Mama Sandalyesi almak istiyorum tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve _nisa_ tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : _nisa_
  1. _nisa_

_nisa_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar merhaba kızım 6 aylık ek gıdalara geçtik mama sandalyesi almayı düşünüyorum baby max ın ürünlerine baktım fiyatları uygun geldi kullanan var mı acaba yada tavsiye edebileceğiniz mama sandalyelerini paylaşır mısınız şimdiden teşekkürler

2. 23 Mart 2010
  3. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    baby max ı bilmiyorum hiç duymadımda
    chicco polly 2 in 1 kullaniyoruz çok memnunuz
    ayriyetten babannesi aldı birtane kendi evine gittimiz zaman rahat otursun diye onunkide chicconun yan ürünüymüş baby life dı sanırım markası oda çok güzel zaten bizim evdekinin aynısı pek bir değişiklik yok
    ikisinde tavsiye edebilirim

Son düzenleme: 23 Mart 2010
  4. 24 Mart 2010
  5. _nisa_

_nisa_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Baby max bebek arabalarını çok görüyorum internet sitesine girip baktım diğer ürünlerine fena değil uygunda bundan 2 ay önce krafttan bebek arabası aldım çok pişman oldum aynı yanlışı yapmak istemediğim için danışmak istedim teşekkür ederim.

Arkadaşlar yok mu başka kimse bu konuda fikir vericek baby max ürününü duyan kullanan

6. 24 Mart 2010
  7. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    ben comfy kullanıyorum bana hediye geldi fena dil işimizi görüyo işte ama kendim alcak olsaydım chicconunkini alırdım

8. 24 Mart 2010
  9. _nisa_

_nisa_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    herkes chicconunkini tavsiye ediyo bende bakıcam ama terltiyomuş çok çocukları kumaşından dolayı araştırdım bu konuda şikayetler olmuş sanırım ama mutlaka gidip bende bakıcam yakından incelicem

10. 24 Mart 2010
  11. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de mama sandalyesi alıcam bir de araba koltuğu. Bu konuda da tavsiyelerinizi iletir misiniz? Kraft'ın bebek arabasından ben memnun kaldım ama mama sandalyesi için chicco mu alsam? Araba koltukları hakkında hiçbir fikrim yok.

12. 24 Mart 2010
  13. beyazleblebim

beyazleblebim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba chicconun polly magic mama sandalyesi var ama gerçekten terletiyor ve baya da yer kaplıyor.Terlemesin diye başının arkasına yastık koyuyorum.Ama terletme sorunu diğerlerinde de olabilir kolay silinsin diye naylon kumaşlar kullanıldığı için.Anneannede kullanmak için de yine chicco ama happy snack daha az yer kaplıyor.Bu arada araba koltuğu (9-18kg)aldım 1,5 ay önce.Nania aldım isofix diğerlerinin nerdeyse yarı fiyatı hiç de fark yok.çok memnun kaldım.Smyk'da en uygundu

14. 24 Mart 2010
  15. bebekela

bebekela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de chicco polly var çok memnunum terletme gibi bir sorunda yaşamadım belki kış olduğu içindir. mama sandalyesi en çok vakit geçirdiği yerlerden bu yüzden konforlu olması çok önemli chicco bunu sağlamış