Maşa Elinizde Değil Arkanızda Olsun

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve yaren_76 tarafından 16 Haziran 2007 başlatılmıştır.

  16 Haziran 2007
  Konu Sahibi : yaren_76
 1. yaren_76

  yaren_76 mareşal Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  2.069
  Beğenildi:
  22
  Ödül Puanları:
  148
  Erkeğinizi elinizde tutmak ve size dünyadaki tek kadınmış gibi davranmasını sağlamak için kötü yüzünüzü saklamalı, iyi yüzünüzle onun istediği kadın olmalısınız.

  Erkekler, kadınların ne istediğini bir türlü çözemezken, biz kadınlar onların ne istediklerini bulduk. Erkeklerin istediği, gerçek yüzünü göstermeden, kontrol altına alınmış gibi yapan kadınlar. İşte erkeklerin gözdesi kadın tiplerinden bazıları. Siz de bunlardan birini kendinize örnek alın ve erkeğinizi parmağınızda oynatın.

  Bayan tatlı
  Bu kadın tipi her zaman mutlu olan bir Polyanna'dır. Her şeye iyi niyetle bakar, kocası eve geç geldiğinde suratını asmaz, maç izlemek istediğinde televizyonun önünden geçmez. Tek işi kocasını ve çocuklarını mutlu etmektir. Bayan tatlı, çoğu erkeğin rüyalarını süsleyen bir kadın tipidir.

  Bayan seksi

  Böyle bir kadınla birlikte olan erkekler, kendilerini dünyanın en şanslı erkeği hissederler. Her zaman seksi olmayı başaran ve yatakta hiç başı ağrımayan bu kadın tipini kendinize örnek olarak seçebilirsiniz. Böylece eşinizi hem yatakta, hem de özel hayatta mutlu edebilirsiniz. Özellikle fantezilerden korkmayan bu kadınlar, yatak dışında bu özelliklerini kimseye göstermezler.


  Bayan dost

  Erkekler bazen her şeyi konuşabilecekleri bir kadın isterler. Hem arkadaş hem eş olan bu ideal kadın tipiyle her şeyi konuşabilirler. Maçları birlikte izler, gerektiğinde birlikte arkadaş ziyaretine giderler. Tabii bu arkadaşlığı yatakta devam ettirmek istemeyen erkekler, her zaman olduğu gibi yatakta ateşli bir kadın istemekten vazgeçmezler.

  Bayan özgür

  Bu tip kadınlar erkeklerin bunaltan soruları sormaktan kaçınır. "Neredeydin, kimleydin?" gibi sözcükler onun kullandığı kelimeler arasında yoktur. Kendine ve eşine güveni tamdır. Gereksiz kıskançlıklar yapmaz ve karşısındakinden aynı davranışları bekler.

  Bayan bakımlı

  Erkekler güzel kadınları severler, bu nedenle her zaman kendine bakan, güzel giyimli kadınlarla birlikte olmak isterler. Böyle bir kadın onlar için çekicidir. Evde karşısına sürekli olarak eşofmanla ya da dağınık saçlarla çıkan bir kadınla beraber olmaktansa, evde bile seksi kıyafetler giyen bir kadınla birlikte olmak isterler.

  Erkeklerin sevmediği kadınlar

  Sakın böyle olmayın


  Feminist
  Özellikle aşırı feminist olan ve her söylediklerinin altında farklı bir anlam arayan kadınlar, erkeklerin hiç sevmediği tiptir.

  Bağımlı
  Erkekler özgür kadınları severler, sürekli olarak kendisine bağımlı olan kadınları sevmezler. Çünkü bu tip kadınların her zaman kendilerine ihtiyaçları olduğunu düşünerek, onları küçümseyebilirler.

  Romantik
  Romantizmi çok seven kadınların hayal dünyasında yaşadığını düşünen erkekler, izlediği filmlerden ya da okuduğu kitaplardan etkilenen romantik kadınları tercih etmezler. Çünkü bu tip kadınlar sürekli olarak ilgi isterler.

  SinirliErkeklere karşı sürekli öfkeli olan ve her zaman tartışmaya hazırlıklı olan bu kadın tipleri, erkekleri evlerinden soğutabilir. Böyle bir kadınla yaşamak onlar için oldukça zordur.

  Nazlı
  Sürekli her şeye ağlayan ve istediği şey olana kadar inat eden kadınlar, erkeklerin koşarak uzaklaşmasına neden olan tiplerdir. Nazlı bir kadınla evlenen bir erkeğin, mutluluğu başka yerlerde aramasına şaşmamak gerekir.
   
 2. 16 Haziran 2007
  Konu Sahibi : yaren_76
 3. GUZELIM

  GUZELIM Aktif Üye Üye

  Katılım:
  13 Mart 2007
  Mesajlar:
  87
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  erkeklere yaranmak zor gene birsey bulurlar
   
 4. 23 Haziran 2007
  Konu Sahibi : yaren_76
 5. elzem

  elzem Aktif Üye Üye

  Katılım:
  26 Şubat 2007
  Mesajlar:
  54
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  ben bayan seksiyi seçtim bence erkekler için hayattaki en en önemli şey seks bazen aşktan bile
   
 6. 23 Haziran 2007
  Konu Sahibi : yaren_76
 7. BeLLa

  BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

  Katılım:
  22 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.390
  Beğenildi:
  8
  Ödül Puanları:
  106
  aman bunlara agzinla kus tutsan bile yaranilmaz...
   
 8. 25 Haziran 2007
  Konu Sahibi : yaren_76
 9. BilgeGokcen

  BilgeGokcen Aktif Üye Üye

  Katılım:
  5 Mart 2007
  Mesajlar:
  309
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  Oooooo... Kriterler bitmiyor ki ya... Öyle olsun, böyle olsun, şöyle olsun... Sadece "Sen" olsun diyen yok muuuu....
   
 10. 26 Haziran 2007
  Konu Sahibi : yaren_76
 11. rxuxyagibixsxeker

  rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

  Katılım:
  18 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  1.039
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  bilgeye katılıyorum bizi biz olduğumuz için sevcek kimse yokmu hatalarımızla sevaplarımızla
   
 12. 27 Haziran 2007
  Konu Sahibi : yaren_76
 13. EU1

  EU1 Guest

  kimse kusura bakmasın erkeklerde.bir ömür boyu olmadığın insan gibi davranamazsın.Hem bu tür söylemler niye sadece kadınlar için yapılyor.Onlar niye kendilerini bizim için şekillendirmiyorlar.Ben bazen çok uysal bazen çok sinirli bazen çok seksi bazen de feministimdir.her zaman aynı olamazsınki hiçmi sinirlenmeyeceksin.bence çok saçma.
   
 14. 27 Haziran 2007
  Konu Sahibi : yaren_76
 15. Laale

  Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

  Katılım:
  13 Nisan 2007
  Mesajlar:
  19.328
  Beğenildi:
  21.406
  Ödül Puanları:
  363


  Katılıyorum ben de hepsinin karışımıyım galiba...

  :teytey::teytey::teytey: