Marvel clean kullananlar..

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve mathsdaisy tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mathsdaisy
  1. mathsdaisy

mathsdaisy minikare Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    113

kızlar bugün bi kozmetikçi de marvel clean diye bi krem gördüm.oradaki bi bayan kullandığını ve çok faydasını gördüğünü söyledi.bir ay kadar bi süre kullanmış ve artık hiç tüyleri çıkmıyomuş.haftada bir kere kullanılıyomuş.aramızda kullanan varsa düşüncelerini yorumlarını yazsın lütfen.yoksaa kurtulacak mıyız tüylerden :) kaydirigubbakcemile5

2. 14 Ekim 2010
  3. mathsdaisy

mathsdaisy minikare Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    113
    kimse bilmiyo mu arkadaşlar.bende burada herkes duymuştur diye düşünüyodum.bu kremi bana o kozmetikçi önerdi.kendisi hem estetik uzmanıymış hemde kendisi kullanmış ve çok faydasını gördüğünü söyledi.marvel yeni çıkmış bundan önce farklı bi kremmiş yani içeriği ve bileşeni aynıymış yalnız o kötü kokuyomuş.kendisi onu kullanmış.bi duyan bilen bi yorum yazsın lütfen.şimdiden teşekkürler:sm_confused:

4. 14 Ekim 2010
  5. secretlov

secretlov Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    valla canım bnde şimdi internetten baktım her tuy dokucu gibi marvell clean sitesindede baya etkılı oldugu yazılıyo ama bilemiyorum ne kadar dogru kullanan yok mu acaba yaa ? bnde tuy azaltıcı krem arastırıyorum bu aralar .. bilgisi olan bişeler yazsın gercekten :KK1:

6. 14 Ekim 2010
  7. mathsdaisy

mathsdaisy minikare Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    113
    dediğim gibi bu kremi kullanan bayan çok faydasını gördüğünü söyledi bana.bekarken jilet kullandığı halde yani tüyleri kalın ve çok olduğu halde çok faydalı olmuş.bende bu hafta sonu alıp deneyeceğim.bir ayda etkisi görülüyomuş.sonuçlarını yazarım.

8. 15 Ekim 2010
  9. secretlov

secretlov Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ayy denersen sonuclarını beklıorum canım :) bide eczanelerde mi vardır sadece bu urun

10. 16 Ekim 2010
  11. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    bizim de çok güvendiğimiz güzellik uzmanı bi komşumuz var, öve öve bitiremedi. ben de aldım bakalım işe yarayacak mı... ama varya ablaya dedim kesin nete düşmüştür ismi ben sana söyleyeyim dedim, mümkün değil demişti. kkdan kaçmıyo tebrik ederim :)

12. 17 Ekim 2010
  13. mathsdaisy

mathsdaisy minikare Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    113
    bende nete düşmüştür diye düşündüm nette sadece ürünün kendi sitesinden bulabildim.bana da bu ürünü tavsiye eden kişi güzellik uzmanıydı.ayrıca kendisi de kullanmış.o da sizin dediğiniz gibi öve öve bitiremedi.kk da bulamadım bununla ilgili bilgi.duyan bilen vardır diye konu açtım ama doğrusu daha çok yorum bekliyodum.yerimseniben

14. 18 Ekim 2010
  15. mathsdaisy

mathsdaisy minikare Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    113
    özel msj atamıyorum :S çok gereksiz bi kural bu ama neyse...
    ben henüz alamadım maalesef.ancak alınca marvel dan önceki bi ürün olan ve yine aynı firmanın çıkardığı bi ürünü alıcam.o da aynı fakat sadece kokusu var ki çok kötü kokuyormuş.alınca buraya mutlaka yazıcam olumunekankayizsmile. ancak etkisini bir ay kadar bir sürede gösteriyormuş yani beklemek şart yerimseniben

16. 19 Ekim 2010
  17. secretlov

secretlov Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hmm anladım cnm bende almak istiyorum ama kımse kullanmıyo heralde bunu yada adı duyulmamış olabilr belkide hanı tecrube eden bırılerı olsaydı ona göre alcaktım bnde..
    ama bu gıdısle en ıyısı alıp kendım denemek :bbo:

18. 19 Ekim 2010
  19. mathsdaisy

mathsdaisy minikare Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    113
    aynen öyle canım.ben kullanan kişiden dinledim aslında ama birde buraya danışayım demiştim.büyük bi ihtimal yarın alıcam.aldığım kremin adını yazarım buraya.inşallah kurtuluruz bu sorudan bu kreme güveniyorum ben kaydirigubbakcemile2