Mantıklı düşünemiyorm

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadslar nasıl anlatsam ama öyle bir hata yaptım kı telafisi olacakmı bilmiyorm.8 yıldır konusuyoruz erkek arkadasımla 2 sene oldu askerden geleli ve 2 senedir aynı yerde calısıyor. kendi halımız de kendi yagımızla kavruluyorz.işte biriktirdiği parayla bir araba aldı. biraz da bana verdi iki milyar civarı ben saklıorm. aramızda yıllardan beri allah nasip etmesin kötü birsey olmadan namusumuzla büyüdük .hep ugrastık kendi ayaklamızın üstünde durmaya calıstık hep. 3 defa istediler beni bu süre zarfında ama annem ilk basta asla olmaz dedi son ikisinde de devamlı erteledi 22 yasındaym. gecenlede bizim bir yazlık var oraya gittik birlikte onu da birileri bizim plakayı almıs ananemlere telefon etmiş bir plaka sizim eve girdi diye. ananemlerin yazlıgı annem bana soruyor plakayı jandarmaya vereceklerini söylüyor.bende diyemedim bendim diye ne bileyim cekindim hani hata oldugunu biliyorm ama biz baska bir hata yapmadık önce namus bildik yani bana hiçbir konuda zarar vermedi yasadıgım yer küçük ve buradaki kızların nelerini duyuyorm ve midem bulanıor. kendimi cok caresiz hissediyrm. bende istemezdim böyle olmasını bende nişanlım olsun isterdim ve beni cok istediler simdi alıp basını kacmak istiyrm herkezden cok kötüym

2. 21 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ve imkanımız oldugu halde annem ve babamı bırakıp kacmayı düşünmedim ben nerde hata yaptm belki kaçsaydım daha iyi mı olurdu bilmiyrm hiçbirsey düsünemiorm o yüzden burada paylastım hanı karar veremicek kadar kötüym pişmanım

4. 21 Kasım 2008
  5. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    ilk önce eve girenin sen olduğunu annene söylesen iyi olur.
    Çünkü alah korusun plakayı verirse dediğin gibi jandarmaya sevgilinin başına iş açıcaksın...
    Anlamadığım bir diğer konu ise annen neden erteliyor hep?

6. 21 Kasım 2008
  7. chantyclarie

chantyclarie Guest

bence kaçma fikrini hiç düşünmeyin
    herkesin gönül rızasını alıp yapmak en doğrusu
    o giden kişilerin siz olduğunuzu söyleniz anneniz ne der

8. 21 Kasım 2008
  9. EU1

EU1 Guest

evet aslında sevdiğim de anlamıyor bende acık ögretim okuyorm biraz daha toplasın parasını diyor sende 2, sınıfa gec söyle böyle her seferinde degişk seyler yani . durumu daha iyi olsun istiyor aslında yanı cok iyi degil diye istemiyorlar gecindiremez die ama gayet iyi geciniriz biliorm neyse birde ırk diyor birsürü sebep bunaldım yani

10. 21 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

blmiyorm cevabını ama cok birsey demez yine de anneme babama saygım var cok yanı yüz göz gibi geldigi için diyemedim ben. kacma fikrini düşünmedik ama yanı buralarda küçük yer yıllardan beri eskiden ablasına giderdik ama nişlan yok bişi yok cok istediler hani ablasının kayınvalıdesi göçtü alt kata oraya da gidemioz artık millet bir degişik bakıor bizde oraya gidelm dedik yanı elimize yüzümüze bulastı hersey gibi

12. 21 Kasım 2008
  13. EU2

EU2 Guest

nur sen neden annene demedinn?? plakayı verdier diyelim ne olcak pekii?? ayrıca kaçmak çözümmü?

14. 21 Kasım 2008
  15. EU2

EU2 Guest

eve nie gidiyosunuz anlamadımki illa evde buluşmanız şartmıı ?

16. 21 Kasım 2008
  17. ecrin_kayra

ecrin_kayra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belinaya katılıyorum bu konuda

18. 21 Kasım 2008
  19. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Herkesin çok parası olucak diye bir şey olamaz ki...
    Bu hayata çok rahat bi şekilde başladınmı gerçekten çok zorluk çekilir diye düşünüyorum...
    insan biraz sıkışmalı ki herşeyin değerini anlasın ve kendi ayakları üstünde durabilsin...
    Kendi adıma konuşmak gerekirse ben çok rahatta büyüdüm şuana kadarda çalışmadım bu yaşıma rahatlıkla geldim ama benim için inan hiç ii olmadı bi işte çalışmaya kendi ayaklarımın üstünde durmaya çekiniyorum ve korkuyorum...Yapamam edemem gibi geliyor...
    Demek istediğim o ki her insan belli yaşlarda bazı güçlükleri ve zorlukları kendi kendine aşmasını bilmeli ...
    Yoksa çok zayıf olur...
    Aileler bazen iyi yaptığını düşünürken daha kötü yapıyorlar diye düşünüyorum...