mama takviyesi

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve eness tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : eness
  1. eness

eness Avoncu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    slm bebişim 4 ayı bitti,anne sütü veriyorum iki gündür geceye süt yetiştiremez oldum.uyku düzeni iyice gitti 2 de gece uykusuna dalıyor 2 defa süt için uyanıp 11lere kadar uyuyor.aksama doğru bebek sütü vereyim diyorum ama miktarını nasıl ayarlarım bilemiyorum.30 cclik verdim yarım saat sonra tekrar arandı.bu arada mamanın tadına baktım cok iğrenc, forumdaki bir arkadasımız demıstı zehırlemek gibi gelıyor dıye ,ben de aynı duygulardayım ama ne yapayım ac kalıyor

Son düzenleme: 6 Ekim 2009
  2. 6 Ekim 2009
  3. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    4 ayını bitirmiş bir bebeği 120 cc mama ancak doyurur..

4. 6 Ekim 2009
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.112
    Ödül Puanları:
    463
    mamanın tadı elbetteki size iğrenç gelecek çünkü sizin bir ağız tadınız var. ama bebek sütten başka herhangi birşeyi bilmiyor lezzet olarak. bende mama verilmesinden yana değilim ama süt yetmiyor ise takviye olarak verilecek en iyi şey bence.

6. 7 Ekim 2009
  7. neden

neden Guest

mama kutusunun üzerinde ölçü tarifleri var ayına uygun olarak.ben herzaman oradaki ölçüden bir eksiğini veya iki eksiğini verirdim.daha sonra birer birer arttıracaksın ölçüyü.birde her bebekten beğe fark ediyor beslenme.