MART BENİM AYIM DİYENLER.Tedavisi martta başlayıp martta bitenlerrrrrrrr

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve HATA tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : HATA
  1. HATA

HATA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben mart 3 gibi tedaviye başlıyorum.lütfen düzenli arkadaşlık etmek isteyenler buraya................................................................................30 yaşında 11 yıllık evliyim.4 laparaskopi ameliyatı ,6 aşılama, 3 tüpbebek...veeeee tabikiii hepsi negatif. hiç bir sorunumuz yokken yıllara ve doktor hatalarına bağlı olarak 2 yıldır sorunlar başladı.şu anda yumurta sayımız yok denecek kadar az olanlarda kalitesiz. veeeeee yeni bir umut için 4.denememiz başlıyor kısmetse...................herkes kendinden ve sorunlarından kısaca bahsederse sevinirim..................................hepinize şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar.........

HATA........... = ıstanbul...........................................4.deneme.......NEGATıFFFFFFF
    CANBEBEK ..=ızmir..........3 mart tedavi başlangıcı....3.deneme
    ıLKBAHAR 20.=Almanya.................................... .....3.deneme.......21.03.2009 transfer
    KAMıLLıE.......=Almanya..........................................4.deneme
    KADRISH 28...=G.Antep..................1.deneme................................NEGATıF
    KAYMAKLIM..=Fransa.......31.03.2009 yumurta topl....2.deneme
    ıNCı 26...........=ıstanbul....11 mart tedavi başlangıcı... 3.deneme
    HOSGÜL.......=ıstanbul...................................................................02.03.2009 transfer
    KURSADIM....=Bursa.......................1.deneme................................NEGATıF
    SADECEBU...=Mersin......27 şubat...1.deneme.......
    BENDE-ADANADA=Adana.....7 mart. 2.deneme
    YEHARE........=Ankara......7 mart.......4.deneme
    SEVGıDEN ....=ızmir.........6 mart
    ACıA67..........=Zonguldak................................................................HAMıŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
    ESEL83.........=ıstanbul......................2.deneme...............................NEGATıF
    16BURSA......=Bursa.........................2.deneme...............................15.03.2009 transfer
    GAME30.......=ıstanbul....................................................................NEGATıF
    HAZERAN.....=ıstanbul........24 mart tedavi başlangıcı...1.deneme..................................
    KıTAPE.........=ıstanbul...............................................5.deneme.......31.03.2009 transfer

Son düzenleme: 2 Nisan 2009
  2. 28 Şubat 2009
  3. umudumol

umudumol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende mart ayında micro deniycem canım.. hayırlı olur inşallah...

4. 28 Şubat 2009
  5. canbebek

canbebek canım oğullarım......... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hatacım bende 3 martta ialçlarıma başlıyorum... uzun protokol.... hadi bakalım arkadaşlar, allah yolumuzu açık etsinnnnn........:Saruboceq:

6. 28 Şubat 2009
  7. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende 11 martta ilaçlarıma başlıyom uzun protokol allah ihşallah hepimizin yüzünü güldürür:KK46::KK46:

8. 28 Şubat 2009
  9. caykolik

caykolik Guest

canım bende martta başlayacağım ama günü daha belli değil

10. 28 Şubat 2009
  11. HATA

HATA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben geldim ...umudumol,canbebek,inci26,caykolik hoşgeldiniz.herkese şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar.kısaca durumunuzdan bahsedermisiniz.. benim tedavim kısa olacak..burdan benim gelişmelerimi takip edebilirsiniz.sizde haber verin,yazın lütfen .biliyorum az kaldı herkes heyacanlıdır şimdi.hadi hayırlısı bakalım.

12. 28 Şubat 2009
  13. su_33

su_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar.bizde bu ay başladık ilaçlara. herşey yolunda giderse martta ankaradayız transfer için hayırlısı inşallah.tabiki hemen olmayacak orda da ilaçlara devam ilk tüp bebek denememiz.rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah kızlar.çok heyecanlıyım.heyecanda değil aslında bende bilmiyorum ne olduğunu?

14. 28 Şubat 2009
  15. su_33

su_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada düzenli olarak yazışmak ve arkadaş olmak istiyorum ama cvp gelmiyor yazılarıma üzülüyorum açıkcası kızlar...

16. 28 Şubat 2009
  17. ilkbahar_20

ilkbahar_20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iyi aksamlar kizlar benim tedavide 3 martda basliyor insallah hepimiz icin hayirli olur

18. 28 Şubat 2009
  19. HATA

HATA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    su33 ve ilkbahar20 hoşgeldiniz canlarım.su canım seninki heyecanın yanıda biraz da merak vardır.ilk yaptırıyorsun ya.