Mart Bebeklerinin Huyları

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve sheylaa tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Mart 2010
    Konu Sahibi : sheylaa
  1. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ve erkekler eminim ayrı ayrı huylara sahiptirler,ama ne bileyim sanki biraz inatçımı bunlar ne yada benimkimi öyle?ya da ben daha inatçı bebekmi görmedim.ya da hırslımı demeliyim,tuttuğunu koparan...şimdilik tam isimlendiremiyorum ama İnci bu günlerde istediğini elde etmek için her yola başvuruyor.bu hem beni çok yoruyor hemde mutlu ediyor.demekki diyorum istediğini elde etmek için yılmayan biri olacak.istediğine odaklanıyor ve asla unutturamıyorum.onu verinceye kadar ilerliyor atlıyor,aşıyor olmadı ağlıyor,tepiniyor :)sizinkiler nasıl?mesela balık burçları için duygusal derler çok ağlar derler,koçlar içinse çok neşeli kıpır kıpır.sizinki uyuyormu bu tanımlara?benimki pek ağlamıyor öyle ama ruh halimizi anlayabiliyor hassas sayılır.büyüynce nasıl bir insan olacak çok merak ediyorum.kişiliğin %90 nın 3 yaşına kadar geçen sürede oluştuğunu düşünürsek şuandaki halleri bize bir fikir verebilir...

2. 2 Mart 2010
  3. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    meriç çok ağlayan, mızmızlayan bi bebek değil, ama oda kızın gibi oda istediğini elde edene kadar her yola başvuruyor.. sakin bir bebek, güleryüzlü gördüğü insanlara hemen ısınabiliyor, ama sevmediği insanlarıda hemen anlayabiliyorum onlarla bir arada olmak istemiyor, inatçı deil ama beni ince yerimden vurmayı çok iyi biliyor suratıma bişey isteyeceği zaman bi bakışı var ki sıkıyorsa yapma:)))
    dağınıklıığı seviyor, oyuncaklarını toplamamdan hoşlanmıyor... yemek yerken tadına bakıyor sevmiyorsa yemiyor, gerçi çok yaşamıyoruz bu durumu... malına çok sahip çıkıyor o da, battaniyesini özellikle kimseye vermiyor, kuzeni oyuncaklarını alınca elinden alıyor :)))

4. 2 Mart 2010
  5. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bi de saldırganlığı yok meriçin her konuda, örneğin; yemek yiyeceğimiz ya da kahvaltı yapacağımız zaman elini uzatmaz bekler benim vermemi, kayınvalidem çok şaşırmıştı benimkiler küçkken böle değillerdi diye, ama bunda benim payım büyük, cıs mıs diye demedim hiç, merak uyandırmadım onda almasını sağladım, vermezsem ne yapıp edip alacağını biliyordum çünkü,sonrada artık o merak etmedi zaten, benim vereceğimden de emin oldu

6. 2 Mart 2010
  7. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla okudum yazdıklarınızı aynı benim oğlan:)))) çok güleryüzlü benim oğlum. herkese güler herkese bişiler anlatmaya çalışır. kendi kendine oynamayı biliyoo sessiz sessiz:) biraz inatçı istediği şeyi alabilmek için her yolu deniyo ve alıyo :)) bu aralar bebekçe bi duygu sanırım ağlayarak bişiler yaptııravileceğini keşşfetti ama biz pek ağladığı zaman istediğini yapmıyoruz ki alışmasın. saldırgan değil çok şükür. meraklııı hemde çok meraklı ama buda bebekçe bi duygu sanıyorum. değişik bi odaya girdiğinde kedi gibi heryere bakar dokunur işaret parmağı ile:)))) çoook çapkıııın:))) kız ve erkek çocukları ile bir araya geldiğinde kızlarla daha çok ilgileniyoo :))) dilerim allahtan gelecekte de şimdiki gibi güzel bir insan olsun tüm bebekler. hayırlı evlat hayırlı kul olsunlar.

8. 4 Mart 2010
  9. OCD

OCD Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhbalar ,

bebıslerınız ssanırım koc burcu.

10. 4 Mart 2010
  11. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok şekerim balık burcu

12. 19 Haziran 2010
  13. taha0203

taha0203 EVLİ-MUTLU-ÇOCUKLU:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oğlum çok çok inatçı.acayip güleryüzlü,konuşkan,fazlasıyla hareketli ve çok alıngan.biraz kötü baksam sesimi yükseltsem hemen dudak büküyo.ve çok rolcü aktör olcak galiba.ne numaralar ne numaralar.yalandan elini başına getirip ağlamalar,kızacağım bişey yaptığında sevimli olmalar falan.ay anlatınca özledim kuzumu yaa.işteyim de şuan

14. 20 Haziran 2010
  15. pamukprensler

pamukprensler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kuzum da çok inatçı , güleryüzlü.çok içli ağlamaları var mesela.çok ağlayan bi bebek değil o yüzden ağlaması dokunuyor.bide sabırlı ama taştımı yaygarayı basıyor.çok sakin ,meraklı.en çok hoşuma giden şey de anakucağında kendisini almam için mızıldanır almam mızıldanır almam en son bi sinirlenir kendini aşağı atacak gibi hareketlenir, çok tatlı kızması hoşuma gidiyor:)))

16. 7 Temmuz 2010
  17. bebekecem17

bebekecem17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    selam yazılanları okurken bu kadar mı benzer özellikler olur diye düşündüm. ama oluyormuş.
    benim kızımda çok güler yüzlü herkese gülüşük dağıtıyor herkesin kucağına gidip kendini sevdirir bazende karşıdan bile olsa sevmediyse gitmez vede ağlar beni kucaklarına almasınlar diye

yürüken bazen yere düşer veya bir yere tırmanırken koltuğun üzerinde değil tepesinde oturur . kendi eğer bir hata yapmış ve düşmüşse hiç ağlamaz ama bazende ağlamaya başlar sebepsiz yere ortada birşey yokken

çok inat herşeyi kendi istediği gibi olmasını ister eğer olmuyorsa tepinmeye başlar ben istediğini yapmayınca tepinerek veya koşarak odayı terk ediyor ve ağlıyor bakıyor kimse gelmiyor tekrar dönüm oyuncaklarıyla oynamaya devam ediyor hiç sabrı yok herşey alıştığı gibi olacak olmayıncada ağlamaya başlıyor

umarım bu huyu zamanla yok olur hepimize kolay gelsin bu balık bebekleriyle

18. 24 Temmuz 2010
  19. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.