manyetik koşu bandı

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve essqi tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

22 Mart 2013
    Konu Sahibi : essqi
  1. essqi

essqi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canlarım internetten araştırırken manyetik koşu bandına rastladım.insanın kendi enerjisiyle çalışıyrmuş.motorsuzmuş.yazılanlar hep çok olumluydu.motorsuz olduğu içinde fiyatı düşük.e ben öğrenci oldğmdan öyle 1000-2000tl veremem dye alaym dedm ama almadan sormak istedim.sizce alayım mı kullanan var mı bu tarz?
  2. 24 Mart 2013
  3. essqi

essqi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    hiç bilen eden yok mu:KK43:
  4. 21 Nisan 2013
  5. essqi

essqi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merak eden için bu tür bir koşu bandı aldım bir haftadır kullanıyorum.gayet memnunum..:KK9:
  6. 25 Nisan 2013
  7. saraj

saraj Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende manyetik koşu bandı almıştı. fazla para vermek istemiyordum. çünkü uzun süre kullanılmayacağını biliyordum. uygun fiyata aldım. çok terletiyor. normalde terleyen biri değilim ama yarım saatte baya bir ter döktürüyor. spor ayakkabıyla yapınca dengeyi sağılıyor insan. ayakkabısız dengeyi tutturamıyon. çünkü kendi hızınla çalışıyor. bazen hızlı bazen yavaş oluyor. spor ayakkabı kullanınca aynı hızda tempoyu tutturuyorsun. bende birkonu açmıştım. benimde dizimden aşağıda bir sertlik oldu. bacağım taş gibi. bu yürüyüş bandının manyetik olmasındanmı kaynaklanıyor. yoksa ısınmadan spor yapıyorum ondanmı kaynaklanıyor bilemiyorum. bununla ilgili yukarıda bir konu açmıştım bende. bilgisi olanlar vardır belkide. onun dışında ben memnunum. bacakları hemen toparlıyor incelme oluyor. bunu kendim deneyerek gördüm. zaten uzun süre yürüyemiyorsun yarım saat ideal.
  8. 27 Nisan 2013
  9. essqi

essqi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

sen her gün mü yaptın canım ben her gün yapamıyorum ama ben daha ancak 20 dk yürüyebiliyorum.ölüyorum ama o kadar zamanda bile dehşet terletiyor.bende beğendim kullanırım artık hep gibi geliyo . her gün yapamıyorum gerçi:) yinede mutlu oluyor insan spor yapınca.sen zayıflayabildin mi kalçadan filan?
  10. 28 Nisan 2013
  11. soslusarma

soslusarma hep Deniz kenarında... Pro Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    63
    ben de yeni aldım.aslında motorlu istiyordum ben ama çok pahalıydı benim şu an. bir de acaba çok elektrik yakar mı diye de düşünürken manyetik koşu bandını gördüm. hakkında yazılanlar hep olumluydu onlara dayanarak aldım zaten motorlunun yarı fiyatının da altında. her neyse dün geldi kullandık falan ailecek. motorlunun konforunu beklemeyin derim öncelikle. insanı gerçekten çok fazla yoruyor (bu iyi mi kötü mü bilemedim) o yüzden aralıksız 2o dk dan fazla yürüyemedim ben. ve önceki yazılanlarda olduğu gibi fazla terletiyor. iyi ya da kötü diyemeyeceğim şimdilik ama 10 güne kadar belli olur sanırım :130:
  12. 29 Nisan 2013
  13. essqi

essqi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tekrar sonuçlarını yaz e mi canım.ben 10dk yürüyorum sonra bacak hareketleri yapıyorum daha sonra tekrar 10dk yürüyüp yine bacak hareketi yapıyorum:)
  14. 29 Nisan 2013
  15. soslusarma

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    63
    ben yarım saat falan yürüyorum bi de sopalı bel hareketi var ya ondan yapıyorum onun dışında mekik çekmeye bile üşeniyorum :130:
    sonuçları paylaşalım hepimiz merak ediyorum ben de
  16. 25 Mayıs 2013
  17. soslusarma

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar nasıl gidiyor? devam ediyor musunuz?
  18. 3 Temmuz 2013
  19. soslusarma

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar ben manyetik koşu bandımı satmak istiyorum. ilgilenen olursa görüşebiliriz