maşa yapmaktan saçım yanık kokuyor =(

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve Lina tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Lina
  1. Lina

Lina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar .yeni maşa aldım dalgalı yapmak için ,çok güzel yapıyor ama yanık kokuyor ve bu koku ne kadar yıkasamda geçmedi ne yapmam gerekiyoo bilenn warmıı ??senağlama

2. 24 Mayıs 2008
  3. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet cnm yapma bence çok ısı ile uzun tutarak mı yapıyorsun ondan olabilir ara ver maşa da çok yıpratıcıdır daha doğrusu çok yuksek ısıda düzleştirme gibi bazen yanık gibi koku da hafif hafif yandığını gösterir

4. 24 Mayıs 2008
  5. Lina

Lina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canım ewet yanıyoo ama hani yanmış gibide durmuyo sadece kokuyo :çok üzgünüm:maşada guzel duruyoo vazgeçemiyorum. saç için parfümler işe yarayabilrimi kullanan warmıı ki??

6. 24 Mayıs 2008
  7. Lina

Lina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet 200derecede dalgalı yapıorum sanırım biraz fazla tuttum geçen hafta aldım bide baya bi deneme yaptım saçımda ondan olud.bi an önce geçmeisni istiyorum sanırım ara vermem gerekicek ve ısıyı azaltıcam

8. 24 Mayıs 2008
  9. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    bir de ıslak saca uygularsan yanar canım
    ona da dikkat et ve iyice sampuan ve sac kreminden arındırman gerekiyor

10. 24 Mayıs 2008
  11. benSelinova

benSelinova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçında fazla bekletme şimdi sadece yanık kokusu olur ama ilerde saçın çok yıpranır bende kullanıorum maşa ama dikkat ediorum fazla bekletmiorum şimdi biraz ara ver sonra tekrar kullandığında dikkat et

12. 24 Mayıs 2008
  13. Gozzy

Gozzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bendede olmustu o koku ben zaten yapmayida beceremiorum ama :KK70: sey dene isidan koruyucu spray i ben tresemme inkini kullaniyorum kokusuda hos yanma kokusuda olmuyo ama ben pek masada yapmiorum ztn

14. 24 Mayıs 2008
  15. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarına bence bidaha maşa yapmaa! bende yaptım yandı saçımın uçları nemlendirici krem ve şampuan kullanıorum özellikle dove yıpranmış saclar olanını kullan 1-2 hafta sonra düzene girer bnmde saçım yanık kokuodu böyle kömür gbi mi desem gazete kagıtlarından yaptıgım bigudileri kullanıorum saç şekillendiriciyle birazda jole koy gerçekten saçın bile yanmıyor tavsiye ederim maşa yapma bence :KK43:(( senin kararın ama ileride saçlarını kestirmek istemiyorsan vede saçlarını seviyorsan yapma derim canım.

16. 24 Mayıs 2008
  17. Lina

Lina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dedğin gibi bildiğin yanık kokuyoo çok fena .:çok üzgünüm:bi süre ara veriim barii napiim artıkk mecburr

18. 25 Mayıs 2008
  19. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım iyiligin için bigudi yap onların hiç bi zararı yok eger çok dalga istiosan gece yat uyu kalk çöz :KK70: napıcaksın canım başka çare yok saçın çok yanar dökülür ve mat görünür ben bidaha asla yapmam zaten beceremiorumda :p