Mart Anneleri Fikirlerinize İhtiyacım Var

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve Boddim tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Boddim
  1. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba arkadaşlar
    ben çok gerginim ya batuhanın biberon kullanmaması akşamları bardakdan süt içmemesi beni deli ediyor kaşık kaşık süt içiriyorum evet sırf süt içsin diye kaşıkla içiriyorum eee karşımdaki batu olunca bu iş tam anlamıyla işkence oluyor nasılmı? batuhanın eliyle kaseye vurup sütü üzerime dökmesi yada ağzını kapatmayıp sütün ağzının kenarlarından akması her yerimiz süt oluyor.
    dün iyice gerildim artık kızdım üstüm başım süt olunca ağladı sonra kıymadım kendime kızdım kafaları yedim 250ml sütü batuhana içirene kadar kızlar nasıl baş edeceğim ben bu sıpayla heryolu denedim akıtmayan bardaklar, süslü pipetler, pipetli bardaklar aklınıza ne geliyorsa sabah kahvaltıda normal bardakdan içiyor ama akşam içiremiyorum değişik fikirleri olan varsa lütfen akıl versin artık bu konu yüzünden kafayı sıyıracağım beni emdiği müddetce biberon emmeyeceğini söylediler
    sırf biberon emsin diyede onu anne sütünden mahrum bırakmak istemiyorum lütfeennnnnnn yardııımmmmmm

2. 6 Kasım 2010
  3. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    reyyan pipetle içiyor çeşit çeşit biberon aldım asla biberonla içmiyor ama pipetle 200ml genelde bitiriyor..

4. 6 Kasım 2010
  5. muhterem

muhterem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım anne sütü içiyor , birde sabahları içiyormuş maşallah . Senden daha kötü durumdayım , hiçbir şekilde süt içmiyor kaşıkla versem dahı kusuyor :KK43: ben her sabah ve akşam 1 su bardağı ile pirinçunu muhallebisi yapmaktan ve işkence şeklinde yedirmekten bıktım :KK43:(( akşamları aç değildir o yüzden içmiyordur bence

6. 6 Kasım 2010
  7. buket-26

buket-26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    esmacım zor bir durum canım. keşke yardımcı olabilsem. aklıma da hiçbirşey gelmiyor. biz bir hafta önce emmeyi bıraktık. biberonla problemimiz yok çok şükür.
    inşallah bir çare bulursun

8. 7 Kasım 2010
  9. mutlu03

mutlu03 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğlum 8 aylık arada biberon veriyorum dışarıya filan çıktığımızda ama emmesini etlilemiyr beni yine emiyor oğlun büyümüş zorlama bence akşam 7 den sonra yedikleri rahatsız edermiş bebeklerin iyi uyuyamazlamış gündüz içir gecede yemek yesin siiznle sonrada uyur gereksiz sıkıntı yapma bence

10. 8 Kasım 2010
  11. Boddim

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    muhteremciğim bende dediğin gibi pirinç unundan bıktım akşamları kaşıkla içermekdende bıktım pipetlede zaten oynuyor içmiyordu ama dün inatla tekrar biberon sundum 2 saattede olsa 250ml sütü içti bakalım inşallah yavaş yavaş içer günlük 500ml siti bulacağız diye akla karayı seçiyoruz

12. 8 Kasım 2010
  13. muhterem

muhterem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 500 ml bulacam diye kendimi hırpalıyorum , 2 subardağı süt ile muhallebi, birde günlük dolu dolu 5-6 yemek kaşığı yoğurt yedirmeye çalışıyorum . Hepsi işkence ile tabii :) buluyordur 500 ml ama gel gelelim bizimkisine kilo yapmıyor , bende artık takmıyorum . biberona gelince her yolu denedim içmiyor :KK43:(((((((((

14. 8 Kasım 2010
  15. Boddim

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    bu veledler bizi parmaklarında oynatıyorlar valla bide ben bu aralar çok gerginim nedne bilmiyorum