Marka magdurları buraya..

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve civcivy tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : civcivy
  1. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba kızlar,

En iyi markalardan dediğim park bravo nun nine west markasından bir pembe babet ayakkabı almıştım. Ayakkabının ayıbı sonradan ortaya cıktı. Bi kaç ay sonra giyidiğimde tozlanmıştı yumusak bi bezle tozunu alayım dedim pembesi komple beze cıktı. Ve şok oldum, hemen göturdum magazasına ilegilenmediler hiç neyse merkeze gönderildi.15 gun bekledim. Ürünün üretiminde hata yoktur dendi . Hiç ilgilenmediler. Bir ayı geçti ugraşıyorum.Tekrar gönderdim merkezlerine ama aynı sonucla dönmeleri %100. İlgisizler garanti dahi etmiyorlar ürünlerini. Politikaları böyleymiş. Onca para verip mağdur oldum.Sakın ola ki park bravodan bir ürün almayın arkadaşlar. Asla garanti etmiyorlar. Onca para verip alıyoruz başına birşey gelse asla ilgilenmiyor nine westmafoldumben. Çok dertliyim bu konuda;ama mahkemeye dahi vermek istiyorum. Burada tecrübelerimizi paylaşabiliriz isterseniz.

Ben yaşadığım ve gercekten bana sinir harbi yaşatan bu olayı paylaşmak ve sizleri uyarmak istedim. Sizde tecrübelerinizi ve sıkkıntılarınızı benle paylaşırsanız çok sevinirim.Konuyla ilgili size gelişmeleri buradan yazacağım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.