Matkaplı komşu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ashminukal tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : ashminukal
  1. ashminukal

ashminukal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam hanımlar,

Komşumuz son birkaç haftadır neredeyse her akşam matkap ile iş yapıyor. Başladı mı en az 1 saat devam ediyor aralıklarla. :eek:klava:
    Sizce bu kadar uzun zamandır evde matkapla ne iş yapıyor olabilir, kafayı yemek üzereyiz :eek:klava:

2. 23 Mart 2010
  3. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    ayyy berbat bişey yaaa allah sabır versin...hergün hergün de olmaz ki...bizde pazar günü sabahın 9 unda matkap sesiyle uyandık,düşünsenize hem pazar hem de sabahın 9 u,böyle saygısızlık görmedim ben,bi haftasonumuz var dinlenmek için onu da rezil ettiler...gittik aşağıda işçileri gördük",pazar günü çalışmayalım ya da 2 den sonra çalışalım dedik"demişler,evin sahibi de "boşver bişey olmaz bir an önce bitsin"diyerek bencillik yapmış:eek:lmaz::kızgın::eek:klava:

4. 23 Mart 2010
  5. celudar

celudar Ve İnsan Aldandı... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bızde de oyle bı durum vadı ust katta mı oturuyorsunuz? bız son katta oturuyor ve ust kattakı komsularla konusuldu bu konu matkap sesı zannedılıp ama deılmıs meger alt komsulardan bırının uydusu arızalanmıstı ve zap yaptıkca motorundan ses geliyordu halledildi sımdı :) ama kac gece uykusuz kalındı ust kattakıler olarak :) once matkap sandık sonra su sesı sonra makına sesı sonra babamla bı komsumuz catıya cıkıp baktılar dedıgım gibi uyduymus.

6. 23 Mart 2010
  7. ashminukal

ashminukal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aaa çok ilginç akannehir
    Ama bizimki kesinlikle matkap sesi çok yüksek bir ses çıkarıyor ve eşliğinde çivi çakma sesleri, birşeyler sürükleme sesleri fln da eşlik ediyor :eek:klava:
    Bu kadar zamandır neyi ne yapıyorlar anlamadık valla :uhm:

8. 23 Mart 2010
  9. celudar

celudar Ve İnsan Aldandı... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynen dedıgın gıbıydı bızmkıde. belkı komsunuzda sızden bılıyordur :) bence bı konusun derim.

10. 24 Mart 2010
  11. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Her akşam her akşam da bilmem ki ne işleri vardır...

Oyun oynuyorlardır belki karı koca fantazi felan dicem ama :nazar: matkapla da fantazi olmaz ki anam :nazar:

12. 24 Mart 2010
  13. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    en iyisi gidin bi bakın sorun yardım bahanesiyle nereyi tamir yapıyorlar ne kadar sürer