Manikür Yapan Krem

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve neslihan-n tarafından 21 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : neslihan-n
  1. neslihan-n

neslihan-n Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar.tırnak dibindeki etlere sürüldüğünde yok eden bir krem varmış bunu bilen varmı?yani manikür yaptırmaya gerek kalmadan ...hem daha sağlıklı bir yöntem eğer doğruysa...bilen varsa paylaşırsa sevinirim çok ihtiyacım var çünkü....

2. 21 Temmuz 2007
  3. bendenxixzz

bendenxixzz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gecenlerde cevahırde tanıtımını yapıyorlardı hatta denedım,dönüşte alırım dedim unuttum...:KK43:
    sanırım 3lü yada dörtlü setti....
    süper bi törpüsü vardı cilası 15 gün kalıyo elinizde...
    eger ismini hatırlayabilirsem sanırım ikimiz içinde ii olur :)))

4. 21 Temmuz 2007
  5. EU1

EU1 Guest

slm kızlar..canım sanırım dediğin kremi ben tvde görmüştüm hani şu sanal pazarlama tarzı programların birinde adı yanılmıyosam "Quick Manicure" içinde lut gölü tuzu varmış galiba peeling gibi bişeydi böyle pütür pütür internetten bi araştır istersen aynı şeyden bahsediyoruz sanırım yani:)

6. 22 Temmuz 2007
  7. neslihan-n

neslihan-n Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hatırlarsan iyi olur canım benim çok ihtiyacım var..hatırladığın da yazarsan sevinirim ...teşekkürler...

8. 22 Temmuz 2007
  9. gulseven

gulseven Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu tarz bi krem avon da var diye duymuştum ama.
    ben de çok aradım çünkü

10. 26 Temmuz 2007
  11. esyn

esyn Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ben yakın zamanda bir alışveriş merkezinde cosmotick isimli bir ithalatçı firmanın kurduğu standdan bahsedilen üründen aldım henüz kullanmadım, fiatı 39.95 ytl paketin içinde dört taraflı törpü,tırnak yağı ve el losyonu var,orada tırnağıma uyguladılar gerçekten parlatıcı sürmüş gibi parladı,içinde açıklayıcı bilgiler var düzenli kullanıldığında iyi sonuçlar alınabilir,firma ismiyle arama motorundan ararsanız sanırım ilgili firmaya ulaşabilirsiniz

12. 27 Temmuz 2007
  13. boshluk

boshluk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm BARIELLE isimli bi krem gördüm internette 60 saniyede manikür die bi sloganı var işine yarar umarım

14. 27 Temmuz 2007
  15. neslihan-n

neslihan-n Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım kremin adını yazarsan sevinirim...teşekkürler

16. 27 Temmuz 2007
  17. neslihan-n

neslihan-n Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...hepsini araştırıyorum uygun olanı alıcam...tekrar teşekkürler...

18. 29 Temmuz 2007
  19. dita

dita PeriliKöşkünPİreliKedisi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar ismini hatırlamıyorum ama geçenlerde bi güzellik salonuna gittim(ilk defa gittigim bi yer)bu kremli manikürden yapıyorlardı 3 lü set olarak kullanılıyor tırnak kenarlarındaki etleri eritiyor elleri yumuşacık yapıyor güzel bişi...:utangac:amaaaaaaaaaaaaa....ben ilk yaptırdıgımda çok hoşuma gitmişti su yok kesici alet ıvır zıvır yok hemde eller çok güzel oluyor diye 2 yada 3 gün sonra el ve ayaklar manikürsüz pedikürsüz haline geri dönüyor..1 hafta geçmeden kendimi sürekli gittigim güzellik salonuna attım orda anlattım tabi yaptırdıgım işlemi manikürcüm dediki bunu bizde kullandık ama tutulmadı tamam saglıklı steril fakat iyi sonuç alınabilmesi için çok uzun zaman bu şekilde yapılması gerekiyor ve daha önce manikür ve pediküre alışmış el ve ayaklarda fazla etkisi olmuyor çünkü sürekli penslerle alındıgı için sertleşmeler oluyormuş ....ilk kez manikür yaptıracaklarda daha iyi sonuçlar alınırmış ve sabırlı olmak gerekirmişşş...

off çok uzattım galiba...kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

yinede isteyen olursa ismini ögrenirim..:1rolleyes::1rolleyes: