Manisa'da güvenilir diş hekimi

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve pissy tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pissy
  1. pissy

pissy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba arkadaşlar,

aşırı derecede hastane, kan, iğne vs korkusu yaşayan birisiyim. hastane kokusu bile beni bayıltmaya yetebiliyor.Ortaokul zamanında 2 dişimi çektirdim o zamanda korkuyordum ama bu kadar çok değildi.dişlerimi düzenli fırçalarım fakat diş yapım sağlıklı değil.şuanda 2 tane kırık dişim var arkada. çekilecek gibi gelmiyor bana bi operasyon olacağını düşünüyorum.Ayrıca dolgu yaptırmam gerekiyor.sigara içtiğim için alt ön dişlerimin arkası sararmaya başladı. aslında deli gibi sigara içen birisi değilim.günde 3 yada 4 tane içiyirum.benden çok sigara içen arkadaşlarımın ise bembeyaz.ben dikkat etmeye çalışıtıkça dişlerim benim canımı sıkıyor -tatlicadiarzu-

herneyse işte bu sebeplerimden dolayı beni öncelikle psikolojik olacak anlayıp rahatlatıcak güvenebileceğim bir doktora ihtiyacım var boshayallersmile
    Manisa merkezde bildiğiniz önerebileceğiniz doktor yada poliklinik varmı?

2. 23 Eylül 2010
  3. pissy

pissy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    hiç mi yok?

4. 27 Eylül 2010
  5. angela45

angela45 eriyorum.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    barış duman.diş hekimini öneririm.8 havuzunun orda tarzan meydanının karşısı.levis ı biraz geç köşede köftecinin üstü. iyi günler.geçmiş olsun