Mavi siyah saç boyatma Yardım

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve unbendable tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : unbendable
  1. unbendable

unbendable Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Saçlarımı mavi balyaj lı siyah yapmak istiyorum hanımlar nette aradım ama öyle işt ebudur diye gösterebileceğim bir model bulamadım .Koaförün insafına da bırakmak istemiyorum saçlarımı acaba sizde örnek resim var mıdır?

Örnek bulan varsa veya fikirlere açığım ...

2. 20 Mart 2010
  3. sebnem_m

sebnem_m Sф Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ay canm iyi düşün derim ben, bende mavi siyaha boyadıydım saçlarımı lacivrt oldu resmen :KK43: sonra bi ton işlemle rengi koyu kahveye döndürdüm :KK43: saçlarımıda kısacık kestirmek zorunda kaldım :sinifsinif:

4. 20 Mart 2010
  5. Dilal2a

Dilal2a Psikolojik Danışman Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mavi siyah çok tehlikeli bi renk özellikle siyah.. normal olarak açmak bile çok zor bir seferde açtırman imkansız pişman olursan.. benim bi arkadaşım siyahtan kızıla dönmek istedi sadece üst kısmı açıldı şu an üstü vişne kızılı altı kızıl siyah gibi hiç hoş değil:eek:lmaz:

Ama tenin buna uygunsa çok güzel duracağına inanıyorum ben özellikle buğday tenli ve koyu renk gözlülere siyah ve karışımları (Mavi kızıl gibi) çok güzel görünüyo, ben yakışçağını bilsem hiç düşünmeden siyah yapardım çünkü çok zahmetsiz 3-4 ayda bir boyamak saçı da yıpratmıyo.. ama iyi düşün derim ben pişman olursan kurtulmak aylarını alır eyvahedigeldismile

6. 20 Mart 2010
  7. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    ben 2 kere siyah saçımı actırdım ikisinde de iyi açıldı.
    bazı kuaförler acmayı beceremiyor demek ki

8. 20 Mart 2010
  9. Dilal2a

Dilal2a Psikolojik Danışman Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet kuaför de çok önemli tabii ki.. o yüzden kuaförünle konuşmadan yaptırma sakın..

10. 22 Mart 2010
  11. unbendable

unbendable Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar çok sağolun dün gittim kuaföre saçlarım zaten siyahtı benim yapmak istediğim aralara mavi röfle şeklinden oluşan mavi siyah saçtı :) güzel resimlere nette rastlayamadımdı.
    ılk açılma işlemi güzel oldu ve üzeri mavi boyandı ikinci boyamada da tam istediğim ton tutacak ki bu halini de çok beğendim .
    Eşim sadece saç resmimi çekerse eklerim buraya da fikirlerinizi beklerim doğrusu ama şu da var güneşte tam tonlar ortay açıkıyor siyah olduğu için renk normal ışıklarda pek belli olmuyor