mama

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve defnecik tarafından 29 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : defnecik
  1. defnecik

defnecik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar aranızda bebeğine mama veren var mı? benim kızım 3,5 aylık anne sütü ve mama
    ile besleniyor. mamayı ne kadar veriyorsunuz ve hangi mamadan?şimdiden sağolun.

2. 30 Mayıs 2008
  3. meral26

meral26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadasim.benim bebegim yaklasik 4 aylik bende 1 hafta öncesine kadar oglumu hem anne sütü hemde mamayla besliyordum.sütüm azaldigi icin doymuyodu hep agliyordu bende simdi sirf mama veriyorum.azar azar kasik mamasida veriyorum alissin diye. ben milupa dan "milumil" veriyorum.aptamilde verebilirsin cünkü anne sütüne en yakin mamalar bunlar. ne kadar mama verecegin mama paketinin arkasinda yaziyo canim.umarim soruna cevap alabilmissindir.yerimseniben

4. 30 Mayıs 2008
  5. defnecik

defnecik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol meralcim.aptamili ilk başlarda verdim, sonra kusmaları çok arttı mamayı değiştirmeye karar verdim.sma dediler.anne sütü aldığı için mamanın arkasındaki ölçülerde vermek istemiyorum.am akızım sürekli huzursuz.nyapcağımı bilmiyorum.

6. 30 Mayıs 2008
  7. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Her Huzursuzlugunu Acliga Baglama Bicok Nedeni Olabilir,gazi Vardir Belki,gazi Olan Bebekler Emdikce Rahatlar Bu Yuzden Verdigin Mamayi Yiyodur Sende Ac Oldugunu Dusunuyosundur Bende Yasadim ,bence Mama Vermeden Once Bebegini Rahatlatmayi Dene Yika,karnina Masaj Yap,rahatlar.

8. 30 Mayıs 2008
  9. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende hem anne sütü hemde mamayla besliyorum anne sütü aldığı için arkasında yazan ölçüleri vermiyorum oğlum şuan 2 aylık 90 ml suya 3 ölcek mama koyuyorum

10. 30 Mayıs 2008
  11. bir_sen

bir_sen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlum 2 aylık ben sütüm yetmediği için mama vermek zorunda kaldım.Milupa Aptamil 1 kullanıyorum .doktorum onu tavsiye etti artık 2 -3 saatte bir veriyorum mamayı .ama itiraf etmeliyim ki mama vermek çok zormuş .

i

12. 22 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

cnm doktoruna sor..bebeği muayene etsin..sonra problemlerini ve isteklerini söyle..ona göre mama ver bence

14. 27 Haziran 2008
  15. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    gazlı bebekler için milupa conformil var canım işe yarıyormuş.