Mars ve Venüsünüze Göre Eş Seçimi

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve maviask tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  26 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : maviask
 1. maviask

  maviask Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  4.139
  Beğenildi:
  1.927
  Ödül Puanları:
  188
  Venüs ve Marsınıza Göre Eş Seçimi

  Doğum haritasına göre venüs ve mars gezegenlerinin bulunduğu burçlara göre eş/partner seçiminde öncelik vereceği özellikler belirlenir. Kadınlar marsta bulunan burca göre erkeklerde venüste bulunan burca göre değerlendirilir. Tabiki sadece bulunduğu burç değil venüs ve marsın diğer gezegenlerle açılarıda önemlidir. Venüs ve Marsınızın bulunduğu burcu öğrenmek için horoskop çıkarılması gerekir. Değişik sitelerde horoskop çıkarma programları var. Dilerseniz doğum zamanı ve yerini verirseniz venüs ve marsınızın bulunduğu burçları söyleyebilirim.

  Kadınlarda Marslarına Göre Eş Seçimi:


  Mars Koçta:

  o kesinlikle ateş gibi yakıcı duyguları olan erkekleri isteyecektir, pasif, uyuşuk tipler ilgisini çekmez, bir anlık boşluk yüzünden çekse bile zaman içinde ilgisini kaybedecektir.erkeği onun için dağları yerinden oynatmalı, tuttuğunu koparan olmalıdır.herşeyi şiddetli olmalıdır, sexte , sevgide, kavgada..yumuşak , iyi huylu memur tipli erkek onun için değildir, onu zorlamalıdır, yarış halinde olduğu erkeği hatta kendisini yenen erkeği seçer. varsın kavga anında camlar , tabaklar havada uçsun , nasılsa gönlünü alacaktır erkeği.. iş bitrici olmalıdır erkeği, hastayken başında beklemeli, sevgiyi en üst seviyede sunmalı onu deli gibi kıskanmalı hatta kıskançlıktan hırpalamalıdır.


  Mars Boğada:

  O ne kadar idealist ve paylaşımcı olsada her anlamda güçlü erkeği beğenecektir, diğer açılarla paraya önem vermesede erkeğinin maddi anlamda sağlamcı ve güven verici olmasını isteyecektir.deli gibi kıskanacak bazen hayatı zehir edebilecektir ama eğer ona güven verirseniz her anlamda oda size saygı duyacak , çok sevecek ve bir kedi gibi yanınızdan ayrılmayacaktır, ve sizi mutlu etmek için sizin için her şeyi yapacaktır. o baharda sizinle elele dolaşmak isteyecek, ona çiçek almanızı ve ne kadar istemem desede çiçekle birlikte gelen yüzüğe yada takıya da içinden çok sevinecektir bunu hiç bir zaman direkt istemeyecektir hatta guuru yüzünden hiçte söylemeyebilir ama siz onun rahatını ve lüxünü karşılarsanız oda dünyanın en evcimen kadını olacak sizin sözlerinizi emir gibi yerine getirecektir.


  Mars İkizlerde:

  O eğer sevgiyi bulduğunu düşünürse size hayaller alemine götürmeye kalkabilir, bunlar gerçekçi hayallerdir, onun yanında çok istediğiniz bir şeyi söylediğinizde o bunu yapmak için elinden geleni yapacaktır , tabi marsı ikizlerde olan bir erkekten pahalı hediyeler pırlanta yüzükler beklemeyin, bu beklentileriniz varsa baştan uzak kalmanız en iyisi..
  o sabah uyanır uyanmaz size telefon edecek bütün gün türlü güzel sözlerle size mesajlar atacak, sinama, tiyatro ne kadar kültürel faaliyet varsa sizi götürmek isteyecek, gece uykunuz kaçtığında yüz yüze yada telefonda uykusuz kalma pahasına sizinle konuşacak , sizi dinleyecek ve çözümler bulacak. Çok istediğiniz bir kitapmı var ve piyasadan kalkmışmı? siz ona bunu söylediğiniz andan itibaren o kendine verilmiş bir görev gibi o kitabı size bulacaktır ve bir demet çiçekle birlikte en romantik anınızda size sunacaktır.Güzel bir gecenin ardından hiç üşenmeden evinizin her köşesine sizi ne kadar çok sevdiğini belirten küçük mesajlar yazabilir..


  Mars Yengeçte:

  Bu konumu taşıyan kadınlar sığınma ve korunma arzusu ile erkek arayışına girerler, sanki etrafları düşmanlarla çevrilidir ve onların bir şövalyeye ihtiyacı vardır, erkek tanımı onlar için koruyan , gözeten evin tüm ihtiyacını gören erkek şeklindedir.kıskanç erkekleri kendilerine çekerler ilişkide sık sık boğulduklarını hissteselerde daha farklı bir erkekle yapamazlar.genelde seçtikleri erkek sert kabuklarının altında yumuşacık kalpleri olan erkeklerdir, bu kadınlar sık sık kabus görür ve uyandıklarında onları saran saramalayan avutan erkeği görmek ister yanında.dünyalarının merkezi olmak isterler erkeklerinin ve olurlarlarda, tüm gün ne yiyeceğiz evde ne eksik var gibi arayan erkek onların gözüne girer.


  Mars Aslanda:

  Bu kadınlar şövalyelerini ararlar,ona armağan veren ateşli kurlar yapan erkekler hayallerini süsler.o iş yerine güller gönderen, asansörde öpmeye çalışan deli dolu ama her anlamda çok güçlü erkeklere bayılacaktır.Aradıklarını bulurlarsa sadık ve sevecen olan bu kadınlar aynı şeyi karşısındakindende bekleyecektir ve şartları , yaşam şekli ne olursa olsun aldatılırsa onurundan o erkekle birlikte olmaz ve aynı karşılığıda verebilir.


  Mars Başakta:

  Bu kadınlar şövalyelerini ararlar,ona armağan veren ateşli kurlar yapan erkekler hayallerini süsler.o iş yerine güller gönderen, asansörde öpmeye çalışan deli dolu ama her anlamda çok güçlü erkeklere bayılacaktır. Aradıklarını bulurlarsa sadık ve sevecen olan bu kadınlar aynı şeyi karşısındakindende bekleyecektir ve şartları , yaşam şekli ne olursa olsun aldatılırsa onurundan o erkekle birlikte olmaz ve aynı karşılığıda verebilir.


  Mars Terazide:

  Bu yerleşime sahip kadın , kibar , barşı sever ve sosyal erkeklerden hoşlanacaktır.adil davranan aynı zamanda romantik erkekler dikkatini çeker.kavgadan hoşlanmaz ve gürültülü patırtılı erkekleri itici bulur, herkesle arasını iyi tutmaya çalışan bu kadın erkektende bunu ister.
  sosyaldir ve partneri ile çok fazla şey paylaşmak ister, siz eğer onun çevresine uyum sağlar onu bir prens edesıyla kolunuzda taşırsanız oda sizin çevrenize ayak uydurmaya çalışacaktır.Bu kadın güllerden , kokulardan hoşlanır ona çok yaklaşmak istiyorsanız öncesinde bir duş almayı unutmayın, onun burnu çok gelişmiştir ve kötü kokulara asla dayanamaz. yanında kazara kaba bir harekette bulunursanız bir anda sizden uzaklaşabilir bunu unutmayın


  Mars Akrepte:

  O kesinlikle sert bir kadındır , haritanın geri kalan kısmı ne kadar uysal olsada onun içi patalamaya hazır bir bomba gibidir, bu kadın güçsüz ve basit erkeğe tahammül edemez öyleki yumuşak bir erkek bu kadına kafa tutmaya kalkarsa o şiddete bile başvurabilir, tek boyun eğeceği erkek türü kendisinden daha güçlü ve sert bulduğu erkektir. o partnerini çok kıskanacak bir çok yasak koyacak bir kadındır, erkek onunsa koşulsuz , şartsız onun olmalıdr, erkeği ailesinden bile kıskanabilir, onun erkeği yeri geldiğinde masaya yumruğuda vurmalı yeri geldiğinde onun gözlerine bakıp onun ne kadar mükkemel olduğunu söylemelidir.o erkeği ile sabahlara kadar kafaları çekebilir, erkeği parasısa , işsizse son parasınıda paylaşabilir yeterki erkeğini aciz bir asalak görmesin zaten öyle bir erkeği kapıya koyması fazla zaman almaz.
  ve erkeği kesinlikle cinsellikte çok güçlü ve sınırsız olmalıdır çünkü onda sınır pek yoktur, aşkını cinsellikle gösteren bu kadın aynısınıda partnerinden bekler


  Mars Yayda:

  Bu kadın kaygısız ve rahat erkekleri kendisine yakın bulacaktır, ona yaklaşmak istiyorsanız yolculuklardan söz edin hemen ilgisini çekecektir, kendide bir çok yeri gezmiş ve gezemesede bir şekilde bilgi sahibidir ve size bir sürü şey anlatabilir. O turlara kapılıp gezmekten, uzun filozofik konuşmalardan aşırı hoşlanır, bzen sıkılabilirsiniz ama bunu sakın ona belli etmeyin bir anda sizden uzaklaşabilir, çok sevdiği partnerlerini genelde yolculuk, gezme başka ülkeler başka dinlerden başka dillerden ve başka ırklardan bulabilir, sıkılma sorunu vardır ve eğer onun ilgisini çekebilirseniz size kapılabilir ve hatta sizin için vatanından bile ayrılabilir.


  Mars Oğlakta:

  Haritasında bu yerleşime sahip kadınlar duygusal olarak soğuk görünürler, sizi hedeflemiş hakıınızda belli bir kanıya varmışta olsa ve hatta sizi çok istemişte olsa bunu planlı bir şekilde gerçekleştirecektir siz çok fazla farkına varmadan, bu yerleşimdeki kadın her erkeği istemez, uzun süre erkeksiz ve aşksız yaşayabilir hatta haritasında su etkisi düşükse aşka inanmaz sevgiye, saygıya ve tabiki GÜCE inanır.o hayatına aldığı erkeğe her tür yardımı yapabnilir ama erkekte umut görmesi lazımdır güçsüz bir erkekle bir ömür boyu geçirmek istemez çalışkan olan bu tipler kendileri için sürekli kariyer derdindede olsa bir yandanda onu rahat ettirecek erkek arayışındadır, erkeğin maddi kaynakları ile yakından ilgilenmek ister hatta mümkünse tüm idarenin elinde olmasını ister, istediği standartlara uygun erkeği bulduğunda bu kadın sadakatli ve partnerini onore eden bir kadın olacaktır.

  Mars Kovada:

  bu kadınlar partner seçiminde bohem ve değişik yaşam şekillerini benmimseyen erkeklere eğilirler, uzun saçlı, döğmeli, sportmen erkekler dikkatlerini çeker, evlililiğe yatkın olmayan bu kadınlar haritalarında yumuşak etkiler varsa evliliği sürdürebilir aksi takdirde ya boşanır yada küçükte olsa kaçamaklar yapabilirler. Cinselliği her burç ve marsın her konumu sever kuşkusuz ama marsı kova burcunda olan kadınlar cinselliktede aşırı özgür ve herşeyi denemeye yatkın olduklarından ancak bu isteklerini yerine getiren erkeklerle tam mutlu olurlar.evde kös kös oturmaktansa sevgilisinin arkasında motorla gezmek isteyebilir, yada gece yarısı bir ormanda fantezi yapma isteği birden belirebilir, ne diyelim kendisine güvenen erkekler için marsı kovada olan kadınlar bir hayli ilginç olabilir


  Mars Balıkta:

  içlerinde güçlü erkek hayali varken genelde baskın olmayan erkekleri seçerler ve yönetimi ellerine almak isterler.romantizm isteği giderilmezse partnerine sinirli davranışlar sergiler.onlar ilişki öncesi bir çok hayalle başlarlar ilişkiye ama sinirli davranışları yüzünden bunu tam gösteremezler ve istekleri içlerinde kaldıkça partnere ters davranışlar sergilerler. Bu arada marsı balıkta olan bir kadını aldtamaya kalkmayın bunu ilk günden hissedecektir bazı sebeplerden ilişkiyi yıkmasada tüm dünyası yıkılacaktır.


  Erkeklerde Venüslerine Göre Eş Seçimi:


  Venüs Koçta:

  o diğer açıları ne olursa olsun savaşçı kadın ister, hayalindeki amazonu bulmak ister.denetlemekte zorlandığı , tutkulu kadınları ister.hızlı ilişkiler yaşar ve çoğunu aynı hızla bitirir taki aradığını bulana kadar.bağımsız ama aynı zamanda doğrucu kadını takdir eder ve hayranlık besler.kadını onunla her konuda gizli bir rekabet içinde olmalıdır bu rekabet sürdüğü sürece ilgisi devam edecektir, o pasif bir kadından çabuk sıkılır, onun ayaklarına kapanıp aşkınızı söylersiniz ilk anda çok hoşuna gidecektir ama zaman içinde avucunda bildiği için sıkılmaya başlayacaktır ona sadık ama bir taraftanda sizi kaybedebileceğini hissettirmelisiniz.o spor yapan , sürekli aktif , doğal ama cazibeli kadını çekecektir.

  Venüs Boğada:

  onu her anlamda rahat ettirecek kadını arar, kendisinin parası varsa ve kadında hayatının kadını ise kendi imkanlarını sunabilir ama parası yoksa kadının parasından da kolaylıkla faydalanabilir..
  sürekli dokunulmak ister, sevdiği kadının eli onun üzerinde olmalıdır , çalışan kadın bile olsa ona yenmekler hazırlamalı , evin en sıcak köşesini ona açmalı mümkünse karşısında tvde olmalı ve geyşası ona hizmet etmelidir, o doyumsuzdur, yer , içer ve sevişir, karşılığında oda sürekli sözleri ile olmasa bile size sevdiğini söyleyecek aşkını taze tuttuğunuz ona ilgi gösterdiğiniz sürece sizi aldatmayacaktır,onun kadını hafif balık eti olabilir sevmişse zaman içinde alınan kilolarla falan ilgilenmez.yemek yapmalı, önüne hazırlamalı, yatağa önceden girip ısıtmalı, ateşli davranan eşi için yatağı ısıtma zahmetinede katlanabilir .dışarda çok süslenirse bir anda kıskanabilir ama ona özel süslenmesini isteyecektir kadının.. ve o kadınım diye hitap edecektir çoğunlukla o onundur sadece onun..

  Venüs İkizlerde:
  O kafası çalışan kadını çekici bulacaktır belki aptal kadınlarlada birlikte olacaktır içinde oluşan ani macera hevesinden ama yaşam ortağı olarak düşündüğünde kesinlikle zekası yüksek ve iyi konuşan kadını seçecektir.o birlikte bir çok şeyi yapabileceği , eğlendirici bir partner ister ve oda sizi eğlendirmek için elinden geleni yapacaktır, gecenin bir yarısı canınız bir şey isterse bu erkeğe söylemekten çekinmeyin sizide peşine takıp uykusuz kalma pahasına sizi istediğiniz şeyi getirmeye çalışacaktır.siz onun beynini oyaladığınız sürece sizi aldatmayacaktırda ama kendinize ait bir dünya kurar ve onu ihmal ederseniz oda daha akıllı bir kadın bulma yoluna kayabilir.Evde yanlız kaldığınızda tv izler yada kitap okuyabilir ama kalabalıklar içinde size dün aşık olmuş gibi flörtçü davranabilir , aşkınızı anlatmaktan ve göstermekten zevk duyabilir.onda sürekli merak uyandırın, sorular sorun kafasını karıştırın onu şaşırttıkça size daha çok bağlanacaktır.

  Venüs Yengeçte:

  o kesinlikle koruyucu ve anne modeli bir kadın ister, haritasındaki diğer etkileşimleri ne olursa olsun o onu her zaman sevecek, saracak ve koruyacak olanı seçecektir.ve bu karşılıklıdır , sizde yorgun yada hastaysanız o başınızdan ayrılmayacak sizi elleri ile besleyecek, masaj yapacak ve rahat etmeniz için potansiyelinin üstünde hareket edecektir, çok iyi bir eş ve çok iyi baba olabilir, ağlayan çocuğu ile saatlerce ilgilenip ayağında sallayabilir, mamasını hazırlar, yıkar, sevgi iel elinden tutarak saatlerce parkta onunla oynayabilir.Çok aşırı kalabalıktan hoşlanmayacak ama evde yanlız kaldığınız saatlerdede romantizmin hakkını verecektir. tek yapamanız gereken onun saçlarını okşayın ve kulağına onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin ve mümkünse seni herkesten çok seviyorum deyin mesaj yerine gidecektir ve o artık size sadakati ile birlikte yoğun sevgisini sunmak için her yolu deneyecektir.

  Venüs Aslanda:
  bu erkekler aristokrat olan yüksek tabakadan kadınlarayada çok ünlü ve çok güzel kadınlara ilgi duyacaktır.gösterişi seven bu erkek kadına hava atıp onu elde etmek için kendini olduğundan çok daha büyükve muhteşem gösterecektir.bu erkek bir çok kişinin hayarnı olduğu kadınlara doğru çekilecektir ondaki ego ,, herkes beğeniyor ama o benim havasıdır. Bu erkek maddi olanakları yettiği süreceki bu olanakları her zaman zorlayarak bu eşsiz gördüğü kadına pahalı hediyler, pırlantalar verecektir ve bunların başakaları tarafından dikkat çekmesi içinde sevgilisini herkese gösterecektir.
  ünlü ve popüler olan kadınlar onun bir numarasıdır.bu erkek sevdiğini böyle afişe ederken bir anda kıskançlık krizi ile hırpalayıp , zorba tavırlarada girişebilir ve onun kadını ona o kızgın anlarda konuşmaya ve hakaret etmeye çalışırsa hem kadına olan tüm beğenisini kaybeder hemde daha çok hırpalar. bu erkek çapkındır ayrıca, sevgili ne olursa olsun isterse bir kraliçe ile evlensin zaman zaman çapkınlık hissi ile aldatma yoluna gidecektir bu küçük kaçamakları aldatmadan saymasada..

  Venüs Başakta:
  bu erkekler mükemelliyetçi bir yaklaşımla en doğru olduklarına inandıkları kadınlara eğilecektir, kendilerini imkansız ve üstün bulduklarından partnerlerinide öyle isterler ,, peki buldular diyelim, yaşam boyunca bir şeylerin eksik olduğunu düşünüp sürekli eşlerini eleştireceklerdir.
  bazen yerlere kadar eğilip sevdiklerinin gönlünü alamaya çalışacak onun istediği her şeyi şartsız yerine getirecektir ve bazende aradığını bulamadığını , eşinin onu hak edecek hiç bir şey yapmadığını düşünerek ilişkiden uzakalaşacaktır, ona hitap etmenin yolu yoktur bu sizin hatanız değildir onun içindeki gelgitlerle partneri kim olursa olsun bu şekilde davranacaktır

  Venüs Terazide:

  Bu erkek öncelikle güzel görünen sosyal , kibar kadınlara karşı eğilimdedir.o romantikdir ve bu romantizmi yaşayabileceiği kadınları ister, barış severdir , kavgacı kadınlardan kaçar, çünkü o her sözü söylemekten ve kırılmaktan nefret eder, eğer onu kırarsanız ne olursa olsun sizinle birlikte olmaya devam etmez.o bir salon adamıdır ve salon kadınlarını tercih edecektir.iyi davranışlarla ona her istediğinizi yaptırabiliriniz, size iltifat edecek, onore edecek sevdiğiniz şeyleri almaya çabalayacaktır.

  Venüs Akrepte:
  o gizemli kadınlardan hoşlanacaktır ve sexapel, kadının çok güzel olması önemli değildir ama etkileyici bakması , etkileyici oturması onu çok etkileyecektir, o kesinlikle yatakta çok iyi uyuştuğu kadını seçecektir partner olarak sevgiyi sexe dönüştererek cinsel anlamda mutlu olduğu kadını çok sevecek ve onun yaşamının merkezi haline götürecektir tabi onunla birlikte olan kadın zaman zaman sevilmediğini sadece cinsel anlamda istendiğini hissedebilir ama bu erkekten vaz geçmeside zordur, bu erkek kadının ruhunu okuyacak onun geçmişte olan tüm sırlarını alacak onunla ilgili bilmediği hiç bir şey olmayacaktır, bu erkek gerçek anlamda mutlu olduğu sürece sizi aldatmaz ama cinsel anlamda açlık hissederse bunu başkaları ile kapatmaya kalakbilir ama evli ve özelliklede çocuklu ise bu ilişkiler sadece küçük kaçamaklar olarak kalacaktır.

  Venüs Yayda:
  Bu konum kadın içinde erkek için de astrolojik anlamda şöyle bir şey getirebilir bu kişilerin gerçek mutluluğu bulmaları için kendileri gibi venüsü yayda olan biri ile beraber olması gerekir( mars baskısı gibi bir durum )genelde ya uzaktan, ya ayrı dinden yada kandisinden farklı yetişme trazından değişik insanları çeker kendine, .
  güleceği, konuşacağı, gezeceği partnerleri ister, başına ne gelirse gelsin yapıcı ve paylaşımcıdır

  Venüs Oğlakta:
  hedeflediği kadına bir çok stretiji ile yaklaşır,ve karşısındaki cezbetmek için dikkatle yol alır.yanlızlıktan hoşlanırlar, çok uzun zaman aşksızda yaşayabileceğini ama sizin onun yanlız kalbinizi doldurduğunuzu sözle yada davranışla belirtirler.bağımlı ve boğucu davranmaz ama sizi statü, kariyer yada maddi olanakları ile çeker kendisine, senden sorumlu olabilirim seni sıkmadan sonsuza kadar taşıyabilirim diyen davranışlarda bulunurlar. maddi anlamda olmasa bile manevi anlamda güçlü kadınlara çekilirler, onlar bugüne kadar hakimiyet kurmuşlardır bir çok insanın üstünde ve şimdi kendilerine kök söktüren, karşı çıkan bir kadın onları müthiş bir şekilde çekmektedir, çoğunlukla bu kadınla aralarında yaş farkıda olduğu görünür ama bu onlara batmaz, sizi gururla taşırlar kollarında..

  Venüs Kovada:

  herkesten biraz farklı düşünceleri olan bu erkeğin aşka ve kadınlara bakışıda ilginçtir, sıradışıdır ve çocukluğundan itibarende sıradışı kadınlardan hoşlanır, kadının dini, milliyeti hatta bazen medeni halide onu pek ilgilendirmez ilginç ve marjinal olsun yeter, sahtelikten nefret eder doğal marjinalliği tercih eder.o bir dünya insanıdır ve partnerinde öyle olmasını ister, ona uzun zamandır kaşınıza piercing yaptırmayı bir söyleyin ertesi gün size en steril uzmanı bulup elinizden tuttuğu gibi götürecektir.evliliğin kutsallığına çok inanmaz eğer evliliğe karar vermişse bilinki sizi kaybetme korkusu sevgisinin önüne geçmiştir ve sadece kaybetme korkusu ile evliliğe yanaşabilir.o sizinle herşeyden önce arkadaş olmayı isteyecektir,yalansız dolansız birliktelik ister ama bu arada bir çok kadın arkadaşıda olacaktır ve onları neden kıskandığınızı bir türlü anlamaz, kendide kıskanç değildir eğer haritada mars yada pluton etkisi yoğunsa kıskançlık yapabilir ama yinede diğer erkekler gibi olmayacaktır.paranız yoksa sizinle tüm kalbi ile paylaşacaktır , herhangi bir sorununuz karşısında en derin araştırmaları üşenmeden yapıp çözüm getirecektir, her tanıştırdığınız kişiye içten gülümseyip sizi asla mahçup etmeyecektir,, öz güveni yerinde olan ve değişik bir tipseniz hiç düşünmeden sizinle birlikte olmaya hazır olur.


  Venüs Balıkta:
  Sevgiyi düşlerinde yücelten bu erkekler aşık olduklarında gözleri sevgilerinden başka hiç bir şeyi görmez onun tek bir sözü ile mutluluktan havalar uçar ve bzende kırıcı tek bir söz onu depresyona sokabilir.sürekli oalarak sevdiğinin hayallerini gerçekleştirmek ister ve onun ağzından çıkan her sözü emir olarak alır ve seve seve yerine getirir.
  Genelde sorunlu kişileri seçer aşkı gözyaşları ile tutkuya dönüşür.
  (Alıntıdır)
   
 2. 29 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : maviask
 3. kbra90

  kbra90 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  1.552
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  148
  daha önce horoskop çıkarttırmıştm horoskop topiğinden şimdi baktmda tekar mars koçta,venüs ikizlerde diyo
  junoda akrep burcunda 5.evde demiştn hepsini birden mi yorumlamak gerekiyo acaba?nası olcak?
   
  Son düzenleme: 29 Ağustos 2010
 4. 29 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : maviask
 5. maviask

  maviask Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  4.139
  Beğenildi:
  1.927
  Ödül Puanları:
  188
  Marsın bulunduğu burç genel olarak kadınların eş/partnerlerinde çekim etkisi gösteren özelliklerini gösterir. Juno ise eş adayında aradığın özellikler oluyor. Önem sırasını sorarsan öncelik marsın bulunduğu burçtur. Sen öncelikli olarak canlı hareketli aktif biraz çocuksu tuttuğunu koparan tipleri ilgi çekici olarak görüyorsun. Mars koç burcunda anlatılan özellikler yani. Juno ise ilişki süreci boyunca aradığın özellikler oluyor. Ve junonun bulunduğu ev konumu ne tür bir mekanda karşılacağını vs gösterir. Venüs erkekler için geçerli olan bir açıdır. Erkekler eş/partner de önce ay burcuna bakılır sonra venüsün bulunduğu burç önemlidir.
   
 6. 29 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : maviask
 7. kbra90

  kbra90 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  1.552
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  148
  anladım cnm çok teşekkür ederim koçta anlatılanlar doğru gerçekten öle mızmız tipleri hiç sevmem:dilcikar:ama çokta höt höt olmasın:kedi:juno da doğru beni yansıtıo bakalım inş böle birine denk gelirim:Saruboceq:
   
 8. 30 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : maviask
 9. sarxix papatya

  sarxix papatya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  21 Nisan 2007
  Mesajlar:
  1.556
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  106
  canım benım bakarmısın mars venus durumuna?08-01-1974 oglak sabah 7-7bucuk arası.ankara cankaya
   
 10. 30 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : maviask
 11. Gulpare

  Gulpare Aktif Üye Üye

  Katılım:
  17 Ekim 2007
  Mesajlar:
  805
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  86
  Çok güzel bi paylaşım vallahi hemen hemen hepsi uyuyo tsk.ederim..
   
 12. 30 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : maviask
 13. maviask

  maviask Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  4.139
  Beğenildi:
  1.927
  Ödül Puanları:
  188
  sarı papatya juno 1. evde oğlak burcunda oğlak yerleşimi evlilik vs geciktirir biraz. Mars Boğa burcunda 3. evde, venüs kova burcunda 1. evde.
   
 14. 31 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : maviask
 15. kamelya

  kamelya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  17 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.108
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  Bana bakarmısınız 22 haziran 1984 saat 22,00.. ADANA..
   
 16. 3 Ekim 2010
  Konu Sahibi : maviask
 17. isorgi

  isorgi Aktif Üye Üye

  Katılım:
  2 Ekim 2010
  Mesajlar:
  53
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  Bende çok merak ediyorum ama sanırım bakmıyor artık
   
 18. 5 Ekim 2010
  Konu Sahibi : maviask
 19. maviask

  maviask Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  4.139
  Beğenildi:
  1.927
  Ödül Puanları:
  188
  Astrolojide juno nasıl bulunur başlığında bakıyorum:))