Marketçi Eşleri

Konusu 'Eşlerimizin Meslekleri ve Biz' forumundadır ve aycaaaaaaa tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : aycaaaaaaa
  1. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    öncellikle daha önce açıldıysa özur :eek: bakındım ama göremedim :sm_confused: bizim marketimiz var ama çok zor insanı bağlıo hiç bi yere eşimle gidemıom izmire falan yani benm eşim bu sene kpss yi kazandı inş bi yere yerleşir ve şu işten hayırlısıyla kurtarırız belki emur olursak bu kadar gelirimiz olmaz ama en azından hafta sonları çoluğum çocuğumla birlikte oluruzz bana dua edin kızlarr :Saruboceq:

sizlerdende bekliyorumm katılımlarr a.s.

2. 23 Aralık 2008
  3. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah yardımcınız olsun canımm umarım atanırsınızz

4. 30 Ocak 2009
  5. EU1

EU1 Guest

ay canım işallah dualarım seninle işallah kurtulursunuz bizim de marketimiz var eşim çolum çocum oturup da nebi kah valtı ne de bir akşam yemeyi yiye biliyoruz sende bana dua et bende kurtulurum işşallah bu işten benim eşim malulen emeklilihe başvurdu işşalah olurda bizde kurtuluruz allah bakkal işleten leren yardımcısı olsun ha eyer birine çok kızıyoson o na bedduanız allah bir market versin olsun)))))))))))))

6. 17 Haziran 2012
  7. ehlimana

ehlimana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    babamda markette çalışıyor. çok yorucu ve bizimle ilgilenemiyor. zor gerçekten ve artık olumlu bir tarafının olduğuna inanmıyorum.
    en büyük zararı da kızına yani bana; baya bir kilo yapıyor arkadaş babanın marketinin olması. yemesi güzelde vermesi gerçekten çok zor.