Maurers zayıflama ya yardımcı 36 kapsül

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : vimjo_moderator1
  1. vimjo_moderator1

vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kilo vermeyi kendi başınıza başaramıyorsanız, zayıflamaya yardımcı ve bitkisel özellikli besin takviyeleri kullanabilirsiniz. Maurers Zayıflamaya Yardımcı Besin Takviyesi, vücudun sağlıklı kilo vermesini için gerekli olan doğal maddelerin özenli seçimi ve bileşimi sonucunda üretilmiştir. Kapsül olarak üretilen bu bileşim kullanım kolaylığı sağlar.

Maurers Zayıflamaya Yardımcı Kapsüllerini kullanırken, diyetlerde yaşanan halsizlik, stres ve yemek yiyememenin verdiği mutsuzluk gibi klasik sorunlarla karşılaşılmaz. Maurers kapsüller, tokluk hissi verir ve iştahı keser aynı zamanda vücut eskisi kadar besin alamadığı için enerji düşüklüğü yaşamaz.

Maurers Zayıflamaya Yardımcı Kapsüllerle istediğiniz kiloya indiğinizde, vermiş olduğunuz kilo miktarı ne kadar olursa olsun vücutta sarkma gibi estetik sorunlar meydana gelmez.

Maurers Kullanırken

- İştahınız kesilir

- Su içmek istersiniz

- Stresten uzak ve enerjik olursunuz

- Toksin atarsınız

- Tansiyonunuz dengelenir

- Kolesterolünüz normale döner

- Kilo verirsiniz

- Gardırobunuzu yenilemek zorunda kalırsınız

Maurers Zayıflamaya Yardımcı Kapsül İçeriği ve Etkisi

Garnicia Meyvesi: Hindistan ve Kamboçya da yetişen iştah kesici bir tür meyve türüdür. Yağ depolarının düşmanıdır. HCA yağ enzimleri etkisiz hale getirir. Vücuda alınan besinlerin yağa dönüşerek depolanmasına izin vermez. Sadece 1 gramı, vücuttaki 250 gram yağı yok eder.

L-Carnitine: Vücuttaki yağ depolarının yanarken enerjiye dönüşmesini sağlar. vücut kilo kaybederken halsizlik ve bitkinlik gibi olumsuz etkileri engeller ve zinde tutar.

Yeşil çay: Yağ yakımına yardımcı olur, alınan besinlerin yağını midede çözer, vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar. kilo kaybı sırasında cildi destekleyerek sarkması engeller.

Buğday çimi: Yapısındaki güçlü antioksidanlar bağışıklık sistemini güçlendirir.

Zencefil: Sindirim sistemini destekler, toksinlerin atılmasına yardım eder ve kansere karşı korur.

Likopen: Vücuda direnç kazandırır ve kansere karşı korur.

Vitamin ve Mineraller (iyot, vitamin C ve magnezyum): vücut kilo kaybederken kan değerlerini korur, denge sağlar.

Kullanımı: Günde bir kez bir kapsül bol su ile birlikte sabah ya da öğle yemeklerinden sonra alınır. Maurers Zayıflamaya Yardımcı Kapsül kullanırken, günde en az 2 litre su tüketilmelidir.

Kullanım önerisi: Maurers Zayıflamaya Yardımcı Kapsüllerin, en iyi sonuç için 3 kutu kullanılması tavsiye edilir ve bu süreç sonunda vücudun forma girmemesi gibi bir ihtimal yoktur.

Maurers Kapsül Bilgisi: Maurers Zayıflamaya Yardımcı Kapsül, bitkisel jelatinden yapılmıştır. Jelatinin yumuşak dokusu midede kolay ve hızlı çözünmesini sağlar. Bir kutu Maurers, 36 adet kapsül içerir ve bir kutu 5 hafta kullanım süresi sağlar.

Uyarı: hamile ya da emziren bayanlar ve sürekli ilaç kullanan kişilerin doktoruna danışmadan kullanmaması gerekir.

Maurers Zayıflamaya Yardımcı Kapsül, %100 doğal besin takviyesidir. Koruyucu madde ya da herhangi bir kimyasal içermez. Şimdiye kadar bir yan etki görülmemiştir.

Maurers Zayıflamaya Yardımcı Kapsül, Tarım ve Köy işleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız.

Son düzenleme: 13 Ağustos 2010
  2. 4 Kasım 2010
  3. KIRMIZI

KIRMIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    peki bu ürünü kullanan oldumu ? fikir açısından

4. 10 Kasım 2010
  5. Dududil

Dududil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kullanmıştım bitkisel diye ama bikaç gün kullandım bıraktım.çünkü ne susattı ne iştah kesti bişeye yaramadı bende.sigarayı bırakınca kilo almıştım.parana yazık.

6. 11 Kasım 2010
  7. _Flora_

_Flora_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben bu hapı kullanıp memnun kalan arkadaşlarımın tavsiyesiyle aldım. Ancak 65 kiloyken 70 kilo oldum sadece 12 kapsul kullanmama rağmen! Kesinlikle önermiyorum, en azından doktora gidip, gerekli testleri yaptırmadan asla kullanmayın derim. Benim metabolizmamda ters tepti...
    İçeriğindeki iyodin vucudu şişiriyo çünkü tuz yani..

8. 28 Kasım 2010
  9. redgiselle87

redgiselle87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de kullandım iştahımı kesti ve kilo verdirdi ancak ruhsal dengemi alt üst etti. mutsuz, umutsuz ve kaygılı bi insan oldum, sinirler çeneden geçiyor biliyorsunuz, resmen çenem ağrıdı sinirlerimdeki gerginlikten. 6 gün kullanıp bıraktım. Alışma sürecinde olur böyle şeyler dediler müşteri temsilcileri ama cesaret edemedim tekrar kullanmaya. Sinir sistemi daha sağlam olanlar varsa kullanabilirler ama :KK61:

10. 9 Aralık 2010
  11. Ladolya

Ladolya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşım maurers ile 1 ayda tam 10 kilo verdi bende bu günlerde almayı düşünüyorum eczacım bile önerdi kendiside kullanmış ve 16 günde 7 kilo vermiş.. umarım bendede işe yarar sanırım etkisi metabolizmaya göre değişiyor. yapmış olduğum diyetle birlikte kullanacağım bu ilacı belki daha çabuk etki eder.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.