Marryy'den Seçmeler

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve Marry tarafından 23 Eylül 2007 başlatılmıştır.

23 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Marry
  1. Marry

Marry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
    -"Getir bakayım şu karneyi!"
    -"Al baba..."
    Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
    -"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
    -"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

2. 23 Eylül 2007
  3. Marry

Marry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar oylamanızı bekliyorum.

4. 23 Eylül 2007
  5. Marry

Marry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    askerden yeni dönmüş bir adam evde balkonda karısıyla otururken uyanık imam

minareden onlara seslenerek hey hop ne yapıyorsunuz der:adam ne yapıyoruz

ki der imam:ya çok ayıp şeyler insan evin içinde yapar der.adam kötü bir sey

yaptıgımız yok der.imam:burdan oyle gorunmuyo der istiyosan gelde bak adam

mınareye cıkar ve bakar o arada imam karısını üstüne cıkmış tepiniyor.adam he

valla doğru söylüyo imam der haklısın imam efendi bi daha olmaz der

hahahhahah

6. 23 Eylül 2007
  7. Marry

Marry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Eskiden otobüsler olmadığından karadenizli biri gemiyle istanbul'a gelmiş
    istanbul'da bir süre kalmış ve o zaman içindede piyasaya avrupadan eski püskü otobüsler gelmiş ve bu otobüslerden bir kısmı karadeniz hattında çalışıyormuş karadenizli memleketine dönerken otobüsle ilk defa seyahat edecek binmiş otobüse koyulmuş yola izmit, adapazarı derken şoför normal viteslerle yol alırken gelmiş bolu rampasına başlamış takviye vites kullanmaya o sırada karadenizli hep şoförü takip ediyormuş rampada şoför vites küçültüp vites büyültüp devam ederken o sırada vites kolu şoförün elinde kalır ve şoför yolculara vites kolunun koptuğunu biraz gecikeceklerini söylemiş o sırada karadenizli kalkmış ayağa;
    - ''*mına koyduğumun oğli istanbul'dan beri seni takib edeyrum oynuya oynuya sonuna kopardin oni''

8. 23 Eylül 2007
  9. Marry

Marry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hemşire

klinikte masasında uyukluyor, doktor masasında bir tıp kitabını okuyordu.

Doktorun karısı sessizce içeri girdi, kocasına arkadan yaklaştı, sıkı sıkı sarılıp
    öptü.

Doktor kadının elinden kurtulmaya çalışarak;

“- Görüyorsun ki çalışıyorum sevgilim!” dedi.

“-Daha yarım saat önce çılgınca seviştik.Şimdi biraz da çalışmama izin ver..
    !”

10. 23 Eylül 2007
  11. Marry

Marry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir gün adamın biri papaganı ile maça gider o zamaanlarda kilolu bir futbolcu varmış oda sahaya çıkınca herkes <şişko çıktı sahaya>
    diye tezavrat yaparlar ardından bizimki kaleye şut çeker ve top kalenin yanından geçer bu kez taraftar <sıyırdıda geçti >diye bagırır ve maç biter ve adm yine paganı yanına alarak uçaga biner ve uçak düşer bu kezde uçagın düştügü yere çocuklar gelir veşöyle derler <benzini bitti yere düştü>diye tekerleme yaparlar buarada bizim papagan bunları ezberlemektedir aradan uzun bir zaman geçer ve papaganı bir gazino sahibi
    alır ve papaganı gazinonun baş köşesine koymuştur her neyse şişman bir bayan sahneye çıkar ve bizim papagan başlar
    <şişko çıktı sahaya> der bayan sinirlenir ve papagana birtabak fırlatır ve tabak papaganın yanından geçer papaganda tekrar
    mırıldanır <sıyırdıda geçti>diye bukez kadın sinirlenir ve bayılır papagan tekrar mırıldanır
    <benzini bitti yere düştü><benzini bitti yere düştü>

12. 23 Eylül 2007
  13. Marry

Marry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sn.arkadaşlarım yazdığım fıkraları okuyup yorumlarınızı bekliyorum fıkraları okurken keyifli dakikalar dilerim.

14. 24 Eylül 2007
  15. Marry

Marry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürederim canım................

16. 24 Eylül 2007
  17. Marry

Marry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ne bileyim.

Akıl hastanesinde koğuşları gezen başhekim, bir delinin oturmuş, birşeyler yazdığını gördü: - "Kolay gelsin ne yazıyorsun?" - "Mektup yazıyorum efendim." - "Yaaa..Kime yazıyorsun?" - "Kendime.." - "Peki ne yazılı mektupta?" - "İlahi doktor bey, deli misiniz siz.. Mektubu daha almadım ki içinde ne yazdığını bileyim?"

18. 25 Eylül 2007
  19. Marry

Marry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Düşen armutları topluyorum.

Bir gün tımarhane görevlilerinden biri bahçede gezerken iki deli görmüş. Bakmış ki delinin biri ağacın üstünde; biri ise ağacın altında. İkisi de bir şeyler yapıyormuş. Aşağıdakine sormuş: - "Yukarıdaki ne yapıyor?" - "Şu yukarıdaki mi? Sen buna bakma, salak işte. Ceviz ağacından armut toplamaya çalışıyor." - "Peki ya sen burada ne yapıyorsun?" - "Ben de düşen armutları topluyorum."