Marmara Üniversitesi'nde Ameliyat Olan Var mı?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Ekim 2007 başlatılmıştır.

15 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar, canlarım ne olur ne olur ya marmara üniversitesinde, yada oraya bağlı akademik hospitalde ameliyat olan varsa yazsın....40 tane başlık açtım kafamdaki sorular için doğru dürüst yanıt alamadım.

2. 19 Ekim 2007
  3. KALEM1981

KALEM1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    ben sana marmarayı biraz daha düşünmeni tavsiye ederim

4. 19 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

canım arkadaşım cevabın karşısında dumura uğradım. Nasıl yani zaten haftalardır düşünüyorum ve bilgi toplamaya çalışıyorum. Ama allah için tık yok. Yani düşünüyorum meraak etme. Yalnız sen marmarayı düşün derken ne manada dedin. Ya kulüpte hiç bilgisi olan yokmu imdaaaatsenağlama. Arkadaşım senin bilgin varda yazmıyosan iki elim yakanda bilmiş ol. Bi gün seninde işin düşebilir, bende senin kafanı karıştırır susarım.:kızgın:sengözlerimebaksanabjeyyar

6. 19 Ekim 2007
  7. EU1

EU1 Guest

sen ameliyatı nerede olacağına değil olduğun doktora bak
    eğer doktorun eli sağlam ise seni her yerde ameliyat eder sonuç yine iyi olur
    doktorun daha önceki hastalarının resimlerine bak

8. 19 Ekim 2007
  9. KALEM1981

KALEM1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    kusura bakma kafanı karıştırmak istemezdim,keşke hiç yazmasaydım.Bu karmaşa içerisinde bir dönem kaldım,ama sana şunu kesinlikle söyleyebilirim.Eğer içine sinmeyen bir takım şeyler varsa bunları gidermeden operasyona girmemelisin,nerede ameliyatı olduğun çok da önemli değil aslında,kimin yaptığı önemli.sana çok fazla bilgi verilmiyorsa,aklında sorular uçuşmaya devam ediyorsa biraz daha düşünmeye devam etmekten bir zarar gelmez.Şunu da söylemem gerek,mehmet hoca çok iyi bir cerrahtır.Bir ara ben sana mailimi veririm ve ayrıntılı birşekilde durumu anlatırım.Kolay gelsin

10. 21 Ekim 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Canım zaten doktor için orarayı ,istiyorum. İyi olduğunu duyduğum bi doktor var orada. Ama özel hastane statüsündeymiş marmara üniversitesi vakfı. Ozaman çok pahalı oluyor. OOOOF, Bilmiyorum ya...

12. 21 Ekim 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Yukarıdada yazdım. Hayallerimin doktoru orada Erdem Tezel. Ama Akademik hospital Marmara üniversitesine bağlı olmasına rağmen özel hastane statüsündeymiş. Yani ücretler kazık marka. Ne yapacağım bilmiyorum. Psikolojim bozukk.

14. 21 Ekim 2007
  15. EU1

EU1 Guest

Önceden burnumu yaptırmak istiyordum ve erdem beyle temasa geçmiştim. O burun ameliyatını vakıf hastanesinde yaptığını yazmıştı. Ve ben 7000 ytl gibi uçuk rakamlar duydum sadece burun için. Bunu doktorun ağzından duymadım sadece internetten okudum Doktor zaten ücret söylemiyor yanına gitmeden. Ama kaza nedeni ile olan şeyleri nerede yapıyor sormadım Zaten telefon ediyosun illa gel diyor. Ben çalışıyorum nasıl bi görüşme için Bartından İstanbula giderim. Bu yüzden böyle zorunlu ameliyatları nerede yaptığını bilen duyanlardan yardım bekliyorum. Yanıtınız ve ilginize çok teşekkür ediyorum.

16. 22 Ekim 2007
  17. EU1

EU1 Guest

18. 24 Ekim 2007
  19. EU1

EU1 Guest

ne yazacacaksan yaz şu mehmet hocan hakkındaaaa msn de görüşemeyiz bana mail gönder yada buraya yaz lütfeeeen :1no2: