manikkedi yardım istiyor

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve manikkedi tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : manikkedi
  1. manikkedi

manikkedi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba herkese. Bugün ameliyatımın 6.günü veee yarın alçım çıkıcak- çok mutluyum, umarım burnumu ilk gördüğüm anda bu mutluluk devam eder:)) benim sorum şu. Dr un verdiği spreyleri kullandım ve okyanus suyunu istersen kullan dedi. dün burnumun içinin kabuk olduğunu farkettim ancak hiç bir acı olmadan kabuğu ordan aldım. ancak şu an sol tarafım çok yanıyor. Bu arada alt taraftan burnumun içine bakınca küçük pembe etler görüyorum içinde. Bu arada üşüttüm de sanırım. sizce benim içindeki küçük kabuğu almam ve okyanus suyu kullanmamam sorun olmuş mudur- sizde alttan baktığınızda burnunuzun içinde pembe küçük et görüyormuydunuz. en azından grip olmuş gibi yanması sizce normal mi- yanma hissi deneyimleyen oldu mu aranızda ?şimdiden teşekkürler.

2. 29 Mart 2010
  3. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    O şiş gördüğün burun içindeki etleri ben hala taşıyorumm 3.5 ay olduuu :) korkma bende paniklemiştimm önceleri ödem denen şeymiş benide çok sevdi bu ödemler sanırım bırakmıyolar benii çok geçmiş olsun şimdiden okyanus suyu bende baya kullandım hatta bi ara damarlarım çatlayıp kanama olmuştu ozamanda kullanmıştım kanama dursun diye

4. 29 Mart 2010
  5. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benım burnumun ıcı hala yaralarla kaplı bende temızlerken uc kısımda olan bı yaranın kabugunu koparmıstım yanma oldu ama gectı bısey olcagını sanmam yarın bı sorarsın doktoruna ıcını rahatlatmak ıcın yarında umarım cok guzel bır burunla karsılasırsın :)

6. 29 Mart 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmm burun içini temizlerken benceee canını acıtmışsındır ondan yanıyodur..fazla zorlamadan temizle burnunu..bideeee buurn içinde et nsl bşy anlamadımmmm ama bence kanlar kurumuuşturrr onlar sana et gibi geliyordur..yarınn alçın çıksın şöyle burnun tam anlamıyla temizle ozman bakk..bana şahsen içinde et olması imkansız giib geliyorrr..benim burun için çok düzgün öle et parçası falan yok hemde nsl olabilir anlam veremedim bence onlar kan parçalarııııdır..yogunlaşıp kuruyunca öyle görmüşsündür:)

8. 29 Mart 2010
  9. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Nem ben kapalı ameliyat oldum burun icinden kesikler açıla açıla ameliyat oldum o kesik yerleri daha sonra şişiyor valla onada doktorlar ödem diyorlar benim duydugum maalesef siskin parçalar benim burun içindede var sen kapalımı acikmi ameliyat oldun?

10. 29 Mart 2010
  11. manikkedi

manikkedi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevaplar için çok saolun kızlar. çok rahatladım:) insan bilmeyince kedi kuyruğunu görmüş yara sanmış hesabı herşeyden panikliyor. Pink in dediği gibi ödem sanırım- böyle küçük pembe et. sende de varsa sıkıntı yok pink:) Ozke cim sende koparmışsın ucunu, ama çok tahrik ettiler beni, seni de sanırım:) Ve sevgili nem; burnum içi okyanus suyuyla temizlemediğim ve yumuşatmadığım için o kan kurumalarıyla dolu:) sanırım dr benim derimi de hafiften kazımış ödem olmuş. çok çok rahatladım yine de, iyi ki benden önce ameliyat olmuşsunuz, iyi ki burdasınız. Ve evet yarın alçı çıktıktan sonra umarım çok mutlu olup "dolce vita!" derim bende:)) Sevgiler, teşekkürler x

Bir de ozkecim alçın çıktıktan sonra hiç sigara içtin mi, bıraktın mı, ben çok özledim ya, yarın dayanamayıp yakıcam bir tane sanırım:))

12. 29 Mart 2010
  13. oske.06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ya ben 9. Gunumde ıse basladım baktım mıllet delı gıbı ıcıye bıtane yaktım ama kul tablası yalamıssın gıbı bır tat bırakıyo bugunde yarım bı sıgara ıctım ama ben zaten ole cok tıryakı dııldım sıgara krızım falan olmaz yanı

14. 29 Mart 2010
  15. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Valla küçük fenerle burnumun icine bende baktığımda önce sok oldum bu neyaaa dedim doktorumda korkma ödem dedi kesiklerden dolayı oluyormuş

16. 29 Mart 2010
  17. oske.06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ayy bı komıgıme gıttı ben hıc burnumun ıcıne bakma ıhtıyacı duymadım sekılcı oldugum burdada bellı oldu :KK43: ıcı benı cok ılgılendırmıyo dısı guzel olsun yeter :p

18. 29 Mart 2010
  19. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Vallahi bende atel im çıkar çıkmaz ictim sonra devam ettimmm marifet değil ama bırakamadım