Marul suyu ile sivilcelere son

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve kivilcim tarafından 6 Ocak 2008 başlatılmıştır.

6 Ocak 2008
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kıslar gazetede yeni bir şey okudum..marul suyu sivilcelere özelliklede ergenlik sivilcelerine çok iyi geliyormuş..marul suyu ile yüzünüzü yıkayın özelliklede sivilceli bölgeleri yıkamak gerekiyormuş ben denemedim denemek istiyorum alslında çenemde arada bir kaç tane sivilce çıkıyor onları yıkamayı düşünüyorum fakat anlayamadığım şey marulun suyunu nasıl çıkartıcaz tatlicadiarzu marulu mu sıkıcam yoksa marulu yıkadığım suylamı yıkıyacağım ki bunu hiç sanmıyorum ama marulun suyunu nasıl çıkartıcağımızı anlayan varsa yazsın lütfen kıslar denemeyi düşünüyorum gelişmeleri yazarım..

2. 6 Ocak 2008
  3. Burcu_-_

Burcu_-_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    88
    bence marulun suyu sikilacak...rondada ezersen sikilir...ama marulu yikadiktan sonra iyice kurutki su kalmasin...bende deniycem...:KK70:

4. 6 Ocak 2008
  5. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar öğrendim..:) hani marulun sert kısmı varya beyaz kısmı onu bastırdığınız zaman biraz zor da olsa çıkıyormuş suyu :)

6. 6 Ocak 2008
  7. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    valla denicem ben canım eğer kolay çıkıyorsa sürekli yaparım hele işeyarıyorsa hiç sorun olmaz vallahi :))

8. 6 Ocak 2008
  9. EU2

EU2 Guest

ne oldu marul suyu işe yarıyomu arkadaşlar yaradıysa bende deniyecem