Mama sandalyesi acil!

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve esenruzgar tarafından 13 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : esenruzgar
  1. esenruzgar

esenruzgar Bitti ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar yarın mama sandalyesi almaya gideceğiz. Bir ara kraft'ın bir modeline bakmıştık sanki oturma yeri dar gibi geldi almaktan vazgeçtik. Sizlerin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum bu konuda. Hangi marka veya model iyidir? Asansörlü olan yani inip çıkan var gerekli midir? Mama sandalyeleri de baya bir yer kaplıyor, kibarını mı almak lazım? Mama sandalyesi alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Bana acil yardımcı olursanız sevinirim.

2. 13 Ağustos 2010
  3. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    KRAFT marka mama sandalyemiz. yükseklik ayarı bence çok gerekli ve ayrıca tepsisininde çıkarılabilir olması ve sırt dayanağınında yatabilir olması önemli bence. Bu özellikler bizim sandalyede var. Bizim evde küçük. Evet fazla yer kaplıyor ama iyiki almışım dediğim 2. eşyası bebeğimin:)

4. 13 Ağustos 2010
  5. esenruzgar

esenruzgar Bitti ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hangi modeli canım? Bir modeline bakmıştık, oturma yeri küçüktü epey. Sırtını biraz yatırarak mı yediriyorsun? Bizim oğlana ben hala oturarak yediremiyorum da...

6. 13 Ağustos 2010
  7. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Bizimki KRAFT İDOL
    İlk zamanlar eğimli hale getirip yediriyordum. Ama şimdilerde dik konumdada yiyebiliyor. Ayrıca tepsiside tamamen çıkabildiği için koltuk olarakta kullanıyoruz. Oturma yeriylede ilgili bir şikayetimiz olmadı. Oğlum gayet rahat otururken:)

8. 13 Ağustos 2010
  9. esenruzgar

esenruzgar Bitti ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bizimki o koltuktan uçar şimdi :) (Allah korusun)
    Ya oturarak ağzını açıyor ama yerlere bakıyor bizimki kaşığı sokamıyorum. Bazen yukarı doğru dikkatini çeksin diye bişeyler sallıyorum elimde ama öyle de baya bir uzar yemesi.

Evet bu model sanırım bizim baktığımız. Biraz oturma yeri dar geldi ama bilemiyorum tabi...
    Bu mama sandalyesi ne zamana kadar kullanılıyor acaba? Belli bir aya kadarsa dar olmasında belki sakınca olmaz.

10. 13 Ağustos 2010
  11. bebekela

bebekela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende chicco polly var ve süper bişey 5. aydan itibaren kullanmaya başladım kızım 15. ayında hala elim ayağım..ve 3*4 yaşına kadar kullanılıyor diye biliyorum.

12. 13 Ağustos 2010
  13. esenruzgar

esenruzgar Bitti ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kraft idol ile fiyat farkı var. Acaba arada üstün bir fark var mıdır?

14. 13 Ağustos 2010
  15. bebekela

bebekela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne kadar fiyet farkı var bilmiyorum ama ben de çok araştırıp alırım herşeyi. marka tutkusu değil ama bu sandalye araştırdıklarımın en iyisiydi ve gerçekten hiç bir kusuru yok diyebilirim. hııı aklıma gelmişken kraftın 4 tekerleğide hareketli chicco nun ön kısım sabit. bu benim için önemli bir fark tı çünkü kızım çok hareketli ve kraftı uçururdu heralde bu sandelyeyi hareket ettiremiyor bırakıp bişeyler yapabiliyorum

16. 13 Ağustos 2010
  17. esenruzgar

esenruzgar Bitti ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yarı yarıya fark var. Biri 150 diğeri 340 gibi. Kullanırken gerçekten iyi olacaksa fiyatı önemli değil. Zaten kraftın ana kucağını aldık boşuna gitti. Hiç kullanamadık küçük olduğu için. Bu da öyle olmasın da...
    Evet o 4 teker dikkatimi çekti. Çocuğu nasıl sabitleyeceğiz ki öyle 4 tekerlekle. Bence iyi bir özellik değilmiş o. İşte kullanmayınca bilinmiyor o yüzden sizlere soruyorum.

18. 13 Ağustos 2010
  19. bebekela

bebekela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım 340 falan nerde gördün. çok pahalı demişler.intenetten joker, e bebek veya bebeshopa falan bak. yada başka bebek sitelerine jokerde 199 a kampanya vardı. 150 krafta vereceğine 200 ver derim ben. bu arada tekerlekleri kilitlersin diyorlar ama dediğim gibi beni kız uçururdu:))bu arada 2 türü var biri polly magic 0 aydan itibaren kullanılıyor oyuncaklı falan ama gerek yok bence sadece polly olan 4. aydan itibaren arkası 0 yatmıyor. sıfır yatsa bebek boğulur zaten bizim ülkede çok moda sıfır yatan şeyler zaten ama çok tehlikeli