mart ayıı hamişleri nerdesinizzz

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve lacivertyaz tarafından 2 Nisan 2009 başlatılmıştır.

2 Nisan 2009
    Konu Sahibi : lacivertyaz
  1. lacivertyaz

lacivertyaz Guest

arkadaşlar mart ayında aşılama yaptırıpta hamiş olanlar..belirtileriniz neler...gün sayanlara bir ışıkda siz yakın:CüvCüv:..ilk aşılamam test tarihim 8 nisann..beklemek çokk zor...:nazar:

2. 3 Nisan 2009
  3. armila85

armila85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt cnm bende martın27 sınde asılama oldum beklıorum nısanın 10nda bellı olcak gercekten beklemek cok zor ıkıncı asılamma benım ıns ıkımızn ıcınde hayırlsı olsun

4. 3 Nisan 2009
  5. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar hayırlı cumalar bende beklemedeyim beimde 7 nisan belli olacak belirtiler neler acaba aslında şunu merak ediyorum kızlar hani çatlatma iğnesinin içinde hamilelik hormonu var diyolarya onu yaptırınca zaten 2 gün sonra göğüsler acımaya başlıyo iğnenin etkisiyde 10 sürüyo diyolar peki 10 gün sonra neler oluyo acaba mesela benim göğüslerim aşılama iğnesinden sonra çok acıdı uçları 10 günü gaçti şimdi 12. gün iğnenin etkisi geçmeye başladı bende göğüslerim eskisi gibi ağrımıyo sadece uçları acıyo 10 günden sonra neler oluyo onu merak ediyorum ben aslında anlata bildimmi acabaaa

6. 3 Nisan 2009
  7. lacivertyaz

lacivertyaz Guest

cnm bnm test günüm p.tesi bgn 12.günüm belim ağrıyo ve vajinam sızlıyo sanki,göğüslerim sızlıyo arada bir..iştahım arttımve hep acı ekşi tuzlu yemek istiyorum sarı renkli akıntı vs...inş.meleklerimize kavuşuruz:CüvCüv:

8. 7 Nisan 2009
  9. KUZUMMMMM

KUZUMMMMM Guest

kızlaaaarrrrr beklemek çok zor bunu çok iyi biliyorum sizi çok iyi anlıyorum. allah yardımcınız olsun arkadaşlar. size bir tavsiyem var lütfen kendinizde belirti aramayın. çünkü ben tamamen adet belirtilerini yaşadım. içinizi ferah tutun.

10. 8 Nisan 2009
  11. sellen

sellen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım senin bugün sonucun belli olacaktı ne yaptın inş pozitiftir dualarım seninle:KK46:

12. 8 Nisan 2009
  13. sellen

sellen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin diye bi topiginde okumuştum orda hamileyim demişin halen hamilemisin