Mavi Dünyam....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve BenKaktus tarafından 12 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Kasım 2007
    Konu Sahibi : BenKaktus
  1. BenKaktus

BenKaktus HERAN BATABİLİRİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    [........................................................]

2. 12 Kasım 2007
  3. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım zaman zaman hepimiz yaşıyoruz bu korkuları... ama inşallah hep birlikte olumlu düşünerek aşacağız bunları... şimdi sen her ne kadarda istemesende böyle yaparak kendine stres yapıyorsun... biliyorsun çocuk sahibi olamamamızın en baştaki sebebi stres... kendine yeni meşgaleler bul ve her zaman olumlu düşün...
    bahçeci kliniğine çok iyi diyorlar benim bir arkadaşım 4 senedir istiyordu oraya gittiği ay hamile kaldı tüp bebekle.. şimdi doğum yapmıştır tayinleri çıktı görüşemdim 3 aydır...
    umarım mısır patlağın seni bekletmez ilk tedavinde hatta belkide tedaviye geçmeden kendilinden gelir size süpriz yapar inşallah...
    herşey gönlünce olsun...

4. 12 Kasım 2007
  5. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kaktus tup bebek tedavisi hicde zor degil canim,inanki baslamadan once bende cok korkuyordum ama korkulacak bir yani yok,benim tek korkum yumurta toplama islemi(pick up)oda burada anestezi uygulamadiklari icin korkuyorum,turkiyede bu sorun yok,narkozla yapiyorlar ve birsey hissetmiyorsun,yani ignelerden ve tedavi surecinden hic korkma,pick up icinde korkmana gerek yok zaten,yasinda cok genc,umutsuzluga kapilman icin hicbir neden yok,rahat ol hersey yoluna girecek insallah.

6. 12 Kasım 2007
  7. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    İnşallah kavuşursun mısır patlağına tez zamanda Kaktüscüm.

8. 13 Kasım 2007
  9. zehra81

zehra81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaktüscüğüm kendine bu kadar stres yapma bende ilk tüp bebek denememi yapmadan senin gibi internete araştırmadığım merkez kalmadı geceleri uyukularım kaçardı son kararımı verdim ve kafama en iyi şekilde yatan merkeze gitim.Rabim verecek olduktan sonra yeterki kısmetimizde olsun hangi merkez olduğu hiç farketmez sen içini hep ferah tut en kısa zamanda mısır patlağına kavuşursun.

10. 13 Kasım 2007
  11. BenKaktus

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım benim yaaa ....sizler varya bitanesiniz,en büyük moral kaynağımsınız...yorumlarınızı okudukça içim nasıl bir rahatladı..Allahım inşallah hepimize meleklerimizi nasip eder...hepinize çokkk teşekkür ediyorum ve kocaman öpüyorum sizleri...a.s.

12. 13 Kasım 2007
  13. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    kaktüscüm inşallah hayallerine kavuşursun...yüzlerce insan uğraşıyor tüp bebek için...zor olsaydı insanlar defalarca yapmazlardı bu işlemi..içini ferah tut.....

14. 14 Kasım 2007
  15. BenKaktus

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    karamio canım tşk ederim desteğin için...inşallah bu zorlu yolları aşarız...sonu yeter ki iyi olsun...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.