Matrix socolor saç boyası nerelerde bulunur??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve roykss tarafından 8 Haziran 2011 başlatılmıştır.

8 Haziran 2011
    Konu Sahibi : roykss
  1. roykss

roykss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6

bu markayı her yerde arıyorum ama bulamıyorum. profesyonel kuaförlerde bulunuyormuş ama tanıdığım birkaç kuaföre sordum bu markayı kullanmıyorlarmış nereden bulabilirim arkadaşlar yardım edin lütfeeen

2. 8 Haziran 2011
  3. Verite

Verite Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    loreal matrix oldu o boya galiba
    ama hangi numarasını istiyosun ona göre başka markadan aynı rengi önereyim?

4. 8 Haziran 2011
  5. roykss

roykss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet öyleymiş ama ben özellikle o boyadan almak istiyorum rengine katalogdan karar vericektim. bakırsarı- altın sarısı arası bi renk istiyorum yani öbgzk aylin'in rengini ama bulamıyorum boyayı :KK43:

6. 8 Haziran 2011
  7. roykss

roykss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet öyleymiş ama ben özellikle o boyadan almak istiyorum rengine katalogdan karar vericektim. bakırsarı- altın sarısı arası bi renk istiyorum yani öbgzk aylin'in rengini ama bulamıyorum boyayı :KK43:

8. 9 Haziran 2011
  9. roykss

roykss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    yaa kızlaaar beni de duyun noluur bi yardım edin :KK43:

10. 9 Haziran 2011
  11. penileyn

penileyn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    google'da arayınca çıkıyor satan yerler. ama katalog yok :/

12. 9 Haziran 2011
  13. ahter1

ahter1 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşım ben nette buldum ama bir bak bakalım alabilecekmisin, sevimkozmetik diye arat orda bu ürünü gördüm özelden mesaj atamıyorum ne yazıkki

14. 9 Haziran 2011
  15. roykss

roykss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    sevim kozmetik yer olarak nerde ki gidip mağazadan alsam internetten pek güvenemiyorum bakmadan almak istemiyorum da. peki sen memnun kaldın mı boyadan canım, diğer boyalardan farkı ne?

16. 10 Haziran 2011
  17. ahter1

ahter1 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım valla ben pek alışveriş yaparım netten :D burdan almadım gerçeği hiç ama tlfn fln aç iletişim bilgileri var, yerini yurdunu öğren bir şey olucağını sanmam. Tabi mümkünse sanal kartla (yani limitleri düşük) la yap alışverişini, Bu ürünü kullanmadım hiç sana yardımcı olmak için araştırmıştım. Bana boya sorma çünki pek dertliyim bu konudan :KK43: yıllarca röfle kullanan biriyim, tabi saçım hep yanık kötü röfle sıkıntıları falan derken bir gün yeter dedim ve 6 aydır kendi saçımın rengine dönüyorum, tabi dipler çok çıkınca battı gözüme sanki becerebiilecekmişim gibi saçımı açık kumral fln yaparım diye diplerimi (15 cm dip) çok açık sarıya fln boyadım tabi saç kızardı bozardı, renga renk oldu, kuaförün yolunu tuttum, 45 lira bayıldım düz boyattım (sözde kendi saç rengime) 15 gün sonra aktı kafam yine rengarenk :KK43: dedim kuaför iyi değildi herr halde şöyle düzgün bir yere gideyim, 60 a nokta 'da boyattım saçımı, ay neee güzelll dedim fönden sonra :) tabi 2 yıkama sürdü bu olay 1 hafta içinde bütün saçım aynı renk, :KK43: bir daha kuaföre gidersem ve boyatırsam kessinler beni :KK43: parama cidden yandım o gün, düşündüm şöyle tek istediğim kendi saçımın rengine dönmek, o kadar para verdim yok abi dönemedim :KK43: 2 temmuzda nikahım var bu arada :KK43: şimdi ne yapıcam dersen, iki kutu boya aldım başka bir siteden dün kuaförde igora kullanılmıştı ondan aldım , diğer boyalardan daha iyi olduğunu düşünüyorum bu gün elime geçerse yarın boyatıcam artık eşime dostuma evde, içine kuş kondurmuyorlar, gözümün önünde hazırlandı boya ordan biliyorum 60 lira yerine 20 tl verdim iki boyaya, bakalım saçım uzayana kadar böyle devam

18. 10 Haziran 2011
  19. roykss

roykss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ah canım ya umarım nikaha kadar güzel olur olmadı o takma saçlardan kullanır toparlarsın bi şekilde. boya konusunda ben de dertliyim. 4 ay önce 120 lira verdim boyattım ama hala istediğim renk oturmadı alacalı bulacalı oluyor. internette de 3 kez alışveriş yaptığım sitelerden ürünler gelmedi para iadesi de yapmadılar bi daha da yapmam dedim. üsküdarda bi yerde buldum bu boyayı oraya gidicem bii ara boyadan memnun kalırsam seni de bilgilendiririm :))