Mart Ve Nisan Aylarinda Kimler Tüp Bebek Ve Aşilama Yaptiracak

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ece-bebek tarafından 2 Mart 2008 başlatılmıştır.

2 Mart 2008
    Konu Sahibi : ece-bebek
  1. ece-bebek

ece-bebek Guest

ARKADAŞLAR BEN İNŞALLAH MART TA YADA NİSANDA TEDAVİYE BAŞLIYACAM GERÇİ DAHA DOKTOR TAHLİL SONUÇLARINA BAKACAK AMA İNŞALLAH BİŞEY ÇIKMAZ VE BAŞLARIZ HAYIRLISI BENİMLE BİRLİKTE KİMLER BU YOLA GİRDİ VEYA GİRECEK BİLMEK İSTEDİM GELİN BİLDİKLERİMİZİ AŞAMALARIMIZI PAYLAŞALIM BURADA :enbuyukkk::içelim:

2. 2 Mart 2008
  3. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Canım böyle bir konu var zaten.Konu tekrarı olmuş.
    http://www.kadinlarkulubu.com/mart-...lama-yaptiracak-arkadaslar-t164545/index.html

4. 3 Mart 2008
  5. ece-bebek

ece-bebek Guest

pardon cnm ben görmedim o konuyu isterseniz silebilirsin,z

6. 24 Mart 2008
  7. EU3

EU3 Guest

merhaba arkadaslar ben gruba yenı katıldım.subat ayında basarısız bı tüp bebek aslında micro denemem oldu maalesf.16 yumurta toplandı 10 tanesı işlem gördü,7si 1.kalıte dedler.2 tane transfer edildi 5 tanesını dondurduk.gorunurde bı sorun olmamasına ve yuksek sans verılen bı cıft olmamıza ragmen olmadı.tamamen nasıp kısmet.sımdı nısan 5 gıbı dondurulmuslardan denıcez.estrofem dıe östrojen hapı kullanmaya basladım.tazesnden olmadı donmusundan olur mu dıe umutszdum ama burda olanları okuyunca umutlandm.bnm gıbı donmuslardan deneyn var mı bu ay,ya da tutanlar varsa deneyımlerınızı paylasr msnz.Allah herkesın emegının karsılıgını en hayrlı sekılde versın ıns

8. 25 Mart 2008
  9. Rahel

Rahel ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım merhaba.. Bende büyük ihtimalle Nisan ayında başlayacağım. Şu aralar tahlil sonuçlarını bekliyoruz. Haftaya perşembe rahim filmi çektireceğim. Diğer testlerim normal çıktı. Sorun eşimde. Ama birkeç daha tahlil gerekiyor. Onlarıda verirsek en son nisan sonu tedaviye başlamış olacağız. Umarım çok uzun bir yolculuk olmaz, hepimiz için:içelim:

10. 29 Mart 2008
  11. ece-bebek

ece-bebek Guest

amiiinnnnnnnnn kızlar inşallah hepimiz bir an önce istediğimiz sonuca ulaşırız ben ilaç kullanıyorum şuanda

12. 30 Mart 2008
  13. myangel1976

myangel1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,bende siteye yeni üye olanlardanım.öncelikle allah emeklerimizi boşa çıkarmasın ve hepimizi bebeklerimize kavuştursun.19 martta dondurulmuş embryo transferi yapıldı.3 nisan sonuç belli olacak.daha önce 3 kez tüp bebek denemem oldu hep olumsuzdu.inşallah bu defa olur...çok zor bir süreç anlatımı mümkün değil.sadece beni şu sözlerle tekrar denemeye ikna ettiler.ilaç yüklemesi yapılmayacağı için çok daha rahat hamile kalırsın dediler.yalnız ben blastokist denemelerini istedim.şayet fazla döllenmiş yumurtanız varsa onu deneyin derim.çok araştırdım ve olumlu olduğunu duydum .

sevgiyle kalın........

14. 30 Mart 2008
  15. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    İnşallah olumlu olur bu defa hayırlısıyla Allah yardımcın olsun a.s.

16. 30 Mart 2008
  17. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısıyla olur kızlar bizim sınavımız böyle inş.
    sağlıklı sıhatli evlatlara kavuşuruz hepimiz.

18. 30 Mart 2008
  19. myangel1976

myangel1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah ...allah hepimizin yardımcısı olsun...herşeye kadir olan O'dur...