Mat 2:(

Konusu 'YGS (Yüksek öğretime geçiş sınavı) / LYS' forumundadır ve cayvekahve tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : cayvekahve
  1. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kzlar özellkle össye önceden grmş ve mat2 den yuksek yapmş arkadaşlara soruorm nsl yapıosunz allah aşkına?brz zeki olmakta lazm dimi.ben hep d.sanedeki knuları tkıp ediorm guzel guzel anlıorm iş soru çözumune gelnce en fzla 1 test ondan sonra fosss.deli oluorm yuksek net yapan arklarmz bı taktgını söleseler ya ne gzl olurdu yardmlarnzı beklıorm :1hug:

2. 18 Aralık 2008
  3. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    en nefret ettıgım ders canım ya yorum yokkkkkkkkkkkkkk

4. 18 Aralık 2008
  5. Elifz

Elifz Guest

merhaba..benim de matematiğim çok kötüydü.ilk girdiğimde 6 betim varken 2.girdiğimde geo hariç 19 netim vardı.ilk önce şunu söyleyeyim parabolden ve dizilerden hiç anlamam zaten onlara pek de çalışmadım..
    nasıl yaptığıma gelince dersanenin ve benim kendi aldığım kitaplar vardı zaten ama internetten bulduğum her kitabı indirdim.ilk önce iyice kendi anlayacağım şekilde konuları yazdım indirdiğim-bende olan kitaplardan yararlandım.mesela kısmii integral.konuyu yazdım formüllerini yazdım,1.2.3. formül diye.sonra mesela 1. formülle ilgili elimde ve pcde olan bütün kitaplardaki alabileceğim her soruyu aldım zor oldu zamanımıda aldı ama diğer derslerim iyiydi sadece mat2im kötü olduğu için etkilemedi.sorularıda karışmasın diye 1.a 1.b diye yazdım..tabi aynı tip soruların hepsini yazmadım.daha sonrada testleri çözdüm.
    diğer kitaplardan konuların nasıl anlatıldığına bakmak çok yararlı oluoyor.
    umarım yararım olur

zaten örneklerin benzerleri hep testlerde oluyor.bana en kolay bireyin kitapları gelmişti.zor sorarsan finalin kırmıızı bi kitabı var o gerçekten zordu.

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Aralık 2008
  6. 27 Aralık 2008
  7. lawes

lawes Rabbim sabır ver !! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bnde gecen sene 10 net yaptım bu sene tekrar gircem öss ye we denemelerimde mat2 de geo hariç ful yapıorum aslında mat1den daha kolay belirli soru tiplerini bildikten sonra hersey gelio zaten.bol bol çözümlü sorular çözüorum yeni soru tipleri öğrenmeye çalışıorum bnce sende böle yap ...

8. 27 Aralık 2008
  9. N&A

N&A Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar belıkı yardımcı olur sızlerer bılmıorum ama bana yardımcı olmustu integral turev ve dıger konular hakkında sadece o konuyu anlatan kıtapcıklar almıstım kıtapcılarda bulabılrısnız sanırım onlarda sadece o konu anlatıldıgı ıcın tum formul ve ornek cozumlerı war bı arkads yazmıs ınternetten falan ındırmıs yazmıs cok guzel yapmıs netlerını bu sayede yukseltmıs herkese kolay gelsın ınsallah ıyı sonuclar elde edersınız.

10. 27 Aralık 2008
  11. __sariseker__

__sariseker__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    d.haneye gittğm dönemde derslerden sonra bikaç saat kalıp oturup test çözüodum yapamadklrmı hocayla çözüodum.mat2 benide çok zorluodu ama her gün sırf mat2den en az 100 soru çözmeye çalışıodm,zeki olmakla çok alakası yok bnde çok fzla soru çözmekte bitio iş. üni.de gördüğüm matematiğin yanında össye hazırlanırken gördüğüm we zorlandığım mat2 konuları inanılmaz kolay gelio artık =)

12. 5 Ocak 2009
  13. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben su an bırey dersanesndeym wlla denemelernde acayıp kazık soruolar mat 2 en fzla 3-4 net anca cıkarıosn soru bankasındada kazık sorular war ama sana kolay gelmş hehehe saol cnm bu arada :1hug:

14. 5 Ocak 2009
  15. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu arada böle cok memnun kaldgnz al bak kesnlkle mati yaparsn dedgnz yayınlar kıtaplar warmı kıtap almayı duşunuormda.guvender cok meşhur bide karekök diolar ama sizede soriyim dedim muck

16. 8 Şubat 2009
  17. ereliminuquiri

ereliminuquiri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güvenderi karekökü geç. sınav tavsiyemdir. :KK66:

18. 8 Şubat 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim ben de zamaninda fizikten cok basariszdim bnun yolu cidden calismaktan geciyor oturup saatlerini vermen lazm emek goster anlayamadigin takildigin yerde mutlaka bilen birisinden yardim iste inan bana hizlanirsin. kolaygelsin