Marmara üniversitesi fatih durmuşoğlu'na gidenler buraya

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve emelaydin tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

15 Şubat 2009
    Konu Sahibi : emelaydin
  1. emelaydin

emelaydin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Marmara Üniversitesi Fatih Durmuşoğlu'na giden var mı memnun musunuz

2. 2 Mart 2009
  3. rose77

rose77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dr .Fatih Bey e iki kere aşılama yaptırdım.Henüz tüp bebek denememiz olmadı.Bi süre dinlenmek istedik.Sanıyorum haziran ayında deneriz.Devlette tüp bebe yaptırma hakkımız doğmuş.Açıkçası marmarada tüp bebe konusunda benim de biraz kafam karışık.Keşke yaptıran arkadaşlar bize biraz bilgi verseler.

4. 5 Mart 2009
  5. emelaydin

emelaydin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar giden yok mu marmara üniversitesine cevap bekliyoruz fikir edinelim tüp veya aşılama yaptırıp olumlu sonuçlar alanlar hastanede ilgi nasıl hadi lütfenCADIARZU

6. 22 Nisan 2009
  7. glsnylmz

glsnylmz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar ben Marmara Üniversitesinde yaptırdım tüp bebeği.Şuan 10+4 haftalık ikiz hamilesiyim.Ben hastaneden memnun kaldım herşeyim tıkır tıkır işledi ve hiç sorun yaşamadım.Dr.Tevfik bey'di benim.Hemşireleri olsun,size yardımcı olan görevliler olsun,doktorlar olsun hepsi düzgün insanlardı.
    Ama yine de özel hastane konforu ve lüksü beklemeyin.Sonuçta orası araştırma ve devlet hastanesi.Bazen sıra beklemeniz gerekiyor,bazen evraklarla uğraşmanız gerekiyor.Ama yinede ben memnun kaldım.Dr olsun ,hemşireler olsun sorduğunuz herşeye mümkün olduğunca yetişmeye ve yardımcı olmaya çalışıyor.Ben tavsiye ederim....
    Allah isteyen herkese bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin işallah :Saruboceq:

8. 11 Kasım 2009
  9. omrum

omrum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bende orada tup bebek yaptırmayı dusunuyorum.baska gıdenler varsa lutfen yasadıklarını yazsınslar...ben gıttım ama bıraz pıs geldı hastane bana kafam cok karısık lutfen ısleyıs hakkında bızı bılgılendırın...

10. 11 Aralık 2009
  11. deniz3534

deniz3534 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadasım. bende bu ay tüp bebek denemek ıstıyorum suan tetkikler asamasındayız ılk adette bi aksılık olmazsa baslamayı dusunuyoruz.acaba sizde problem neydi ve toplam ne kadar malıyetı oldu. bana yardımcı olursan sevınırım..

12. 21 Şubat 2010
  13. ykizilkartal

ykizilkartal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,
    Tüm işlemler için kabaca bir maliyet verebilmeniz mümkün mü ?
    Ben geçen hafta Zeynep Kamil HAstanesine gittim, ancak hiç memnun kalmadım.. SGK nın geçerli olduğu başka bir kurum arıyorum..
    Teşekürler :)

14. 8 Nisan 2010
  15. nalan_nalan

nalan_nalan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ben Fatih Durmuşoğlunun hastasıyım ve gayet memnunum. Tüp bebek için gitmedim onu bilemem ama hocamın bulunduğu bütün yerlere gittim hem özel muaynanesine hem Academic Hospital hemde Marmara Ün. Hastanesine.

Hocamın adı anahtar gibi hemen bütün işleriniz halloluyor herkes pervane oluyor çevrenizde şiddetle tavsiye ederim. Gayet bilgili, tecrübeli, kaliteli ve insanı boş yere telaşlandırmayan bi yapısı var. Benim gittiğim doktora mutlaka saygı duymam lazım onu dinlemem için ve hocama saygı duyuyorum onunla konuştuğunuz zaman ne demek istediğimi anlarsınız.

Ben hala gidiyorum onun sayesinde 3 senedir beklediğim bebişime 2 aylık hamileyim. Daha ilk gittiğim gün sorunun ne olduğunu buldu ve hemen tedaviye başldı. Ekim ayında gittim ocak ayında hamile kaldım darısı isteyen bütün anneler.

Eğer iyi bir Prof. arıyorsanız mutlaka öneririm. Pişman olmazsınız.

16. 10 Şubat 2011
  17. egemelekoldu

egemelekoldu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nalan_nalan yazınız okudum Fatih Durmuşoğlunu tanıyorum ama tüp bebek konusunda onunla başlama konusunda kararsızm siz doğum yaptınızmı

18. 26 Nisan 2012
  19. cayaz

cayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    2 sene oncesıne kadar annemın doktoruydu . Evlendıgımden berı de kendısı benım de ddoktorum oldu.
    Heybetlı babacan , baktıgın anda suratına ıste budur dedırten bır hekımdır kendısı.
    Asla yarı yolda bırakmaz tatıl dınlemez. Pazar gunu dahıl telefonunu asla kapatmaz.ıstedıgın anda ulasabılırsın .senı aydınlatır ıcını ferahlatır.yuzunde gulucuklerle cıkarsın muayenehaneden.
    Basım sıkıstıgı anda kendımı hemen fatıh hocamın yanında oluyorum anlatıyorum benı dınlıyor.cozum uretıp gonderıyor.

Amelıyat ,dogum, kısırlık herseyın ustesınden gelıyor.
    Guvenebılırsınız fatıh durmusogluna sonuna kadar.