Mantk m? sevgi mi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yenihayatim tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yenihayatim
  1. yenihayatim

yenihayatim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar, araniza kendi kendime cevap bulamadıgım soruma belki yardım edersiniz diye katıldım.
    ben 23 yasındayım 2 ay sonra 4 yıl olucak bir ilişkim var fakat mantıken ayrılmam dogru geliyor ama cok seviyorum ve nedense hala onun da beni sevdigine inaniyorum.
    fakat 4 senede ilk 2 dogumgunumu unuttu 3.sunde baska sehirde oldugu için sonrada boyle yazlık mekanlarda yerden alınma bir kolye aldı 4.su bu sene ıse ayrı ulkelerdeydık bana bır mektup atmıs ama normal bır sayfaya dogumgunun kutlu olsun yazan bır yazı.
    sevgililer gunu desen ılkini ertesı gun kutladık 2.sinde ben hayatımda ilk kez bir atkı ordum ve onaydı o hiç birsey yapmadı daha snra cıcek almayı ogretebıldım en azndan
    sımdı bunlar hanı maddiyat gibi evet ama diger yandan yanında ve hastayken (yalnız basıma yurtdısında yasıyorum,calısıyorum) hastaneye benle gelır basımda bekler o konularda cok ıyı ama o turkıyede olupta ben fransada olursam hasta olursam ertesı gun agrın varmı dıye sormaz unutuyor boyle seylerı babam hasta ve gelısmelerı hıc sormuyor.
    yazları neredeyse hıc gorusemıyoruz o kendı yazlıgına gıdıyor ve aılelerde tanısıyor olmasına ragmen benı yazlıgına hıc davet etmıyor ve en son artık gecen seneden berı rahatsız oldugum bır kız vardı yazlıklarında fotograflarda hep onun yanında olan ve elını kolunu devamlı sevgılıme atmıs bı kız bu kızın bu sene fotograflarda gene sevgılımın yanında gormeye tahamuul edemedım bırde uzerınde sevgılımın kazagı vardı sordugumda ise arabaya hergun sweatshirt attıgı ve usuyen herkesın gıydıgı oldu ama butun fotograflarda sadece o kızda var kazak sadece kafamcok karısık bana karsı cok ılgısız oldugunu dusunuyorum :KK43: siz olsanız napardınız

2. 10 Eylül 2009
  3. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ortada bir ilişki yokmuş diyecek bir durum anlattıkların canım...herşey apaçık ortada gözüküyor..ne paylaşılan bir sevgi var ne de mantıklı bir yan..kendini üzme.hayatına bak..seni takmayanı sen hiç takma..yaşın daha küçük neler göreceksin neler yaşayacaksın daha hayatta iyisiyle kötüsüyle...emin ol...bunlar daha ısınma turları...

4. 10 Eylül 2009
  5. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana bunları düşündüren bi sevgi demek ki çok guçlu bi sevgi değil..zaten olmasında!bu aşamada bence mantık..ilişki süre geldikçe iyice bağlancaksın alışkanlık haline getirceksin ve mantıken bitirdiğin bi ilişkiyi fiilen bitiremiyceksin..o yuzden iyi duşun

6. 10 Eylül 2009
  7. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    Ben olsam,"her üşüyen giyiyor" numarasını yemezdim arkadaşım..

8. 10 Eylül 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    4 yilin basindan beri bu ilgisizlik var mi yoksa zaman gectikce koptunuz uzaklastiniz mi birbirinizden?
    sevgililer gununu es geciyorum cok onemli degil o ama dogum gunlerini onemsememesi cidden onemli.
    onun haricinde ama diger seylerden pek bahsetmemissin?
    nasil bir insandir? kinci mi huzur veren mi yoksa herseyi didikleyen biri mi? yoksa rahat gelisine vuruyorum hayati bosveriyorum diyen tiplerden mi?
    sorunlardan basini kaldirip da ilgilenemiyor mu yoksa eglenceden vakit ayiramiyor mu?

10. 10 Eylül 2009
  11. yenihayatim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende zaten kız kardesıde oldugu için kızkardesinde orda her usudugunde baska kısılerın kazagını mı gıyıyor dedım oda arkadaslarından ıstıyordur evet gibi bir cevap verdi.
    4 gun once bu yuzden tartıstık ve aksamında ben zaten ıcımdekii hisler sana suanda eskisi gibi degil ve ayrılmak istiyorum dedim amasuanda kesin bi kararımın olmadıgını soyledım eve bıraktı beni o gunden beri telefonda konusuyoruz 1 hafta sonra aynı sehirde olucaz ama hergun 2-3 kez arıyor guzel konusuyor normalde pek aramaz cunku farkında durumun ama cok konustum artık konusarak bısılerın degısecegıne ınanmıorum arkadaslarım sende hep onun eksilerini goruyorsun dıyorlar ama ben bana karsı yaptıgı olumlu gercekten hıc bırsey gormuyorum :KK43:

12. 10 Eylül 2009
  13. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aşkmı mantıkmı sorusuna ben her zaman aşkk diye cvp verirm güzelim ama sizinki tek taraflı bi aşk gibi geldi bana bu ilişki seni yorar ve üzer ilgisiz bir erkek çok zor olsa grek mesafeler onun içine sogukluk vermiş sanırım en yakın limana yanaşmak geregi duymuş hakında hayırlısı ii düşün sen yapman gerekeni zaten biliyosun ömür uzun evlilik zor bir kişinin itelemesiyle gitmez bu gemi

14. 10 Eylül 2009
  15. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    Dört yıllık bir ilişki için hiç ilerlememişsiniz..
    Bence tükenmişsiniz,pek seviyor gibi değilsin,alışkanlık belki de..
    herşeyi boşver kalbini dinle,o ne diyorsa yap.

16. 10 Eylül 2009
  17. yenihayatim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır ilgisizlik basından beri var aslında zaten sırf bana karsıda degil genel krakteri bu annesine babasına karsıda bole annesi hasta oldugunda yurtdısından ben hastaneye cıcek yollatıyorum falan boyle seyler aklına gelmıyor ve benım devamlı yapacagımı bıldıgınden sanırım onemsemıyor.
    normalcok ıyı bi insan hicbirseyime karısmaz sadece etrafımda yalnızken kımler oldugunu bılmek ıster bana cok guvenıyor zaten o yuzden o konularda sorun yok ama ben ona guvenmedıgım ıcın benden uzaktayken hep sorun oluyor bu bı gercek
    onunda son 3 senedır aslında cok sorunlu bır hayatı var aılevi acıdan ama ne sorunlarıyla yuzlesıp bısıler yapıyor ne de benle ılgılı sorunlarla ılgılı bısı yapıyor.
    bu sene yazın annesını hıc goremıyor dıye gıt annenın yanında kal dedım ben ama dınlemedı annem ıstemıyor zaten dedı ve 2 ay yazlıkta kaldı sımdıde annesı darıldı gonlunu almaya calısıor eglence daha kolay geldıgı ıcın bunu tercıh ettı sorumsuz denebılır

18. 10 Eylül 2009
  19. yenihayatim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım haklısın ben herseferınde konusup sorunu soyledım ve duzeltmesını bekledım amasorundan sonra kusmedım hıc affettım yapabılcegıne ınanandım amabu rahatlık yaramadı sanırım haklısın.