mat köpük fondoten ?

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve princess.17 tarafından 8 Aralık 2008 başlatılmıştır.

8 Aralık 2008
    Konu Sahibi : princess.17
  1. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mrb arkadaslar ben size birşey sormak istiyorum benim cildim yağlı eğilimli karma bi cilt.Pürüzsüz ve mat gorunum veren fondoten markası arıyorum bilen,kullanan,tavsiye etmek isteyen yazabilir mi bi zahmet ?

2. 9 Aralık 2008
  3. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kimse bilmiyo mu yardım etcek yok mu =(

4. 9 Aralık 2008
  5. EU3

EU3 Guest

cnm ben max factordan başka fondöten kullanmam..benmde cildim yağlı olduğu için önceleri kullandığım fondotönlerden memnun diildim ya yapışıolardı maske gibi yada hemen cildim emiyodu..ama şimdi çok rahatım tavsiye ederim..

6. 9 Aralık 2008
  7. canım kesinlikle estee lauder.yüzünde fondoten olduğunu sen bile anlayamazsın.biraz pahalı ama değer emin ol.

8. 9 Aralık 2008
  9. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Elizabeth arden benimde tüm sorunlarimi ortadan kaldirdi, rengi falan da cok sahane hic bir parlaklik yapmiyor, ama her yerde varmi bilmiyorum,

10. 9 Aralık 2008
  11. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    evet estee yı bende duydum , bıraz paralanayım alacagım aslında onun kampanyasında vardı, 100 ytlılık alısverıse 50 ytl cek dıe msj geldı telımee, onunla alınabılırmıs dımı kızlar? canım ama baya uzun gıdıyormus

12. 9 Aralık 2008
  13. canım kampanyası varsa sakın kaçırma ama denemeden de alma .bende maxfactor'da var yüzünün rengini alan pigmentler var içinde hani sürünce pudralaşıyor.ama emin ol estee çok daha iyi.çokta ekonomik aslına bakarsan.mercimek tanesi kadar fondoteni tüm yüzüne uygulayabilirsin.sürümü çok kolay kapatıcı özelliği muhteşem.cilde zarar vermiyor.fondoten olduğu asla anlaşılmıyor.leke bırakmıyor.iyi bir temizleme jeliyle yıkamadan akmıyor.nefis birşey.

14. 9 Aralık 2008
  15. armoni

armoni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

canım senin de tavsiyen estee double wear mı,yoksa başka mı

16. 9 Aralık 2008
  17. evet canım kesinlikle estee lauder.istersen iyi bir kozmetik store'a git cilt tipine baksınlar en uygun olanı verirler zaten.küçük testır alıp deneyebilirsinde.farkı kendin orda deneyip görürsün.zaten öyle iyi markaları alıcam diye gitiğinde nedense exra bir ilgi görüyorsun bu memlekette.:eek:

18. 9 Aralık 2008
  19. armoni

armoni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım estee de ama double wear serisi mi yani ben yanlış yazmışımkaydirigubbakcemile