Masaj hakkında

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve my_babe tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : my_babe
  1. my_babe

my_babe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben masaj pek fazla yapmadım 6-7 ay oldu ama yapmak şart mı acaba diye hep aklıma takılıyor. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

2. 10 Mart 2010
  3. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    bna da doktorum masaj wermedi bu konuda bnmde kafam cok karısık her doktorun farklı bi yöntemi war bazı kesim masajın cok önemli oldugunu sawunuyo fakat diger bi kesim gerek duymuyo =) bn doktorumun söyledklerini yapmaya calısıyorum masajı sadece dikiş yerlerime yapıyorum o sırada zaten masaj yapmıs kadar oluyo :KK66:

4. 10 Mart 2010
  5. capcuda

capcuda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dr bana da masaj vermedi? yapsammı yapmasammı bilmiyorum. aklım karışık

6. 10 Mart 2010
  7. lilyum_s

lilyum_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ufff şu masaj korkutuyo beni... 3 hafta bitti benim doktorumda 4. haftadan sonra başlarız masaja dedi ama canımı acıtıcak mı yoksa çok basit bi şey mi bilmiyorum :KK43: bu arada siz dikişler için kreme ne zaman başladınız ne kullandınız benim doktorum contractubex kremini önermedi başka krem var dedi ama o da 4. haftadan sonra dedi...

8. 11 Mart 2010
  9. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    kremin ne oldgu pek önemli degil kremi masaj yaparak dikiş yerlerine sürmek gerekio hem o bölgede sertlik kalmasın diye hem de izlerin gecmesine etkisi oluyomuşş

10. 12 Mart 2010
  11. gul.m.n

gul.m.n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    masaj kapsüllenmeyi engelliyor arkadaşlar çok iyi bişey artı acıyacağınıda sanmıyorum zaten masajı bekar bayanların yapması genelde önerilir evli bayanlar cinsel aktif oldukları için gerek dyulmuyor illa masaj olsun die benim bugün 11. günüm ve biran önce günler gecsede başlasam masaja diyorum hem doğal görünüm alıyor hemde kapsüllenmeyi önlüyor zaten insanın kaç dakikasını alabilirki duş alırken bile yapsa 5 dk artı 8. günümde sargılarım alındı doktorum eliyle göğsümü yukarı aşağı bastırdı dikişlerim taze olmasına rağmen canım yanmadı korkacak bişey olduğunu düşünmüyorum

12. 13 Mart 2010
  13. elifim22

elifim22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar ben de ameliyat olalı 8 gün oldu doktorum 4.günümde masaja başlatıı zaten arılarınız geçmiş oluyo ve masaj kesnlikle acı vermiyo günde 3kez 5er defa yapıorum,bence de önemli kesinlikle ve göğüsünüzdeki sertliğin yumuşamasına da yardımcı oluyor

14. 14 Mart 2010
  15. gul.m.n

gul.m.n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ameliyatın nasıl oldu kas altındanmı yoksa kas üstümü benimki kas altından olduğu içinmi neden bilmem ama masaj yapmam şuan imkansız çünkü sabah kalktığımda ağrıyla uyanıyorum çok sertler ara ara şişip iniyolar nasıl yapıyorsun masajını ufak detaylar verirmisin

16. 25 Mart 2010
  17. angie_la_bonita

angie_la_bonita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 1. haftanın sonunda başladım. ayrık durdukları için yanlardan öne doğru bastırıyorum :KK43:((( işe yarayacağını pek zannetmiyorum ama umarım biraz birleşirler :KK43:(((((((

18. 9 Nisan 2010
  19. olie

olie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bende masaja başladım bugün ama baya bir zor geliyor yapması.. siz nasıl yapıyorsunuz beni de bilgilendirir misiniz??