Mama sandalyesi

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve WaterLilly tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : WaterLilly
  1. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızım 6,5 aylık ve ek gıdalara başladık ciddi olarak. Bu güne kadar ana kucağında yediriyordum ama zor oluyor, bir mama sandalyesi almak istiyorum. Hem rahat yesin hem de ben mutfakta uğraşıken onda oturup oynasın diye düşündüm. sizlerden fikir ve tavsiye almak istiyorum. Mama sandalyesi almalı mı, kullanışlı oluyor mu bebişler çabuk sıkılıyor mu ve ne zamana kadar kullanabildiniz. hangi özelliklere sahip olmalı veya marka tavsiyeleriniz nelerdir. Aslında yürüteç ile mama sandalyesi arasında kararsız kaldım. yürüteç için şu anda erken diye düşünüyorum ve daha kısa süre kullanılabiliyor. ne dersiniz ??

2. 28 Nisan 2009
  3. casser

casser öğrenci anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mama sandalyesne verdiğim parayı bir fakire verseydim keşke hem aileme hayır duası:Saruboceq: almış olurdum.Maalesef bizimki ona oturtunca dikene oturtmuş gibi çıldırıyor.Çocuğuna göre değişebilir belki ama benimki salonun ortasında yer işgal ediyor sadece.Çok nadiren kafasına eserse onda mama yedirebiliyorum ama genellikle ayağıma minder koyuyorum hafifçe başını yaslayıp öyle yediriyorumkafamçokkarıştı.Tek tesellim masada bizimle yemeye başladığında kollarını indirip normal sandalye olarak kullanabileceğim.

4. 28 Nisan 2009
  5. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben taa ilk oğlumda aldım mamasandalyesini,üç fönksiyonlu,yatabiliyor,ilk oturma alnrında bebeği sırt yük olmasın yarı orurma-yarı yatma pozisyonu,ve dik oturma,ayrıca 4farklı kat yüksekliği de ayarlıyabilirsiniz,çok hoş bir şey,şimdi de ikinci oğluma kulanıyorum,çok ta memnunum,iyiki aldım:lepi:

6. 28 Nisan 2009
  7. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    walla benim elim ayağım oldu mama sandalyesi
    o kadar işime yarıyor ki
    bence al
    çok komplike bişi almana gerek yok
    yürütece gelince bizim dr önermedi ben de almadım

8. 28 Nisan 2009
  9. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bence yurutec hıc alma bıze doktorumuz onermemıstı bende taraftar degıldım ama annemler ısrarla almak ıstedıler ve aldık ama topu topu3-4 kez bır kac dk bınmıstır.ben slepperı mama sandalıyesı olarak kullanıyorum ayrıca mama sandalıyesı almadım.yemegını orda yedırıyorum ben mutfaktaykende orda oturup oynuyor.arada sıkılıp bagırsada ısımı goruyorum.oglum 13 aylık hala cok rahat kullanıyoruz.ben tavsıye ederım

10. 28 Nisan 2009
  11. mayalihamur

mayalihamur scarface Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mama sandalyesine 6. ay civarı kullanmaya başladım. o gün bugün orda yiyoruz. çok işime yaryor diğer türlü yediremiyorum. orda yiyeceğini biliyor. mutfak güneş almıyor diye iki ay kadar salonda güneş önünde yediriyordum. sonra akşam öğünlerinde mutfağa taşıyınca yememeye başladı. babası yediriyordu sonra bir ara bi baktım meğer önden beslemeye alışmış ben yanında oturuyorum gözüme bakıp benimle iletişim kuramıyor.baba karşıda ondan yiyor yer değiştik benden de yedi.çok zilliler yahu.
    bence mutlaka al.

12. 29 Nisan 2009
  13. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tamamen aynısı
    iyiki almışım dediğim yegane eşyamız mama sandalyesi
    5,5 aylıktan beri onda yer, biz yerken masada oturur, mutfakta iş yaparken onda oynar
    olmasa napardım bilmem
    megilaracım gibi biz de yürüteç kullanmadık

14. 29 Nisan 2009
  15. suus

suus ZEUS Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ben evdeyken onda yediriyodum ama babannemiz genelede içerde otutturarak yedirdiği için alışamadı bi türlü hiççç sevimyo oturur oturmaz kalkıyo ayağa çok nadir bi şeyler yedirebiliyorum
    yürütecide bi kaç ay kullanabildik sonra düşmeye başladı çok hızlı gitmeye çalışırken şimdi ondada durmuyo
    ikisi arasında kaldıysan mama sandalyesi al bence ama tüm öğünlerini orda yedir ki alışsın çokişine yarar severse

16. 29 Nisan 2009
  17. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ay ne gereksiz bişi bu mama sandalyesi yaa bence oturtur bi köşeye yedir işte .evin içinde kalabalıktan başka bişey değil zaten

18. 29 Nisan 2009
  19. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende yürüteç almadım mama sandalyesi var, çok kullanıyoruz ve tekerlekli çok memnunum