Mart anneleri çatlamaya başladınız mı?

Konusu 'Gebelikte Cilt Bakımı' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Kasım 2007 başlatılmıştır.

8 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar lierac die bi krem kullanıyorum,birde bebe yağı..ama kaşıntıdan çıldırıcam..bu kadar gerilmesi normalmi bilmiyorum ama bu çatlama belirtisi olmalı sizde de aynı şikayetler var mı?ne kullanıyorsunuz kaşıntıları önlemek içinfisfisfisa.s.

2. 9 Kasım 2007
  3. sevdoxsx

sevdoxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ah ahhh damdan düşenin halinden damdan düşen anlar misali:)))
    aynen arkadaşım yaaa
    yalnız 1 haftadır banyo sonrası ıslak vücuduma badem yağı ve zeytin yağı karışımı sürüyorum daha rahatım istiyorsan deneyebilirsin tavsiye ediyorum..

4. 9 Kasım 2007
  5. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    önce kaşıntıyla başladı kızlar ne denediysen kesin çözüm olmadı badem yağı zeytinyağı bebe yağı pudrayla gülsuyunu karıştırdım ama yine de çatladım göğüslerimde karnımda çatlaklar oldu napalım bebişim için herşeye değer.........:sm_cool:

6. 9 Kasım 2007
  7. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben krem kullanmıyorum ve vıcudumdada henuz catlak yok allaha sukur sadece goğüslerim baya büyüdüğü için once kaşındılar sonra çatladılar napalım ama bu haftadan sonra kakoa yagı.gül yağı ve badem yagını karstırıp karın kısmıma,kalcalarıma vede bacaklarıma kullanıcam cunku karnım buyudugu ıcın dogumdan sonra suprızlerle karsılasmak ıstemıyorum

8. 9 Kasım 2007
  9. mertece

mertece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende kakao yağı ve susam yağını karıştırıp kullanıyorum.Şimdilik yok ama daha çok erken....

10. 9 Kasım 2007
  11. kxoxpxuxklxuxkahve

kxoxpxuxklxuxkahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    valla bende de kaşıntılar oluyo. bide göbeğimde acayip tüyler çıktı :çok üzgünüm:
    ben doktorumun verdiği bir kremi kullanıyorum ama şu an adı aklımda değil. artık eve gidince bakar size söylerim a.s.
    ha bide arkadaşlar çatlamadık diye sevinmeyelim. çünkü benim bir arkadaşım dokuzuncu ayına kadar hiç çatlamadı. ta ki doğuma 10-15 gün kala karnında çatlaklar oluştu :çok üzgünüm:

12. 9 Kasım 2007
  13. sevgimusti

sevgimusti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende badem yağı kullanıyorum henüz catlak yok ama kaşıntı çok :Roflol:

14. 9 Kasım 2007
  15. sevgimusti

sevgimusti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bide doktorum be panten diye bi krem önerdi alıp kullanayım size yazarım

16. 9 Kasım 2007
  17. EU1

EU1 Guest

kızlar çatlaklar görünmüyomuş ama doğumdan sonra hepsi ortaya çıkıyomuş..çok kaşınıyorum yaa...lierac diye bi krem kullanıyorum..iyi geldi gibi..bide diğer zamanlar bebe yağı her kaşındıkça sürüyorum..sizin önerilerinizide denicem bi..hangisi yararsa ona devam etmeli..bide içtiğimiz su günde 12 bardağı geçmeliymiş.nası olcak bilmiyorum ama içmek gerekiyomuş..bide bi eczacı arkadaşım karısına bonal diye bi krem kullandırmış..hiç çatlağı olmamış..umarım işe yararlar..ama çatlıcam galiba..kafamçokkarıştısenağlama

18. 9 Kasım 2007
  19. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende henüz kaşıntı ve çatlak belirtisi yok banyodan banyoy badem yağı sürüyorum