Maske ile Selülite Care

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve thuche_k tarafından 27 Ekim 2007 başlatılmıştır.

27 Ekim 2007
    Konu Sahibi : thuche_k
  1. thuche_k

thuche_k Guest

:dance:arkadaşlar 2-3 tatlı kaşığı susam yağına 1-5 tatlı kaşığı zencefil tozunu karıştırıp maske kıvamına getiriyoruz sonra sorunlu bölgelerimize srüp streçle çok sıkı olmayacak şekilde sarıyoruz.yarım saat bekleyip masajla çıkarıyoruz.. hadi kolay gelsin:teytey::teytey::teytey::teytey:

2. 28 Ekim 2007
  3. EU3

EU3 Guest

kullanan var mı bunu,denenmiş bi tarif mi?

4. 29 Ekim 2007
  5. thuche_k

thuche_k Guest

kızlar sağolun hepinis moralim düseldi valla:)bende yeni yapmaya başladım ama suna dumankayadan bu tarif onun için güvenilr bence deneyin ben size sonuçları bildiririm büyük bir zevkle:)

6. 17 Kasım 2007
  7. EU2

EU2 Guest

Canım paylaşımın için sağol a.s.ben de yaparım 15 gün de bir,kolaymış:kahve:,hazır kurtulmuşken edinmemek lazım tekrar,herkeze selülitsiz günler dilerimsüprizzzzz:sm_cool:
    İyi bir amaç için sevgiyle yola çıkan asla yanlız kalmaz,er ya da geç farkedilir:teselli:Senin gibi ince,zarif bir kızı kim yanlız bırakıra.s.:nazar:

8. 17 Kasım 2007
  9. thuche_k

thuche_k Guest

ayyy mest oldum resmen çook teşekkür ederim ya vallahi nedicemi bilemdeim şimdi tekrar tekrar teşekkür ederim böle güzel bi sözüm yokki karşılık weriim:eek::eek:tarife gelince ben bunu suna dumankayadan birebir aldım (kitap fuarında)denedim çok kolay4farkedilio ilk seferde cnmcm dene sende memnun kalırsın senin mucizen kadar olmasda
    1hug::1hug:

10. 17 Kasım 2007
  11. thuche_k

thuche_k Guest

teşekkür edrim cnm dene bnce farkı görüceksin he bide sen bndan hariç birşey kullanmıcaksan hafta da bir yapmalısın bn sevgili bahar kokusunun tarifini kullandım için bu tarifi 15 te bir yapıorum kolayy gelsiiinnn:kahve:

12. 7 Aralık 2007
  13. MUTLUYUM

MUTLUYUM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim bu karışımı her gün mü yapacağız nasıl yapıyordun sen ?

14. 10 Aralık 2007
  15. thuche_k

thuche_k Guest

canım ben ilk önce haftada bir yapıyordum sonra 15 te bire çıkardım çünkü ben sevgili baharkokusunu tarifini gün aşırı yaptıım için bu tarifi bu şekilde uyguluyodum veee çook güsel sonuçlar aldım ama sende eğer benim yaptıım gbi yapmıcaksan haftada iki üç kez yapabilirsin okyerimseniben

16. 11 Aralık 2007
  17. MUTLUYUM

MUTLUYUM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de suna dumankayanın şu tarifini uyguluyorum ve işede yaradı gözle görülür bi şekilde azaldı. 3 limon suyu 5 tane aspirin 1 tatlı kaşığı biberiye,portakal,okaliptik yağını karıştırp masajla uyguluyorum. şimdide yosun sabunu ve kabak lifi akıp onu denicem inşaallah etkisi olur canım. sen başka bbişey yapıyor musun? önereceğin şey varsa yaz. biran önce kurtulmak istiyorum.

18. 11 Aralık 2007
  19. MUTLUYUM

MUTLUYUM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tamam bende ona benzer bi tarif uyguluyorum haftada 1 defa uygularım. başka selülit için uyguladığın tarif var mı?:uhm: