mart ayında transfer yaptırıp sonuç alanlar..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU1 tarafından 1 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

selam arkadaşlar...
    mart ayı içinde embriyo transferi olan ve sonuç alan arkadaşlar bizimle paylaşabilirlermi acaba?
    bende yarın sonuç alıyorum, çok heyecanlıyım.:nazar:

2. 1 Nisan 2008
  3. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

canım inşallah yarın dünyanın en güzel haberini alırsın ve bize burdan yazarsın inşallah hamişsindir

4. 1 Nisan 2008
  5. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah hayırlı güzel haberlerle gelirsin merakla bekliyoruz mart ayı bi çoğumuza şans getidi o şanslılardan biriside sen olursun inş. bugün 1 nisan ve ayın ilk gününde hamiş haberi aldık inşallah yarın da senin haberini alırız sonraki günlerde de diğer arkadaşların mutlu haberlerini almak çok güzel olacak sevgiyle kall............

6. 6 Nisan 2008
  7. aysegul1

aysegul1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb benim transferden 12. gününde b hcg 320 çıktı hamilesin dedi doktor ama testi yarın tekrar yaptırıcam inşallah artar.bakalım hayırlısı merakla ve heyecanla bekliyorum

8. 7 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Selam canım bende mart ayında tranfer yaptırdım ve 2 nisanda bhcg değerim 472 cıktıı yani Allahıma cok şükür hamişim bende :) Allah ım tamamına erdirsin benim durumumda olan bütün arkadasların sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Allah ım bekleyen arkadaslara, sizlere de tez zamanda bu mutluluğu yaşatsın rabbima.s.:nazar: İnsallah ii haberler alırsın canım , haberlerini bekliyoruza.s.