mavi?pembe?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sule-46 tarafından 23 Mart 2008 başlatılmıştır.

23 Mart 2008
    Konu Sahibi : sule-46
  1. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar alışverişlerinizde renge ne kadar dikkat ettiniz,ediyorsunuz?Benim bebeğim kız olacak inşallah.Ama bazı mavi şeyler o kadar güzel ki.Zaten önceden beri mavi hastasıyız eşimle,maviler hoşumuza gidiyor,kendimizi frenliyoruz.Uyku seti bakıyorum şu an ,acayip güzel turkuaz bir şey buldum:KK43:
    Not:Kıyafetlerde daha ziyade yeşil,sarı gibi şeyler aldım,2.erkek olursa sorun olmasın diye:)

2. 23 Mart 2008
  3. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sule iyi yapmışsın valla benimde kız ama ben pembe agırlıklı aldım başka renkler deki kıyafetler pek hoşuma gitmemişti ama bende mavi pembe vb renkler fark etmez ama napimm pembeler daha şirin geldi gözüme ben ondan agırlık pembe aldım bide çook fazla almadan dogmadan önce tecrübeli anneler çook giydirilmiyor 1 ayda bile çabuk büyüyor diyolar sende abartıp çook alma bence ben öle yaptım kıyafet az aldım eksik olan olunca gider alırız die a.s.

4. 24 Mart 2008
  5. bendir79

bendir79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm..benim 24 haftaya kadar erkek dedikleri için herşeyi mavi almıştım..sonraa hep değiştirdim valla zor oldu bayaa..

6. 24 Mart 2008
  7. duyalp

duyalp Guest

kızlar valla ben kıyafetlerı yeşil,sarı,turuncu değişik renkler alıyorum...

8. 24 Mart 2008
  9. Gülben

Gülben Guest

benim bebegim erkek olacagi icin pembe alamadim, ki bayiliyorum pembe giysilere. Fakat kirmizi aldim, sari, mavi, beyaz.

10. 24 Mart 2008
  11. wsw

wsw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    benimkilerde genelde mavi agırlıklı ama bende pembelere dayanamıyorum bide sanki kıyafetlerde hep kız agırlıklı çalışılmış çok güzel şeyler var yada erkek olduğu için onlar dahamı hoşuma gidiyo bilmiyorum mesela seninde maviler daha çok hoşuna gidiyomuş komşunun tavuğu kaz görünür misali :)

12. 24 Mart 2008
  13. duyalp

duyalp Guest

evt canım haklısın bencede pembelerde daha çok çeşit var,yanı kızlara daha fazla çeşit yapıyorlar,mağazalara gırıyorum hep kızlar için üretilmiş kıyafetler sankı,mavılerde guzel ama bulmak için gezmek gerekıyor

14. 24 Mart 2008
  15. gulec11

gulec11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar valla ben abartıp kışlıklarını bile aldım indirimlerde varya dayanamayorum. süveterler, kazaklar ,kot pantolon, kadife tulumlar amaaan tabi çoğunluğu mavi ağırlıklı ama her renk alıyorum.renk eyırmakta doğru değil aslında her renk giydirecem oğluma pembe bile.zaten 4-5 yaşına gelince kendileri seçiyorlar alışveriş yaparkenn gördüm annesine ben senin aldıklarını giymem diyodu bücürüğün biri nasıl hoşuma gitti.sağlıkla hayırla bi doğsunlarda...

16. 24 Mart 2008
  17. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    pembe dışında hiçbir renk yok bizde:)kıyafetlerden-battaniyeye, tırnak makasından-küvetine kadar ne varsa pembe

18. 24 Mart 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Kiyafetlerde falan baska renkler aldimda odasinin susunde renginde havlusunda falan artik kendimi tutamadim ve nerdeyse herseyini pembe aldim.Kiyafetleri alirken eltim yanimdaydi diye baska renkler falan aldim yoksa bana kalsaydi onlarida hep pembe alirdim.Napiyim ya pembe hastasiyim oglan olsaydi yazik olucakti cocuga hehehe :roflol: