mantıkmı duygumu hangısı agırrrr

Konusu 'Bilim ve Teknik' forumundadır ve myflowers tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : myflowers
  1. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
  2. 14 Nisan 2009
  3. turuncu86

turuncu86 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Dengeli bir insan olduğunuzdan, duygularınızın size aniden hükmetmesine izin vermiyorsunuz. Ancak, duygusal bir durumla karşılaştığınızda, hislerinizi çekinmeden ortaya koyabiliyorsunuz. Dozunda bir duygusallığa sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Düşüncelerinizi kendinize saklamayı sevmiyorsunuz ama gereksiz açıklamalardan da kaçınıyorsunuz.

Teşekkürler a.s.

4. 14 Nisan 2009
  5. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Duygularıyla hareket eden, tez canlı bir insansınız. Kabına sığmayan yaradılışınızla bazen insanları utandırabileceğinizi ya da rencide edebileceğinizi gözden kaçırıyorsunuz. Duygularınızı her durumda tüm çıplaklığıyla ortaya koymanız, ileride zarar görmenize yol açabilir. Kendinizi açığa çıkarmadan önce kısa bir süre sözlerinizi tartmanız, kendinizi korkmanızı sağlar.

6. 14 Nisan 2009
  7. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dengeli bir insan olduğunuzdan, duygularınızın size aniden hükmetmesine izin vermiyorsunuz. Ancak, duygusal bir durumla karşılaştığınızda, hislerinizi çekinmeden ortaya koyabiliyorsunuz. Dozunda bir duygusallığa sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Düşüncelerinizi kendinize saklamayı sevmiyorsunuz ama gereksiz açıklamalardan da kaçınıyorsunuz.

evet ben cok duygusalimdir... cogu zaman kötü oluyor ya...
    biraz daha mantigimla haraket edebilseydim belki bu kadar üzülmezdim...

tskler a.s.