedim.şimdi alıştı ama.birde tepsili demişdsiniz.ben tepsisini almadım.iyiki de almamışım.masaya yaklaştırıyorum daha iyi oluyo.tepsili olsada yemeğini tesiye koyamazsınız.ne bulursa aşağıya atıyolar:)masa da ondan uzağa koyuyosunuz en azından...

16. 5 Kasım 2010
  17. atinese

atinese Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cok haklısınız ben hıc bu acıdan bakmamıstım tepsısıne onun yıyebıleceklerını koyarım kendısı yer dıye dusunmustum tecrubesızlık ıste pahalı bırsey almaktan vazgectım dedıgınız gıbı kullanmazsa bosuna almıs olucam cok tsk ederım fıkrınız ve onerınız ıcın

18. 6 Kasım 2010
  19. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    ben chicco poly çift kılıflı almıştım, jokerde indirim vardı bir ara 175 e düşmüştü fiyatı.. normalde 250 lerde..
    önüne yiyecek koymayı düşünüyorum, kendi çatalı kendi tabağı olmalı yere atsa bile atılmaması gerektiğini öğretmeliyim :) daha çok küçük kızım, bakalım birkaç ay sonra deneyip görürüz inşallah kullanışlı olup olmadığını..