manavgat'ın başarı öyküsü

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve manavgat tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : manavgat
  1. manavgat

manavgat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet uzun süren bir panik atak tedavisi bana oldukça kilo aldırdı ve bi türlü veremiyordum.sonunda bir gün kendisi 127 kilo olan kaynanam benimle dalga geçince çok zoruma gitti ve diyetisyene gitmeye karar verdim.10 şubat 2009 da diyte başladım 88 kilo idim.aradan 3 ay geçti çok değil yani şu an 72 kiloyum yani 16 kilo gitti.tabii ben 65 kiloya inene kadar devam edicem ama gözümde büyüttüğüm kadar zor değilmiş onu öğrendim.isteyen herkesyapabilir.hele biz kadınlar neyi istesek başarırız.sorunuz olursa zevkle cevaplarım.:dance:

2. 20 Mayıs 2009
  3. author

author Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler umarım istediğin kiloya en kısa zamanda ulaşırsın tabi bnede....biraz bahseder misin yaptıklarından:nazar::enbuyukkk:

4. 20 Mayıs 2009
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    tebrikler darısı başımıza. benim kaynanam da biraz şişman geçende bana laf dokundurmaya çalıştı şaka yollu sen kendini görmüyosun galiba dedim ama sinir oldum bende

6. 20 Mayıs 2009
  7. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    tebrikler canım umarım istedin sonuca ulaşırsın darısı benimde başıma...

8. 20 Mayıs 2009
  9. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Seni canıgönülden tebrik ediyorum arkadaşım.Hem bedenine hemde ruhuna yük olan kilolardan kurtulmanın verdiği hafiflikle dahada iyiyi başaracağına eminim. Helde şu yazdığın cümledeki gibi işin sırrını çözdükten sonra

10. 21 Mayıs 2009
  11. manavgat

manavgat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize çok teşekkür ederim.diyet listem ilk 4 hafta hep aynı idi sonra haftanın 4 günü aynı diyetimi 3 günü farklı diyetler verdi dr .
    menüm:
    sabah kalkınca 1 badak ılık içine 5 damla limon damlatılmış su,3 kuru kayısı.
    30 dakika bekleme.
    kahvaltı:2 dilim kepekli ekmek,1 kk beyaz peynir,5 zeytin.bol domates salatalık.şekersiz açık çay.
    ara:1 meyve,1 çay bardağı süt.
    öğle:3 köfte kadar et(tercihen beyaz et)yoksa 8 yemek kaşığı kurubaklagil,1 kase yoğurt,yağsız bol salata,2 dilim kepekli ekmek.
    1. ara:1 meyve.
    2.ara:3 grissini.
    akşam:1 kepçe çorba,8 yk sebze yemeği.1 kase yoğurt,salata,2 dilim kepekli ekmek.
    gece:2 porsiyon meyve.1 çay bardağı süt
    dikkat edilcekler:günde 2.5 litre su içilecek,yemekleri yaparken sadece 2 yk sıvıyağ konulacak,süt,peynir ve yoğurt yarım yağlı olacak,çay kahve şekersiziçilecek içemezseniz tatlandırıcı koyabilirsiniz günde 8 taneyi geçmemek şartıyla,haftada 2 kere haşlanmış yumurta yenecek.

Son düzenleme: 21 Mayıs 2009
  12. 22 Mayıs 2009
  13. KARARSIZ

KARARSIZ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler canım umarım istediğin kiloya inersin

14. 26 Mayıs 2009
  15. EceILgIn

EceILgIn Guest

tebrikler canım.aynı dedğin gibi benim kaynanamda arasıra benimle dalga geçiyor Çok üzgünüm çoook ama bnde geçen akşam kararımı aldım ve bnde artık zayıflıcam.bugün ilk günümdü.umarım hepimiz başarabilirz. :enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Mayıs 2009
  16. 26 Mayıs 2009
  17. ebruli61

ebruli61 ALLAHIM DUY DUYUR SESİMİ. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya sağlıklı beslenmeme sonucu zaten alıyoruz kılolarımızın bır cogunu ben bır hısımla 25 günde 5 kg verdım sonrasında tık yok arkadaslar.Çalışan bi insanın bu tür sağlıklı dıyetler yapması zor, zor oldugu kadarda zahmetli.İnşallah hedefine ulaşırsın canım... Bizde bu gidişle kilolarımız oturdugumuz koltuklarla birleşip büyüyecekk. offff offff:çok üzgünüm::çok üzgünüm: