Mart Anneleri Plasenta Previa Olan Varmı Aranızda?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve xxayazxx tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : xxayazxx
  1. xxayazxx

xxayazxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrba arkadaşlar bende martta ikinci bebeğimi kucağıma alacağımı düşünüyodum fakat cuma günü öğrendimki bebeğimin eşi önde suyuda az ve 1,5 hafta kadar geriden geliyor.pazartesi günü hastaneye yatıyorum ve çok merak korku üzüntü içindeyim.neler yaşıycağım konusunda hiç bir fikrim yok.baya tehlikeli bişeymiş.netten okuduğum kadarıyla. doktorum daha doğuma var yer değiştirebilir dedi.ama böyle olunca erken doğum riskide artıyor.ve ben hiç bir hazırlığımı yapmamıştım kontrolden sonraa başlıycaktım ama şu andada fiziksel aktivitemi azaltmam gerekiyor çok dardayım anlı
    ycağınız.dua edin bize
    böyle bişey yaşayan varmı aranızda yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2010
  2. 24 Ocak 2010
  3. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ayazcım geçmiş olsun, kaç haftalık hamilesin şu anda? belki doktrun bebeiş için ciğer geliştirici iğne falan yapıp, seni doğuma alabilir we ya tedawisi warsa onu uygulayacaktır.

4. 24 Ocak 2010
  5. xxayazxx

xxayazxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım şu anda sata göre 32 hafta ama ultrasona göre küçük 30 hafta falan hastaneye yatıcam zaten tedaviya tahlillerden sonra karar vericekmiş doktor bilmiyorum valla ne olcak

6. 24 Ocak 2010
  7. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlısı olur inşalah küçükmüşte daha umarım i,yi olur herşey senin için dularımız seninle olacak cnm. endişelenmene gerek yok bnce doktorun bunu farketmiş we bak öneleminizide alıyorsunuz artık emin ellerdesinz sen we yawrun inşallah sağlıkla kucağına alacaksın bebeişini..

8. 24 Ocak 2010
  9. xxayazxx

xxayazxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inş.dediğin gibi olur

10. 24 Ocak 2010
  11. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Çok geçmiş olsun arkadaşım...

12. 24 Ocak 2010
  13. xxayazxx

xxayazxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım

14. 24 Ocak 2010
  15. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ÇOK gecmis olsunda kendini uzme canım çünkü benimle aynı hafta olan bı arkadasımda aynı durumdaydı sürekli yattı ve 2-3haftaya düzeldi yani düzeldi zaman erken dogum riskide nerden çıktı
    bence suam için önemlisi suyun az oldu sanırım haid inşallah düzelir ve zamanında dogum edersin inşallah Allah yardım in olsun benimde erken dogum riskim var haziRlimi bitirmeye çalışıyorum

16. 24 Ocak 2010
  17. yaz34

yaz34 ALLAHIM SEN KORU BİZİ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun.bende başlarda vardı ama 4. aydan sonra düzeldi.hastanede gözetimde olman daha iyi kanaman falan yok ama değil mi?çünkü dikkatli olmak lazım kanama yapabiliyor.

inşaallah sorunsuz birşekilde atlatırsın canım sağlıkla zamanında gelir umarım bebeğin.

18. 24 Ocak 2010
  19. MAVIDUSLER

MAVIDUSLER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde 30. haftaya kadar bebeğin eşi aşağıdaydı halada aşağıda ama eskisi gibi değil bol bol dinleniyorum fazla oturunca çok baskı yapıyo yatman en iyisi
    birde benim yeğenimin 6. aydan itibaren hep suyu geldi doğuma bir ay kalana kadar çalıştı ve zorda olsa normal doğum yaptı
    bence sen iyi düşün bak herşey iyi olucak üzme kendinide minik bebeğinide güzel haberlerini bekliyoruz